Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

aciu dievui kol kas jokiu spuogeliu nera smile.gif tik kazkokios kelio rausvos demeles,kurios nenori praeiti g.gif na tikiuos laikui begant jos isnyks
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
man atsirado spuogelaiai ant nugaros ir krutines,bet dar tik mazi smile.gif ir nedaug smile.gif


user posted image
Atsakyti
o mane labai bere iki trecio menesio, o poto tie spuogai savaime sumazejo ax.gif tik ant nugaros vis dar beria g.gif
Atsakyti
Man nuo pat nestumo pradzios veida beria smulkiais spuogeliais ax.gif doh.gif
Atsakyti
O mane isbere nestumo opacioje pradzioje: veida, nugara, krutine. O dabar ziuriu pradeda mazeti spuogeliu - kur yra ten nyksta, o nauju nebeatsiranda thumbup.gif
Atsakyti
pirmojo nestumo metu neturejau jokiu berimu, bet va antruoju - pirmaji menesi labai net pabere g.gif ... bet dabar jau viskas tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
Na,o man ne vienas neisdygo thumbup.gif tikiuos ir neisdyks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
man pirmą trimestrą labai bėrė smakrą, paskui buvo praėję o dabar ir vėl pradėjo berti g.gif
Atsakyti
o man dygsta ant veido iš karto po tris ir tokie dideli ir skausmingi doh.gif ko anksčiau nebūdavo... O galima veido valymą daryt?
Atsakyti
visa nestuma ne vieno spogelio nebuvo, net visi stebejosi, kad is veiduko nesimato jog nescia rolleyes.gif , taciau pries koki men atsirado ant veido tokie dideli ir skausmingi spuogeliai ir tik ant kairiojo zanduko doh.gif , jie visai negyna, nors ir su spiritu as juos "dziovinu", taip pat po kairia akim- raudona pleiskanojanti demele... labai tikiuosi kad po gimdymo praeis ax.gif ... dar menesiukas ir spuogai isnyks ... tikiuosi smile.gif
Atsakyti
na palyginus su tuo laiku kai nesilaukiau mano veidas buvo kosmaras, ypac pries menesines..o db uzauga keli, bet greit ir dingsta
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

mane klaikiai beria verysad.gif tik nemanau, kad ka galiu pakeisti, nes manau, kad tai hormonai kalti unsure.gif

user posted image
Atsakyti