Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

liabukas visoms,

as iki nestumo neturejau problemu su oda...bet va tik pastojau tai ant krutines labai berdavo..dbr kaip ir sumazeje bet va ant nugaros daug tokiu mazyciu ir smulkiu...nervuoja..snd su kavos tirsciais bandziau patrinti...gal bent toks pylingas pades... blush2.gif bet manau cia turi praeiti po gimdymo...nes dabar gi padidejes hormonu kiekis pas mus yra...tai ir vyksta visokios nesamoneles su mumis.. mirksiukas.gif kantrybes mums!!! drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man per pirmaji nestuma buvo atsirade ant veido labai daug spuogu, ko anksciau nebuvo, tai jokios priemones man nepadejo. Galiausiai pradejau tepti spuogus spiritu, ir sustabde ju plitima. Aisku pasausejo tuo momentu veido oda unsure.gif
BEt kai pagimdziau, veido oda liko tokia pati, kaip ir buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2008 10 14, 20:09)
Man per pirmaji nestuma buvo atsirade ant veido labai daug spuogu, ko anksciau nebuvo, tai jokios priemones man nepadejo. Galiausiai pradejau tepti spuogus spiritu, ir sustabde ju plitima. Aisku pasausejo tuo momentu veido oda unsure.gif
BEt kai pagimdziau, veido oda liko tokia pati, kaip ir buvo  biggrin.gif


Siuo metu laukiuosi ir kamuoja tokios pat bedos, net nezinau ka daryti bet spuogiukai tiesiog dygsta. Aplink lupas net isbere...atrodau tragiskai ir taip jau visus 3 menesius. Pabandyciau ir as pasitepti spirituku, taciau ar jis nekenkia leliukui?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as tik 8ta savaite kaip nestuke.gif: bet jau ismete spuogeliais tokiose vietose, kur niekada neturedavau pries tai doh.gif prie akies, ant barzdos skaudus tokie doh.gif nueisiu pas kosmetologe, reiketu valyma pasidaryt ir pasikonsultuot su ginekologe del vitaminu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiigaile @ 2008 10 15, 09:56)
Sveikutes  4u.gif as tik 8ta savaite kaip nestuke.gif: bet jau ismete spuogeliais tokiose vietose, kur niekada neturedavau pries tai  doh.gif prie akies, ant barzdos skaudus tokie  doh.gif nueisiu pas kosmetologe, reiketu valyma pasidaryt ir pasikonsultuot su ginekologe del vitaminu  4u.gif

vietoj taves tikrai nedaryciau tokiu proceduru nestumo metu, pakentek susitvarkys ta odyte savaime, cia juk hormonai viska lemia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2008 10 15, 09:19)
vietoj taves tikrai nedaryciau tokiu proceduru nestumo metu, pakentek susitvarkys ta odyte savaime, cia juk hormonai viska lemia  blush2.gif


Ko jau dabar, veido valymo nėštumo metu darytis nebegalima? biggrin.gif Kodėl gi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2008 10 15, 10:54)
Ko jau dabar, veido valymo nėštumo metu darytis nebegalima? biggrin.gif Kodėl gi? smile.gif

na nesakau, kad negalima, tiesiog nesiryzciau nescia budama smile.gif
Man yra po spuogu spaudymo supuliave, matyt negerai dezinfekavo ar dar kas, o besilaukiant butu tik papildomas nerimas, jei taip atsitiktu. Cia tik pamastymai, nebutinai gi taip turi nutikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2008 10 15, 10:54)
Ko jau dabar, veido valymo nėštumo metu darytis nebegalima? biggrin.gif Kodėl gi? smile.gif



Rekomenduojama tik nuo atro trimestro darytis veido valyma. Bet galiu pasakyti, kad veido valymas nepades. Pati nesenai ji pasidariau, na ir ka, tie spuogiukai sekmingai ir toliau lenda, hormonai siaucia nieko cia nepadarysi,reikia islaukti.
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2008 10 15, 10:19)
vietoj taves tikrai nedaryciau tokiu proceduru nestumo metu, pakentek susitvarkys ta odyte savaime, cia juk hormonai viska lemia  blush2.gif


na manau kad pasidarysiu toki profilaktini blush2.gif nes seniai dariausi, tai tokiu uzsistovejusiu yra biggrin.gif
mano kosmetologe nekat nebuvo uzkretus unsure.gif

QUOTE(*slapuke @ 2008 10 15, 14:59)
Rekomenduojama tik nuo atro trimestro darytis veido valyma. Bet galiu pasakyti, kad veido valymas nepades. Pati nesenai ji pasidariau, na ir ka, tie spuogiukai sekmingai ir toliau lenda, hormonai siaucia nieko cia nepadarysi,reikia islaukti.

aciuks.gif taip, hormonai daro savo doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Butent, kad reikia islaukt smile.gif Organizme vyksta pokyciai. Galbut galima susvelninti, gal ju maziau dygtu ar netokie dideli po kokio valymo, bet... Man per pirma nestuma tik 5men gal atsirado daugiau (visada turejau problema del spuogu), o dabar antro laukiuosi ir beria kaip reikalas. Irgi nugara, krutine, veidas... jau nuo pirmu nestumo savaiciu. Tik dziaugiuosiu, kad po pirmo gimdymo, jau tiksliau i nestumo pabaiga oda visai skaisti buvo, jokio spuogelio, tai viliuosi, kad ir po antro nestumo viskas susitvarkys. Toks periodas, turim palaukti smile.gif nes yra del ko mirksiukas.gif
Kantrybes visoms mamytems, jus jau vien grazios, kad esate ypatingoj busenoj nestuke.gif
Atsakyti
mane bere labai iki trecio menesio, poto labai grazus veidukas patapo tikiuos taip bus ir po gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
Mane kuo toliau, tuo labiau bėrė nėštumo metu, o po gimdymo per kelias dienas viskas dingo.
Atsakyti