Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

sveikos...mane irgi paberia... ypac nugara ir rankas.... bet manau kad tai nuo hormonu, ir nieko nedarau...na neskaitant to kad vonioj su siurkscia kempine vis bandau ju atsikratyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir man paberia nugara...o su spuogais ant veido kovoju su kaukem is molio (jos nebrangios, efektyvios, ir svarbiausia, jokios chemijos, grynas molis) thumbup.gif
Atsakyti
na veido man neberia lotuliukas.gif bet nugara doh.gif kosmaras unsure.gif buvau pas gydytoja,tai patare valgyt maziau sokolado ir citrusiniu vaisiu, taciau sumazinus net ir sumazinus ju kieki,niekas nepasikeite blink.gif paauglysteje nugaros oda buvo svarut svarutele,o dabar prasom schmoll.gif tikiuosi,kad po gimdymo viskas susitvarkys nestuke.gif unsure.gif
Atsakyti
na va, pasidalinsiu ir as savo patirtim. mano oda siaip dar nuo paauglystes gana miela ir nelinkusi labai spuoguotis. beveik visada tik pries pat menesines ir per jas suaktyvedavo riebaliukai ir atsirasdavo vienas kitas spuogelis. bet dabar.... spuogai buvo vienas is mano itarimu kad pastojau lotuliukas.gif atsirado ciklo vidury ir daugiau nei iprasta. jau menesi nepraeina. vis isdygsta vienas kitas ant veido ir kiek daugiau ant nugaro/peciu... gerai kad ne vasara doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
O jusu spuogai skausmingi?
Man ant kaklo atsirado tokie pusleliniai spuogeliai ir skauda, kai braukiu. Tikrai ne tokie, kaip per PMS ant veido buna.
Atsakyti
na mano irgi ne visai tokie kaip paprastai, bet tikrai nera skausmingi g.gif
Atsakyti
na seip tikrai neskausmingi,tiesiog erzinantys biggrin.gif
Atsakyti
Oi, tie spuogai! Pas mane ju lyg ir buvo apmazeje, bet ir vel isbere! doh.gif
O nugaros man neberia, tik ji labai sausa, visa oda traukia, idomu, cia nuo ko?
Atsakyti
na laimei mano oda nera sausa,priesingai,ji riebi.o spuogai tai isnyksta,tai vel atsiranda,jau baigiu priprast:)
Atsakyti
Na o man tikriausiai pasiseke, pas mane spuogu niekad daug nebudavo, tai tikiuosi kad ir dabar isvengsiu ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutia @ 2008 01 25, 23:15)
Na o man tikriausiai pasiseke, pas mane spuogu niekad daug nebudavo, tai tikiuosi kad ir dabar isvengsiu ju  smile.gif

tuomet busi tikrai laimingas zmogutis clap.gif
Atsakyti
Man iki 12 savaites ant veido buvo atsirade daug, bet dabar tie spuogai jau sparciau nyksta. Tikiuosi, jie isnyks ir jau nebeisdygs smile.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti