Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Čia gal taip turi būti, man ir tas pats, tik + dar sugebu nusidraskyt, išsispaudyt, visa nugara kaip nzn pas ka 4u.gif
Atsakyti
pas mane nestuke.gif nebuvo,o kaip pagimdziau tai truputi atsirado doh.gif
Atsakyti
per pirma nestuma tokiu 'baiku' nebuvo schmoll.gif o dabar su antru doh.gif kakta, nugara, peciai ir krutine ziauru ziuret blink.gif trinu visokiais prausiklaiais kaukem, tai nugarai visai padeda, bet gal virsunes nusisveicia ir taip atrodo su ranka palietus lotuliukas.gif uztat plaukai wub.gif visalaik slinkdavo, be zvilgesio, o dabar kaip ir per pirma neslenka, zvilga, gaila, kad kasa nestoreja, bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
man tai beria veida labai.. zandus labiausiai doh.gif
ir skaudami labai tie spuogai. gadina nuotaika jie man kiekviena diena verysad.gif
tikiuosi po gimdymo pageres.. 4u.gif
Atsakyti
man tai visa kakta isberta nusipirkau tonika nuo spuogu clean and clear bet kazkaip degina jis man oda,tai vienintelis budas pasitepu skaudamus spuogelius jodu(pries nakti) tai siek tiek padeda
Atsakyti
man tai net paauglystėj spuogų nebuvo, nebent koks pavienis iškildavo... O dabar nestuke.gif jaučiu bus ne kas, tai šen tai ten pasirodo, kol kas mažučiukai, bet su tendencija gausėti... g.gif ech tie hormonai ... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif Manau,kad kiekviena tokios problemos kankina nestumo metu del tu spuogu verysad.gif Pas vienas ju maziau pas kitas daugiau.As manau,kad tai normalus dalykas,kuris praeina po gimdymo.Aisku kai tie spuogai "perzengia" visas ribas reikia imtis kazkokiu atitinkamu priemoniu smile.gif Bet as manau tai tik laikina.Man niekada nebudavo ant nugaros tu spuogu,o dabar...Gerai,kad nors ant veido tiek nera rolleyes.gif Bet ir ji karts nuo karto paberia.Jei jau kur einu tai su Egipto Zemes pudra tuos spuogus uzmaskuoju.Sekmes visoms kariaut su tais spuogais box.gif
Atsakyti
naturalu,kadspuogai palydovai nestumo metu, man ir jie buvo, bet plaudavau veida vaikisku muilu ir vis mazedavo ju.
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 02 06, 03:00)
per pirma nestuma tokiu 'baiku' nebuvo  schmoll.gif  o dabar su antru  doh.gif  kakta, nugara, peciai ir krutine ziauru ziuret  blink.gif  trinu visokiais prausiklaiais kaukem, tai nugarai visai padeda, bet gal virsunes nusisveicia ir taip atrodo su ranka palietus  lotuliukas.gif  uztat plaukai  wub.gif  visalaik slinkdavo, be zvilgesio, o dabar kaip ir per pirma neslenka, zvilga, gaila, kad kasa nestoreja, bet siaip  thumbup.gif

O man atvirksciai, per pirma nestuma buvau spoguota. Visas veidas, krutine, nugara.
Antras nestumas visai kitoks. Oda aksomine thumbup.gif
Gal berniukas gims wink.gif
Atsakyti
Aš tai ir spuoguota buvau, ir pigmentinėm dėmėm nusėta. Niekas nepadėjo, taip jau yra.
Atsakyti
Mane ir spuogais beria.Pirmą nestuke.gif bėrė, ir dabar jau nestuke.gif irgi beria.Buau klinikose pas dermatologus, ir dar prieš nėštumą kur tik nebuvus.Pirma buvo reikia vyro, poto pagimdyk, ir ką nieko, kaip buvo taip ir yra.
Atsakyti
Sveikos galiu patarti neleisti tiek pinigu visiems tiems valikliams nuo spuogu ju tiek daug reklamuoja sunku ir pasirinkti patariu geriausia bent man tiko Avene firmos kosmetika.Arba nusipirkite Bitner patepkite spuogus juo.Vietoi visokiu kremu tiek turinciom spuogu tiek ne labai gerai veida tepti negausiai Sezamu aliejum.Jis ir gydo ir skaistina oda o uztenka labai labai ilgam.Ir daugiau jokiu kremu ar prausimosi zeliu. 4u.gif
Atsakyti