Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 01 30, 13:07)
Saulė visada sumažina ar net panaikina spuogus, čia faktas. Man irgi visada situacija pagerėja vasarą, kai nudegu saulėje. Įdomu, ar soliariumas neveikia taip pat? g.gif

Man saule daug geriau veikia nei soliariumas. Turiu problematiska oda nugaros, peciu, veido srityje, tai tik vasara pasikaitinus sauluteje viskas aprimsta, oda pagrazeja, o soliarumas tik oda parudina, kas tiki, kad gydo spuogus ar siek tiek padziovina netiesa schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man irgi beria veida, ypac kakta ir smakra. zinau, kad cia del nestumo, nes siap niekada nebuvau spuoguota. net paauglysteje. bet tikiuosi, kad po gimdymo praeis. o juk del to mazo stebuklelio viska galima iskesti... smile.gif
Atsakyti
as priklausau toms, kurios nestuke.gif metu susitvarko VISKAS! Turejau giluminiu skaudziu spuogu prie ausu unsure.gif Viskas dingo! Tepu kremuku su vaisiu rugstim, kad demeles ir nuo spaudimo like randeliai issilygintu. Ir viskas! Galas spuogams!
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 19, 19:56)
na as ju nespaudelioju. Juk patys pasidaro baltom virsunem tai ir isspaudi, kai ateina laikas.
Na pasikonsultavau si gydytoja, tai ji sako, kad nusipirkti pregnacare. Turetu apmazeti. nebandet?

na ziuresim. Pagersim, pamatysim. Sakau, gal ko organizmas isseko, nes ir nieko nevalgau nes nera jokio apetito. Na ziuresim... unsure.gif



sveika, as vartoju pregnacare jau antra pakeli, seip esu gan silpnos sveikatos, greit pavargstu ir issenku, o va, kai pageriau tu vitaminu pasijutau zvalesne ir darbingesne, o kaip del spuogeliu tai man nuo ju nei maziau nei daugiau beria rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tigrik @ 2007 07 14, 22:06)
Man saule daug geriau veikia nei soliariumas. Turiu problematiska oda nugaros, peciu, veido srityje, tai tik vasara pasikaitinus sauluteje viskas aprimsta, oda pagrazeja, o soliarumas tik oda parudina, kas tiki, kad gydo spuogus ar siek tiek padziovina netiesa schmoll.gif



visiskai tau pritariu, as taip pat turiu tokia beda, net ant krutines, jokia soliariumai nepadeda tik ruda ir viskas, o va cia ana savaite gerai pasikaitinau sauleje ir spuogeliu didzioji dalis kaip ranka nuimti. thumbup.gif
Atsakyti
Truputį apmažėjo bėrimas, nes jau galvojau, kad negerai schmoll.gif gal dar saldumynai turėjo įtakos g.gif stengiuosi dabar mažiau 4u.gif
Atsakyti
Spuogai atsiranda nuo hormonu pokycio ax.gif
Aisku didelis kiekis saldumynu bei riebus maistas, jiems padeda dauginti ax.gif
O ir siaip nesciosios oda sakoma pariebeja blush2.gif
Atsakyti
Na man tai atsiranda, tai isnyksta taip ir nesuprasi g.gif Galbut kaip perdaug uzsisaldinu, tai ir spuogeliai pasirodo smile.gif
Atsakyti
man puse nestuke.gif veida laba bere doh.gif o i gala sumazejo
o kai vel pastojau tai supratau nes buvo vel pradeja bet doh.gif
Atsakyti
Aš net paauglystėje spuogų neturėjau, o dabar tai net baisu.... Kol nepaguldė su gresiančiu į ligoninę, tai palatos gydytoja vien pažiūrėjusi į veidą, liepė kol kas nustoti vitaminus gerti, nes beria dėl to, kad per daug B grupės vitaminų- vadinasi, jų su maistu pakanka bent jau kol kas. ir ką- spuogai ėmė mažėti akivaizdžiai ir dabar jau nebėra. kai apmažės daržovių ŠVIEŽIŲ LIETUVIŠKŲ, tai vėl liepė pradėti gerti.
Atsakyti
4u.gif ir pas mane spuogeliu ant kaktos atsirado doh.gif
Atsakyti
as tai ziauriai prisikankinau kol radau priemones tinkamas veidui,is pradziu buvo ziauriai daug spuogu,veliau kasdien sveiciau veida-tai oda issausejo,o dabar naudoju kokybisk,puikios firmos valymo pieneli,tonika,ir krema,tai visai pamirsau apie odos problemas,galiu pasakyti,kad kai veidas svarus tai ir nuotaika geresne. linkiu ir jums to paties 4u.gif
Atsakyti
Uzjauciu tas nestuke.gif , kurioms dabar reikia ypac kovoti su tais slykstukais gun_bandana.gif Ir pati dziaugiuosi, kad man ju nepadaugejo, o kaip tik sakyciau, kad apmazejo thumbup.gif Nors isikyla kartais daugiau, bet manau cia nuo maisto priklauso-labai megstu saldumynus, bet stengiuosi ju per daug neprisivalgyt blush2.gif
Atsakyti