Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(arche @ 2009 07 10, 15:44)
mane visada kankino spuogai.
Nezinau ar tai nekenksminga, bet naudoju paaugliams skirtas veido prieziuros priemones nuo spuogu. Padedavo, bet dabar ziuriu, kuo toliau, tuo maziau..






Pabandyk Octenisan losjona. Tikrai geras dalykas. Su juo visa kuna galima prausti. Blogiau nebus, o ir kaina tikrai prieinama.

Daugiau gali pasiskaityti www.octenisept.lt
Atsakyti
mano lygiai tokia pati situacija unsure.gif pilna spuogų ant nugaros pečių rankų ir krūtinės... baisus vaizdas, anksčiau nieko panašaus nebuvo... doh.gif
Atsakyti
na su spuogeliais as pradzioj ir turejau problema, nemazai bere, bet dabar jau apstojo,...bet uztat kokia riebi veido ir galvos oda pasidare, vieni taukai, niekaip nesusitvarkau verysad.gif
Atsakyti
na pas mane tik dabar kai nestuke.gif ,ziuresiu kaip bus po nestumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2009 08 18, 11:44)
mano lygiai tokia pati situacija  unsure.gif pilna spuogų ant nugaros pečių rankų ir krūtinės... baisus vaizdas, anksčiau nieko panašaus nebuvo...  doh.gif

Man tas pats... Draugė sakė, kad gims mergaitė, nes iš mamos grožį vagia biggrin.gif
Atsakyti
O man juokių spuogelių, priešingai- oda lygesnė ir skaistesnė. Tiesa, berniuko laukiu smile.gif Nenoriu prisišnekėt, nes iki galo dar beveik pusė kelio ax.gif
Atsakyti
pamenu kai as laukiausi sunaus, tai veidas buvo tiesiog nuostabusÖ lygus, svarus ir nei vieno spuogelio. O iki nestumo budavo nemazai bedu su spuogais... Vos tik pagimdziau ir vl prasidejo karas su spuogais verysad.gif o va db vel laukiuosi ir vel veidas lygus ir svarus ax.gif
Atsakyti
Man tai labai pečius ir dalį nugaros beria... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 08 31, 18:38)
Man tai labai pečius ir dalį nugaros beria...  verysad.gif

nenusimink, reikia dziaugtis, kad tik ne ant veido visi sitie nasmagumai atsiranda 4u.gif o tai kai veidas isbertas, tai ir paciai nesinori kur nors i viesuma rodytis verysad.gif
Atsakyti
Mane bėrė nuo paauglystės. Per nėštumą viskas suaktyvėjo, bet po gimdymo ir maitinimo viskas susitvarkė ir dabar turiu gražiausią odą (lyginant savo kreivęsmile.gif
Atsakyti
as visad turedavau spuogeliu pavieniai iskylanciu, o db tai padaugejo ju, bet pati kalta esu nes megstu pakrapstyti doh.gif mano drauge viena daug turejo spuogeliu bet gime berniukas o kita drauge ne vieno neturejo o turi mergyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareqq @ 2009 09 07, 14:58)
as visad turedavau spuogeliu pavieniai iskylanciu, o db tai padaugejo ju, bet pati kalta esu nes megstu pakrapstyti  doh.gif mano drauge viena daug turejo spuogeliu bet gime berniukas o kita drauge ne vieno neturejo o turi mergyte  biggrin.gif


as irgi megstu spaudelioti, bet visada po issipaudinejimo issipurskiu octeniseptu, tfu tfu tfu dar jokios problemos nesu turejusi... smile.gif
Atsakyti