Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Kai nebuvau nescia tai spuogiukai karts nuo karto iskildavo, o dabar kai vel laukiuosi tai labai beria ypac kakla doh.gif
Atsakyti
as kai pastojau tik inkstyru atsirado, o dabar ir spuogiukai berioja,bet bijau kokius prausiklius pirkt nes oda labai sauseja nuo ju...gal ka pasiulyt turit?
Atsakyti
Šiaip mano oda linkusi į spuogus, bet pirmo nėštumo metu buvo visiškai susitvarkiusi, net kosmetologė pastebėjo mirksiukas.gif O pagimdžiau mergaitę. wub.gif Po nėštumo oda pasidarė tokia kokia buvo, vėl inkštiruota ir spuoguota. doh.gif Dabar vėl laukiuosi, bet kol kas odos pasikeitimų nepastebėjau.
Atsakyti
parekomenduokit geru ir veiksingu priemoniu nuo suogu tu,tik ne tu iasreklamuotu o jau naudijusios ir patvirtintos user posted image
Atsakyti
jetus jetus, mane irgi uzpuole baisybes spuogai, dabar 10ta savaite, o pradejo berti nuo 6tos, ir vis stipryn ir stipryn. Nzn jau ko griebtis, anksciau naudotos priemones nieko nebepadeda, o plius dar oda ir sauseja. tai isivaizduokit vaizdeli, baisniai spuogai, plius serpetojanti oda. siaubas.. aisku problemine oda turejau visa gyvenima, nu bet dbr.. kosmaras blink.gif gal kokiu zinot stebuklingu priemoniu? bigsmile.gif
Atsakyti
As ir kovoju su spuogais,bet niekas nepadeda,beria daugiausia kakla ir smakra.
Papildyta:
QUOTE(juratttte @ 2009 09 16, 15:19)
Naturalu, kad laukiantis berniuko moterys neisbertos ir grazesnes, nei besilaukinacios mergaiciu. Juk viska lemia hormonai.

Mums echo rodo berniuka,bet veida beria siaubingai.
Atsakyti
sveikos mamos! mane nestumo metu irgi buvo uzpuole spuogai. ne tik veida, bet ir nugara, kakla. skaudantys, dideli. ko tik nedariau. ir pirktinem, ir naminem priemonem, rezultatas - nulis. galvojau po gimdymo viskas susitvarkys, bet deja. gal pamazejo, bet vistiek kelesi. tada ryzausi apsilankyt pas dermatologe, nes tikrai didelis jau diskomfortas, sunku i veidrodi buvo paziuret. jau ir randeliai, ir demes po spuogu buvo matyti. parekomendavo ji man viena krema, todel drasiai galiu rekomenduoti ir jums. man tai super. naudoju tik 2 savaites, bet spuogai jau nebekyla, o demeles nyksta, netgi randeliai lyginasi. svarbiausia tinka ir nugarai, ir veidukui. Kainuoja nelabai mazai, virs 80 Lt, bet 200 ml, uztenka ilgam, ir tikrai labai padeda. Vadinasi NEOSTRATA ultra smoothing lotion. as pirkau Ozo PC vaistinej, tai buvo dar 50 proc.nuolaida. nu super daiktas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2010 05 03, 10:37)
sveikos mamos! mane nestumo metu irgi buvo uzpuole spuogai. ne tik veida, bet ir nugara, kakla. skaudantys, dideli. ko tik nedariau. ir pirktinem, ir naminem priemonem, rezultatas - nulis. galvojau po gimdymo viskas susitvarkys, bet deja. gal pamazejo, bet vistiek kelesi. tada ryzausi apsilankyt pas dermatologe, nes tikrai didelis jau diskomfortas, sunku i veidrodi buvo paziuret. jau ir randeliai, ir demes po spuogu buvo matyti. parekomendavo ji man viena krema, todel drasiai galiu rekomenduoti ir jums. man tai super. naudoju tik 2 savaites, bet spuogai jau nebekyla, o demeles nyksta, netgi randeliai lyginasi. svarbiausia tinka ir nugarai, ir veidukui. Kainuoja nelabai mazai, virs 80 Lt, bet 200 ml, uztenka ilgam, ir tikrai labai padeda. Vadinasi NEOSTRATA ultra smoothing lotion. as pirkau Ozo PC vaistinej, tai buvo dar 50 proc.nuolaida. nu super daiktas tikrai  thumbup.gif


Bet tu jau po gimdymo. O nestumo metu ji naudoti taip pat galima? g.gif
Atsakyti
Dar iki pastojant daugelį prausimosi ir higienos priemonių pakeičiau į ekologiškas... o pastojusi ir kosmetiką! Laaabai jau norėjosi ant savęs tepti natūralius produktus... ax.gif o nuo spuogų naudoju firmos ARGITAL kremą su varnalėšomis, tai po 2savaičių naudojimo baigia panaikinti senus spuogelius, o nauji jau nebekyla thumbup.gif šiaip mano oda visada buvo probleminė doh.gif tai manau, kad ties šiuo kremu apsistosiu ilgam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2010 05 04, 13:29)
Bet tu jau po gimdymo. O nestumo metu ji naudoti taip pat galima?  g.gif

As gydytojos prasiau, kad parinktu toki produkta, kuriuo galima teptis maitinant. Tai sis visai jokios itakos tam neturi. Tai jei maitinanciom galima, tai paprastai ir nesciosioms tinka. bet del viso pikto reikia paskaityti info lapeli internete
Atsakyti
QUOTE(exsiauliete @ 2010 05 04, 19:15)
Dar iki pastojant daugelį prausimosi ir higienos priemonių pakeičiau į ekologiškas... o pastojusi ir kosmetiką! Laaabai jau norėjosi ant savęs tepti natūralius produktus...  ax.gif o nuo spuogų naudoju firmos ARGITAL kremą su varnalėšomis, tai po 2savaičių naudojimo baigia panaikinti senus spuogelius, o nauji jau nebekyla thumbup.gif šiaip mano oda visada buvo probleminė doh.gif tai manau, kad ties šiuo kremu apsistosiu ilgam rolleyes.gif


O kur toki kremuka butu galima nusipirkti? Ir kokia jo kaina?
Papildyta:
QUOTE(rrf @ 2010 05 05, 09:57)
As gydytojos prasiau, kad parinktu toki produkta, kuriuo galima teptis maitinant. Tai sis visai jokios itakos tam neturi. Tai jei maitinanciom galima, tai paprastai ir nesciosioms tinka. bet del viso pikto reikia paskaityti info lapeli internete


Idomu ar visose vaistinese yra jo pirkti? O kokia OZE vaistine buvo? Nes as ne is Vilniaus, bet pabandysiu paieskoti ir savo mieste. g.gif
Atsakyti
[quote=omsone,2010 05 05, 11:51]
O kur toki kremuka butu galima nusipirkti? Ir kokia jo kaina?

Na, aš tai jį pirkau ekologiškų prekių parduotuvėje, regis, "ekoeko" g.gif o mokėjau apie 70Lt., taip pat dar turiu arbatmedžio ir levandų eterinio aliejaus ax.gif štai tokias priemones ir naudoju rolleyes.gif
Atsakyti