Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Sveiokos, pas mane atrodo problemu nera su spuogais, bent jau kol kas thumbup.gif
Atsakyti
Pirmo nestuke.gif metu nei spuogelio neturėjau - gimė mergaitė, bet dabar doh.gif Ne spuogai, o tokie mažuliukai spuogiukai taškiukai, kaip bėrimas atrodo. Man netrukdo, bet pamačius gydytoja išrašė tepti Fucicort kremu, o ant viršaus Clotrimazolio kremu. Paskaičiau internete apie juos, kažkaip nesinori tepti jais g.gif Tuo labiau, kad nu nėra man tai taip baisu, kaip gal iš šono atrodo. Baigsis nestuke.gif , baigsis ir tie spuogeliai, tikiuosi smile.gif
Gal kuri turėjot reikalų su šiais kremais? Gal be reikalo bijau?
Atsakyti
mane visada spuogai kankindavo doh.gif bet man labai padedavo soliariumas,bet dabar kai esu nestuke.gif tai isvis tragiska toki skausmingi,ir puliuojantys ir nepuliuojantys doh.gif visos rankos,nugara,krutine,veidas nu baisu kai nusirengiu tai atrodau kaip kokia raupsuotoji,o dar randu pamelynavusiu visur pilna doh.gif iskyla vienas kitas ir ant uzpakalio ir koju ko anksciau nebudavo,baisu nebezinau kaip kovot cry.gif jau sakiau pagimdysiu ir i soliariuma sausiu pirmu taikiniu
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2009 06 30, 12:03)
Pirmo  nestuke.gif metu nei spuogelio neturėjau - gimė mergaitė, bet dabar doh.gif Ne spuogai, o tokie mažuliukai spuogiukai taškiukai, kaip bėrimas atrodo. Man netrukdo, bet pamačius gydytoja išrašė tepti Fucicort kremu, o ant viršaus Clotrimazolio kremu. Paskaičiau internete apie juos, kažkaip nesinori tepti jais g.gif Tuo labiau, kad nu nėra man tai taip baisu, kaip gal iš šono atrodo. Baigsis  nestuke.gif , baigsis ir tie spuogeliai, tikiuosi smile.gif
Gal kuri turėjot reikalų su šiais kremais? Gal be reikalo bijau?

pas mane lygiai tokia pat situacija, su pirma ne vieno spuogo, o dabar doh.gif nugara ant saules padeginus praejo, bet krutine, tai mamamia doh.gif
Anksciau ir man soliariumai pirmas vaistas nuo soliariumo buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2009 06 30, 14:24)
pas mane lygiai tokia pat situacija, su pirma ne vieno spuogo, o dabar  doh.gif nugara ant saules padeginus praejo, bet krutine, tai mamamia  doh.gif
Anksciau ir man soliariumai pirmas vaistas nuo soliariumo buvo  smile.gif


Sakau, gal vaiko lytis kita bus ax.gif Irgi laukiu skorpiono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 05 21, 14:13)
su spuogais nera lengva, ypac sunku priezasti ju pasalinti, bet jei jau su polinkiu i puliavima, tai labai gerai yra octenisan
jo cia galima gauti
http://www.hiperfarm...dezinfektantai/
labai nuramina oda, ir pries spuogus super veikia  thumbup.gif

siandien nusipirkau sita smile.gif ziuresim ar pades kiek nors smile.gif
Atsakyti
Kai tik pastojau tai veidas buvo švarus, o dabar tai baisu pažiūrėt doh.gif Ir ne tik veidas, bet ir krūtinė, nugara... Atrodau sau kaip spuoguotas banginis verysad.gif
Atsakyti
pas mane tas pats verysad.gif kruptine, rankos, nugara, siaubas...ir veidas smul;kiai pabertas...kai atsikeliu is pat ryto, tai isvis negaliu ziureti, paskui idienojus, kazkaip grazesnis veidas pasidaro, bet vistiek...
tikriausiai ebrnas bus:))nerupi jam grozis:))))
Atsakyti
man pradejus lauktis dingo spuoguotumas, nei veido nebeberia, nei nugaros bigsmile.gif
Atsakyti
Naudoju Octenisana, tikrai padeda. Tik gaila kad ne visur vaistinese galima rasti. As pirkau is www.hiperfarma.lt

Tikrai liuks dalykas thumbup.gif
Atsakyti
mane visada kankino spuogai.
Nezinau ar tai nekenksminga, bet naudoju paaugliams skirtas veido prieziuros priemones nuo spuogu. Padedavo, bet dabar ziuriu, kuo toliau, tuo maziau..
Atsakyti
su oda kolkas jokiu problemu, nei beria, nieko thumbup.gif
Atsakyti