Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Mane siaubingai bere nestumo pradzioj iki kokio 4 men. doh.gif Po to tas berimas liovesi staiga, bet pasekmes liko... Dabar labai bijau, kad nepasikartotu tas pats po gimdymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2009 01 15, 14:00)
Pas mane ir prieš pastojant buvo spuogelių bet jau kai pradejau folio rūgštį gerti tai išvis baisus veidas pasidare ir nugara. Po to pradėjau gerti prenatal tai irgi tas pats. Dabar ginė sakė negert jokių nes gali ir lelių berti. Bet baisu kad tie vitaminai irgi reikalingi ar tik nebus daugiau žalos nei naudos  g.gif

nebus, nebijok. dabar pagal nauja mada, jei tyrimai geri, vitaminu nebeskiria thumbup.gif

mane irgi bjaurastis puola unsure.gif veida ir nugara. per pirma nestuma tas pats buvo, po to isnyko. na ant veido tik kaip visada karts nuo karto vienas kitas uzaugdavo, ko gero pries mmm (nefiksavau).
Atsakyti
o mano oda labai grazi buvo nestumo metu tiek su vieny,tiek su kitu.dziaugiausi neispasakytai,nes siaip mano oda problematiska doh.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif jau antra savaite,kaip ir as imu pastebet vis dazniau atsirandancius spuogus ant nugaros,bei veido doh.gif
Atsakyti
o man paprastai visa būdavo problemų, ypač kai kontraceptikus nustojau gert, o dabar oda vis lygesnė darosi, tuoj pudruotis nebereikės smile.gif
Ot kad taip išliktų ir po gimdymo, mažu gal paauglystė pasibaigs antroj pusėj trečio dešimtmečio? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Ir man teko nuozmiai kovoti su spuogais, tik tuo metu dar nebuvau nestuke.gif. Bet vienas liaudiskas receptukas man ir mano nestuke.gif sesutei padejo. Turguje nusipirkdavau paprasciausio biciu pikio, kuri sumaisydavau su medicininiu spiritu (parduodamas su receptu, bet nuejus pas odos gydytoja galima paprasyti, kad israsytu recepta, arba musu mociutes daznai jo turi pasikavojusios). Taigi 1 dalis pikio ant 3 daliu spirito. Vakare nusiplovus veida negailint patepdavau problematiskas vietas. Ryte nepamirskit nuplauti veiduko, nes nuo tepaliuko lieka rudos demes. Per keleta dienu spuogu zymiai sumazejo (mane bere giluminiais skausmingais spuogais doh.gif ), o uz keliu savaiciu skausmingu spuogu neliko. Mano sesute tuo metu buvo 6 men. nestuke.gif , ja taip pat kamavo berimas, tai net eme to tepaliuko kelis buteliukus su savimi i uzsieni.
Atsakyti
kankinausi ir as visa spuoguota skaudanciais spuogais. tepdavau spiritu ir tiek. po nestumo pranyko.
Atsakyti
Sveikutes,paskaiciau jusu tema ir nusiraminau,,, thumb_yello.gif

Vadinasi preis,,,nes man pastojus pasmakre,vadinama barzda ir panosej pridygo maziuliuku spuoguciu,kaip isberta atrodo,,,aciu dievui yra visagale pudra biggrin.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo,tokių problemų nebuvo.O db kas darosi doh.gif ir veidas,ir nugara,ir krūtinė pilna tokių didelių,pūlingų spuogų doh.gif Nžn net ką ir bedaryti unsure.gif
Atsakyti
Ir as turiu bedu su spuogais.. Jauciuosi kaip antra paauglste isgyvendama.. Bandau kovoti pasitelkusi arbatmedzio aliejuka, bent biski padeda doh.gif
Atsakyti
Na mums jau keturi menesiai,bet spuoguciai "pabarzdej" vis dar nenyksta doh.gif
Atsakyti
su spuogais nera lengva, ypac sunku priezasti ju pasalinti, bet jei jau su polinkiu i puliavima, tai labai gerai yra octenisan
jo cia galima gauti
http://www.hiperfarm...dezinfektantai/
labai nuramina oda, ir pries spuogus super veikia thumbup.gif
Atsakyti