Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Naturalu, kad laukiantis berniuko moterys neisbertos ir grazesnes, nei besilaukinacios mergaiciu. Juk viska lemia hormonai.
Atsakyti
Buvo tikrai su gražia oda... o dabar mano visa kakta smakras isvagoti spuogais.... ju tiek daug, kad net nesinori žiūrėti į veidrodį... schmoll.gif
Atsakyti
mane ziauriai ziauriai buvo pradeje bert ir beveik netycia nusipirkau vaistinej puiku skema tikslaiu geli nuo spuogu is cistaja linija serijos nebrangus ir viskas super susitvarke, na nesakau, kad nei vieno nebeiskyla, bet tikai neberupuze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmonija... @ 2009 09 17, 16:55)
Buvo tikrai su gražia oda... o dabar mano visa kakta smakras isvagoti spuogais.... ju tiek daug, kad net nesinori žiūrėti į veidrodį...  schmoll.gif

Pas mane irgi tas pats-visa kakta ir ypac smakras tai tragiskai iseje spuogais-ne nebezinau ka daryti doh.gif
Atsakyti
juk nevisoms vienodai buna, yra daug tokiu kurios laukesi berniuku, bet vistiek bere g.gif
mane beria lygiai taip pat kaip pries nestuma blush2.gif
Atsakyti
...o mano oda kaip tik pastojus susitvarke... thumbup.gif ...na ir anksciau nebuvo baisiai spoguota, bet vienas kitas islisdavo daznokai...o dabar, na gal kada nekada koks vienas pasirodo... nail.gif ...na paziuresim kas gims g.gif tikiuosi, kad dukryte... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2009 09 24, 19:23)
...o mano oda kaip tik pastojus susitvarke... thumbup.gif ...na ir anksciau nebuvo baisiai spoguota, bet vienas kitas islisdavo daznokai...o dabar, na gal kada nekada koks vienas pasirodo... nail.gif ...na paziuresim kas gims g.gif tikiuosi, kad dukryte... wub.gif

tai pagal visus pasakymus tada tave turetu berti kaip reikalas lotuliukas.gif
mane tai beria pastebejau, kad kai suvalgau pomidoru, tai ju sakiau nebevalgysiu schmoll.gif
Atsakyti
Aš mergytės laukiuos, bet oda pas mane pagerėjo per nėštumą, anksčiau buvo linkusi daug labiau spuoguotis bigsmile.gif Tikiuosi ir nėštumui pasibaigus taip bus unsure.gif
Atsakyti
Na o mano tai tokia situacija...kai pastojau iki kokios 10 savaiteliu labai bere, o dabar beveik ne, vos keli spuogeliai per tam tikra laika.. g.gif ir zinok dabar ko cia reiketu laukt biggrin.gif
Atsakyti
tai vat kad neaisku, ko cia laukt smile.gif
cia tik kai sulauki, gali papasakot ir tiek smile.gif))
Atsakyti
Mane paberdavo, bet dabar unsure.gif siaubeli, o siaubeli... Ne tik veidą, bet ir krūtinę, nugarą doh.gif Aš nebežinau jau kur dėtis. Nuvariau net alergologinių tyrimų darytis, gal kažkas mano organizmą suerzina.. Vis tiek sako nėščią moterį viskas veikia labiau. Tai gal sakau suaktyvėjo kokia alergija kažkam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 01 spalio 2009 - 21:36
pastebejau, kad tos, kurios turejo bedu su oda iki nestumo, tai pastojus oda pasitvarko, ne viena mano drauge daziaugesi thumbup.gif as deja i tas gretas nepapuoliau unsure.gif iki nestumo karts nuo karto spuogai uzpuldavo, o pastojus tai jie niekur taip ir nedingsta verysad.gif
Atsakyti