Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Aš taip pat kaip ir daugelis jūsų mielosios turiu ta pačia problemą doh.gif , tik nėra jie tokie jau labai pūlingi ir dideli tie spuogeliai.
Aš asmeniškai pastebėjau ir dar draugė nėštukė patvirtino, kad tą spuoguotumą dar paaktyvina juodas šokoladas ir citrusiniai vaisiai - žodžiu, tie dalykai, kurie ir šiaip daugeliui alergina odą. Tai dabar visai nebevalgau šokolado (ypač juodo) - o juk jį beprotiškai mėgstu doh.gif ir stengiuosi labai riboti citrusinius vaisius (ypač mandarinus ir apelsinus), nors citriną vieną kitą retkarčiais suvalgau blush2.gif
Pastebėjau, kad oda šiek tiek pagražėjo, nebetaip dažnai tie nenaudėliai dygsta smile.gif Taip pat ryte vakare naudoju prausiklį spuoguotai veido odai ir stengiuosi kuo mažiau liestis rankomis ar kuo kitu (ilgomis megstinių apykaklėmis) prie veido, nes sakė, kad ten visur nešvarumų pilna ir tai taip pat ne į gera. Žiūrėkit, gal ir jūs ka nors panašaus pastebėsit, kad koks nors maistas ar dar kas tai suaktyvina smile.gif
Kai kalbėjau su savo kosmetologe tai ji sake, kad nėštukės daro pagrindinę klaidą - laukia kol nėštumas praeis ir mano kad viskas atsistatys, tačiau jei spuogai pūlingi ir t.t. tai viską reik tvarkyti, nelaukti, nes liks randai ir t.t. ašku ne pas bet kokią kosmetologę reik eit ir visada pasitarti su savo ginekologe.
Taigi, visoms linkiu sėkmės kariaujant su spuogais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif , as buvau kaiptik pas dermatologa, nes man iegi ta pati problema, kai pastojau tai kaip pasiute tie spuogai pradejo dygti, o ir pries tai oda ne ideali buvo..Tai jis man israse skinoren, differin kremus ir zeniac losjona, pasakiau, kad laukiuosi, tai jis nieko nesake ar jie tinka ir nestumo metu..nu zodziu panaudosiu pamatysiu, bet oda, kad ir po keliu dienu naudojimo tikrai grazesne thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfekcioniste: 30 lapkričio 2007 - 19:01
4u.gif neturiu nei vieno spuogelio wub.gif ,tfu tfu tfu,kad tik nepradetu dabar jie cia man dygti blink.gif ,tikiuosi taip ir nepasirodys wub.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu oda buvo be problemu,tikdavo bet koks kremas...o dabar,tai tragedija,o ne oda... Apie makijaza net pamirst...
Atsakyti
O man tai spuogai atsirado ne ant veido, o ant nugaros. Ir dar ant krutines doh.gif Vaizdelis nekoks. O dar kadangi pakrapstau nesusilaikius tai buna visai nekas blush2.gif Kai spaudai krapstai tai jie dar labiau auga... unsure.gif O siaip fuifui kaip man nepatinka jie blink.gif
Atsakyti
Ir man ant veido ir nugaros "pribarstyta" tokiu labai skaudziu spuogiuku.... anksciau irgi budavo vienas kitas, bet ne tokiu... tikiuosi, tai praeis, kaip ir pykinimas... fui blush2.gif
Atsakyti
man tai paskutiniais menesiais kai sudygo....tai sudygo...ir pribujojo.
nepadejo man jokie kremai ir losjonai.isleisdavau belenkiek pinigu o rezultatas nulinis-vaiksciojau totali "grazuole". bet biski apraminti oda padejo naturalios priemones- agurkai ant veido, valiaus su citrinos sultimis, ramunelem ir dar l'orealio kauke problematiskai odai padejo.bet ir tai ne kazin kas biggrin.gif
Atsakyti
na manes jokie spuogai nekankina tfu tfu tfu... , viena laime thumbup.gif kai pirmo laukiausi tai oda net pagrazejo thumbup.gif per si nestuma gal nestumo vidury buvo pradeje dygt spuogiukai ant nugaros, bat dabar tai viskas gerai ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
spuogu ir pas mane padaugejo. o kai pradejau tepliotis kremu nuo striju, tai ir ant krutines vienas kitas zaraza pasirodo.. biggrin.gif bet pakentesiu, svarbu, kad striju neatsirastu.
Atsakyti
sveikutes smile.gif
prisijungiu prie jusu.. mano veidelis katastrofa kazkokia angel_sadangel.gif
bet kas keisciausia beria tik viena veido puse! g.gif bandau visus kremus iseiles, keiciu kas kazkiek laiko.. bet tas pats s.... .. verysad.gif
pastebejau kad paaktyveja nuo sulciu tu pirktiniu.. tai nebegeriu paziuresiu arbent siek tiek pageres... g.gif
Atsakyti
pas mane pries pora dienu pirmas didelis spuogas ant veido isaugo...bet kai augo, tai net puse vienos lupos istino, vaiksciojau kaip i dantis gavus...is pradziu galvojau,kad cia spuogas, o dabar matau,kad votis ir bijau net pagalvoti jei ju dar belekiek priaugs...o kaip skauda...
Atsakyti
as tai nuo vaikystes kariauju su spuogais, oda riebi ir labai problematiska, o kai patapau nestuke.gif tai oda normali tapo r visi spuogeliai dingo thumbup.gif bet bijau kad po nestumo vel tas ptas bus verysad.gif
Atsakyti