Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(tinna1999 @ 2008 03 01, 20:07)
Sveikos galiu patarti neleisti tiek pinigu visiems tiems valikliams nuo spuogu ju tiek daug reklamuoja sunku ir pasirinkti patariu geriausia bent man tiko Avene firmos kosmetika.Arba nusipirkite Bitner patepkite spuogus juo.Vietoi visokiu kremu tiek turinciom spuogu tiek ne labai gerai veida tepti negausiai Sezamu aliejum.Jis ir gydo ir skaistina oda o uztenka labai labai ilgam.Ir daugiau jokiu kremu ar prausimosi zeliu. 4u.gif

Noreciau paklausti ar nestumo metu galima tepti zinko suplaktine, ja tepdavau iki nestumo visai neblogai nuo spuogu, o dabar nezinau ar galima g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

va as skaitau skaitau ir galvoju kaip gerai kaip g erai kad ne viena esu spuoguota biggrin.gif juokas juokais aisku, geriau visos butume grazuoles nestukes bet..
mane irig varginata pati beda.. tik pastojus pradejo berti nugara ir zemiau ausu , na kur zandikaulia baigiasi.. o dabar ziuriu jau ir i veida pereina :sad.gif.. baisu.. kostetika tirkai gera, krempudra irgi .. o jie sabakos kyla kaip ant mieliu .. nebezinau ka daryti.. ir va pagalvojau o ka jus manote apie naminius soliariumus, na maziukus tokius apie 200-300 lt kainuoja, yra pirkti technikos aprdese.. galvoju gal nusipirkti pabandyti nugaryte ir veiduka padegitni kartais trumpai g.gif man siaip saule visada padedavo kai isberdavo .. o i tirka soliariuma eiti negalima, sakau gal toks maziuka nekenkia .. ka manot?
Atsakyti
Sveikos,mamytes 4u.gif .Man dar tik 8sav,bet veidas verysad.gif ,pasiziuriu i veidrodi ir baisu darosi.Spuogu nera daug,ale tie keli atsakantys-giluminiai ir skausmingi,ant smakro keli ,vienas ant zando,o baisiausias ant skruostikaulio cool.gif .Tai dabar mislyju,cia kazi greit praeis ar visa nestuma taip "graziai" atrodysiu g.gif
Atsakyti
Sveikos, likimo sesės... Aš tik penktą savaitėlę nestuke.gif , o spuogučiai jau gadina nuotaiką... Tai kas bus toliau? doh.gif
Atsakyti
Del spuogu - as pastebejau kad spuogeliu nuo konkretaus maisto itin padaugeja g.gif - as dabar citrusiniu jokiu vaisiu nevalgau - tai kaip ir geriau g.gif - experimentuoju biggrin.gif .

Dar pasakysiu viena recepteli - gal kuriai irgi pades mirksiukas.gif - veiduka valau metyliu (pelyno, cia tokia karti vaistazole nuo virskinimo bedu, jei kas zinot...) arbatele. Kas antra diena nauja uzsiplikau ir valau veideli su vata - na mano veidelis tai teigiamai reaguoja - skaistesnis pasidaro - greiciau uzsitraukia spuogai...

O savaitgali dar pastebejau kad ir saulute teigiamai veikia - visus paraudimus nuo spuogeliu nueme bigsmile.gif

Sekmes, likimo drauges smile.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
mum 12 savaiteliu, bet spuoguciu turiu turiu... turejua ir anksciau kai menesine sbudavo, bet ne tokiu, kaip dabar..
kaip as gydausi jais: na tiesiog ejau pas savo kosmetologe, ir naudoju sveitikli, kauke is juros dumbliu, tada bent paraudima sumazina.. ens tu spuogu pas mane nedaug, bet jie rausvi ir demes lieka dar doh.gif
o siaip tai nuo saules man ju sumazeja, ir gero poilsio smile.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif , as spuogu labai retai kada turedavau, o kai pastojau doh.gif aggressive.gif - vieni spuogai visas veidas, nugara ir peciai g.gif , jau viska isbandziau. blink.gif Bet guodziu save, kad po gimdymo vel bus veidas ir visa kita daug maz grazu lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Blyn mane irgi beria verysad.gif Ypac veida verysad.gif Pradejo 10 savaite berti unsure.gif ziauru, negaliu i veidrodi net pasiziureti doh.gif
Atsakyti
na man 4 savaites,bet beria irgi ziauriai,atrodau nekaip verysad.gif
Atsakyti
mane ir isbere nuejau i rusiskos kosmetikos paduotuvele nusipirkau juoduju serbentu spirituko nekenskmingo veidukuj valyti ir jis man ju smazino biggrin.gif
Atsakyti
Man tai jau ir nugara isbere verysad.gif Negana to,kad veidas nusetas raudonais spuogais,tai dar ir ant nugaros bjaurybes augt pradejo doh.gif Norejau pasicekavint,o to juoduju serbentu spirituko tik rusiskos kosmetikos pardese buna?As kauniete,gal kuri pasufleruos kur Kaune yra tokia parde? 4u.gif
Atsakyti
Mane tai berti pradejo net anksciau nei apie nestuma suzinojau. Ko gyvenime nebuvo - isbere krutine ir nugara...Ir veidas veidas. Tokiais bjauriais dideliais spugais... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti