Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Sveikos, o man tai tai net kremas veido pradejo nebetikti, nestuke.gif tapau...ir dar milijonai inkstiru ant veido - siaubas kazkoks unsure.gif gal kuri zinote gera priemone tiems "juodiems taskams" naikinti, nes isbandziau tai daug ka....
Atsakyti
sveikos nestuke.gif

kai laukiausi dukros veidas buvo idealus thumbup.gif nei spuogelio nei jokios dėmeles thumbup.gif dabar laukiuosi antro. nuo pat pirmų dienu veidas išbertas spuogeliais prie ausu, barzdos ir kaklas blink.gif ko tik nedariau niekas nepadejo blink.gif veliau pasikonsultavau su ginekologe, ir ji mane nuramino. spejo kad laukiuosi berniuko, ir tie spuogai - vyriškų harmonu padarinys smile.gif kaip pati pastebejau ir plaukuotumas truputuka padidejo ant ranku ir koju blink.gif ant kaledu kaledu senelis mums atneš ketvirta šeimos narį - sūnu ( patvirtinta dviem echoskopijom ir mano nuojauta lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(editukassk @ 2007 11 14, 14:26)
sveikos  nestuke.gif

kai laukiausi dukros veidas buvo idealus  thumbup.gif  nei spuogelio nei jokios dėmeles  thumbup.gif  dabar laukiuosi antro. nuo pat pirmų dienu veidas išbertas spuogeliais prie ausu, barzdos ir kaklas  blink.gif  ko tik nedariau niekas nepadejo  blink.gif  veliau pasikonsultavau su ginekologe, ir ji mane nuramino. spejo kad laukiuosi berniuko, ir tie spuogai - vyriškų harmonu padarinys  smile.gif kaip pati pastebejau ir plaukuotumas truputuka padidejo ant ranku ir koju  blink.gif ant kaledu kaledu senelis mums atneš ketvirta šeimos narį - sūnu ( patvirtinta dviem echoskopijom ir mano nuojauta  lotuliukas.gif )

g.gif ar tikrai...oj noreciau berniuko...
kai vaiksciojau su savo merginom,tikrai a nei vieno spuogelio..o dabar visa kakta... doh.gif
Atsakyti
Mane mama vis ramina del tu spuogeliu, sake manes kai laukesi visa kaip rupuziuke buvo, o po gimdymo oda silkine pasidare, tai va ir as galvoju kad viskas praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
mane tai ir jau spuogai i nevilti varo, kazkoks kosmaras, jau baisu i veidrodi ziureti doh.gif tikiuosi rasiu priemoniu kurios tikrai padetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2007 11 14, 16:20)
g.gif ar tikrai...oj noreciau berniuko...
kai vaiksciojau su savo merginom,tikrai a nei vieno spuogelio..o dabar visa kakta... doh.gif

o mane su visais trim bernais kai vaikščiojau veidutis buvo švarut švarutėlis o dabar kai laukiuosi ketvirto veidą baisu ir pažiūrėt visas išbertas oda visa pigmentinėm dėmėm nusėta siaubas blink.gif visi ramino kad dabar visi požymiai kad bus dukra nė velnio beee.gif praeitą savaitę buvau genetikos centre ir pasakė kad turėsiu ketvirtą berną doh.gif vot ir spuogai ir kavos dėmės doh.gif nebent apsiriko bet abejoju kad genetikai gali suklysti g.gif
Atsakyti


Labukas, Lina444, noriu paklausti kiek už tyrimus genetikos centre mokėjai ? Kaip itariu gana nemažai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta26 @ 2007 11 18, 11:32)
Labukas, Lina444, noriu paklausti kiek už tyrimus genetikos centre mokėjai ? Kaip itariu gana nemažai blink.gif

Čia gal ne į temą bet buvau nemokamai su siuntimu,registravausi kai buvo aštuonios savaitės o pakliuvau 18-os doh.gif
Atsakyti
na manes spuogai nekankino, tik muso veida tokiom raudnom demelem, ir prie nosies snerviu raudona buvo doh.gif cia viskas buvo iki ketvirto menesio, po to viskas pranyko ir dabar oda yra ciki thumbup.gif
aij tik va nezinau gal kam taip yra, bet man labai padidejo plaukuotumas ant viso pilvo, zelia taip negraziai doh.gif net nezinau ka daryt verysad.gif. siaip nezinau ko laukiuosi bet is to zelimo speju kas bus berniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2007 11 19, 20:37)
na manes spuogai nekankino, tik muso veida tokiom raudnom demelem, ir prie nosies snerviu raudona buvo doh.gif  cia viskas buvo iki ketvirto menesio, po to viskas pranyko ir dabar oda yra ciki thumbup.gif
  aij tik va nezinau gal kam taip yra, bet man labai padidejo plaukuotumas ant viso pilvo, zelia taip negraziai doh.gif  net nezinau ka daryt verysad.gif. siaip nezinau ko laukiuosi bet is to zelimo speju kas bus berniukas mirksiukas.gif

kas liečia plaukuotumą tai pas mane pilvas jau kaip pas meškį apžėlęs doh.gif o turėsiu berniuką ax.gif o bėrimas pamažu mažėja nors dar yra,o kaip buvau išberta tai baisu buvo ir kur pasirodyt doh.gif bet nieko aš nedariau vienu žodžiu prieš spuogus nekovojau galvoju prieš hormonus bejėgė būsiu doh.gif ir kolkas viskas pamažu rimsta ax.gif na o man visi prognozavo mergaitę nes esu visa išberta ir dar su kavos dėmėm o čia nieko panašaus genetikė pasakė kad bus berniukas tongue.gif
Atsakyti
Aš tai nėščia 23 sav.veidas tragiškas,ypač išberta galva blink.gif su pirmu taip nebuvo.. g.gif labai noriu kad antras butu berniukas,tikiuos taip ir bus. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
mane taip pat siek tiek kankina si problema doh.gif bet man spuogu atsirado ant krutines ir nugaroje, beveik ant peciu. Gerai, kad dabar toks metu laikas, kai su gilia iskirpte vaikscioti butu per salta biggrin.gif Kitaip neiko negaleciau apsirengti verysad.gif
pagal echoskopa turetu buti mergaite, o kazkur skaiciau, kad mergaites nestumo metu atima is mamytes visa grozi g.gif . Gal man taip ir atsitiko.
Geros visoms dieneles
Atsakyti