Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Mano oda visada buvo problematiska, bet dabar tai isvis... doh.gif veidas isbertas kaip paauglystej, o nugara.... doh.gif tai as patepu kremu nuo spuogu, tai bent skauduliai tokie nekyla smile.gif
Atsakyti
Labas. Kai suzinojau, kad nescia, jau buvau 6 savaiciu, pradejau gert Pregnacare su zuvu taukais, tai taip pradejo bert, dideliais vidiniais spuogais ir kalka, ir krutine, ir nugara. Vyras sako gal nuo vitaminu? Tai pagerusi men, as nustojau gert, veidas jau nuo kitos dienos prasviesejo. Nu negeriu as tu vitaminu, tik folio rugsti geriu. Pagalvojau, gal veliau pardesiu, nors jau 13 savaiciu, bet bijau as tu vitaminu nors tu ka g.gif verysad.gif
Atsakyti
Iki pirmo nestumo, buvo visada problematiska veido oda, kaip paugle vaiksciojau isberta (pastojau 24m), bet per nestuma oda issilygino ir pasidare be priekaistu thumbup.gif Dabar per antraji nestuma, oda praktiskai nepasikeiete, kartais atsiranda koks spuogelis, bet skustis negaliu smile.gif Visada busiu dekinga dukrytei, kad isgrazino mano veido oda thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kai laukiaus sūnaus spuogų nebuvo, dabar esu nestuke.gif ir dabar yra
Atsakyti
Pas mane ir prieš pastojant buvo spuogelių bet jau kai pradejau folio rūgštį gerti tai išvis baisus veidas pasidare ir nugara. Po to pradėjau gerti prenatal tai irgi tas pats. Dabar ginė sakė negert jokių nes gali ir lelių berti. Bet baisu kad tie vitaminai irgi reikalingi ar tik nebus daugiau žalos nei naudos g.gif
Atsakyti
pas mane iki nestumo pries menesines kartais iskildavo vienas kitas, o dabar odo lygut lygutele, nebereikalo berniuka prognozuoja:) biggrin.gif
Atsakyti
O pas mane tai peciai ir krutine taip nuseta mazyciais spuogeliais. doh.gif Nu ziauru o pries nestuma nebuvo ne vieno ant tu vietu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniene @ 2009 01 15, 16:30)
pas mane iki nestumo pries menesines kartais iskildavo vienas kitas, o dabar odo lygut lygutele, nebereikalo berniuka prognozuoja:) biggrin.gif



na as manau nera skirtumo berniukas ar mergyte, mums irgi berniuka prognozuoja, o veidas baisus, nugara ir krutine irgi baisiai beria... geriu vitaminus, galvojau gal jie pades... bet kolkas jokio poveikio... belieka tik laukti... tikiuosi po gimdymo viskas praeis...
Atsakyti
Mano oda visada problematiska buvo, vis laukiau, kada tie paauglystes spuogai baigsis. Kai pastojau, pagalvojau, kad gal dabar veidukas pagrazes, bet ivyko priesingai - spuogeliu atsirado dar daugiau. Siaip vartoju tik vaistineje parduodama krema nuo spuogu Skinoren, bet jis brangus, o kazkokio didelio efekto nepastebiu, nors atrodo, kad kai to kremo nebenaudoju, tada pablogeja, o kai vartoju stabilizuojasi, bet negereja. Tai dabar bandau kai ka nauja, gal kas girdejote Adeles zoleliu krema (vien tik is naturaliu produktu), bet dar negaliu nieko pasakyti, nes tik kokia savaite ji tepuosi.
Atsakyti
Pas mane irgi labai prastai su oda, nugara ipac isberta, del to labai blogai jauciuosi. verysad.gif Nei jokios atviresnes maikutes negaliu uzsideti, gerai kad ne vasara. schmoll.gif Rytoj eisiu pas gyditoja gal ka patars..
Atsakyti
ax.gif pas mane labai yra isberta krutine ir smakras g.gif blush2.gif ,tai kaip maudausi naudoju kuno sveitikli kiekviena vakara,ir spuogus papurskiu dikolonu ir gerai ytrinu i oda . nestuke.gif ,nes siuo metu kaip esu nestuke tai negaliu valgyt sokolado nes nuo jo dar labiau ismeto spuogais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijana dailidiene @ 2009 02 19, 01:22)
ax.gif pas mane labai yra isberta krutine ir smakras g.gif  blush2.gif ,tai kaip maudausi naudoju kuno sveitikli kiekviena vakara,ir spuogus papurskiu dikolonu ir gerai ytrinu i oda . nestuke.gif ,nes siuo metu kaip esu nestuke tai negaliu valgyt sokolado nes nuo jo dar labiau ismeto spuogais. biggrin.gif

O nors kiek padeda tai kad nusveiti oda ir papurski dikolonu? rolleyes.gif Nesuerzina dar labiau g.gif Gal ir man pabandyti..
Atsakyti