Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Mielos mamytes ar busimos mamytes. Turiu manau labai didele problema. Na ji man atrodo didele. Mano nestumas 11 savaite. Turiu labai didele odos problema. Kasdien meto mane skaudanciom votim. Na spuogai. Ir jie tokie dideli ir ju labai daug ir letai gyja, kai isspaudi.
Gal turite kokiu patarimu.
Siaip anksciau buvau irgi spuoguota, bet ne tiek. Dabar situacija baisi, kad net reikia psichologo pagalbos. Juk reikia dirbti, o pradejau jausti net kompleksus.
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 18, 16:34)
Mielos mamytes ar busimos mamytes. Turiu manau labai didele problema. Na ji man atrodo didele. Mano nestumas 11 savaite. Turiu labai didele odos problema. Kasdien meto mane skaudanciom votim. Na spuogai. Ir jie tokie dideli ir ju labai daug ir letai gyja, kai isspaudi.
Gal turite kokiu patarimu.
Siaip anksciau buvau irgi spuoguota, bet ne tiek. Dabar situacija baisi, kad net reikia psichologo pagalbos. Juk reikia dirbti, o pradejau jausti net kompleksus.


Galiu vieną patarti, reikia nedelsiant kreiptis pas gydytojus ir išsiaiškinti kodėl jie kyla, gal kokių vitaminų trūksta, gal ko per daug. Ir baik tu juokus, nespaudaliok, dar gausi kokį kraujo užkrėtimą, reiks operuoti tada blink.gif O juk tu dar ir laukiesi.
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 18, 17:34)
Mielos mamytes ar busimos mamytes. Turiu manau labai didele problema. Na ji man atrodo didele. Mano nestumas 11 savaite. Turiu labai didele odos problema. Kasdien meto mane skaudanciom votim. Na spuogai. Ir jie tokie dideli ir ju labai daug ir letai gyja, kai isspaudi.
Gal turite kokiu patarimu.
Siaip anksciau buvau irgi spuoguota, bet ne tiek. Dabar situacija baisi, kad net reikia psichologo pagalbos. Juk reikia dirbti, o pradejau jausti net kompleksus.

zinok man ta pati problema.buvau ir pas gydytoja bet ji pasake kad jei oda paauglysteje buvo linkus i berimus tai nieko nepadarysi. pabandziau toki tepaliuka ACNOFAN ASA tai visai neblogai padejo. na spuogai nedingo bet nors tokiu skauduliu nebeiskyla.
ir nejuokauk su spaudymu nes paskui neisnaikinsi randu, o dar neduok die uzsikresi krauja. nono.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 05 19, 15:08)
zinok man ta pati problema.buvau ir pas gydytoja bet ji pasake kad jei oda paauglysteje buvo linkus i berimus tai nieko nepadarysi. pabandziau toki tepaliuka ACNOFAN ASA tai visai neblogai padejo. na spuogai nedingo bet nors tokiu skauduliu nebeiskyla.
ir nejuokauk su spaudymu nes paskui neisnaikinsi randu, o dar neduok die uzsikresi krauja. nono.gif


na as ju nespaudelioju. Juk patys pasidaro baltom virsunem tai ir isspaudi, kai ateina laikas.
Na pasikonsultavau si gydytoja, tai ji sako, kad nusipirkti pregnacare. Turetu apmazeti. nebandet?

na ziuresim. Pagersim, pamatysim. Sakau, gal ko organizmas isseko, nes ir nieko nevalgau nes nera jokio apetito. Na ziuresim... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 05 19, 15:08)
zinok man ta pati problema.buvau ir pas gydytoja bet ji pasake kad jei oda paauglysteje buvo linkus i berimus tai nieko nepadarysi. pabandziau toki tepaliuka ACNOFAN ASA tai visai neblogai padejo. na spuogai nedingo bet nors tokiu skauduliu nebeiskyla.
ir nejuokauk su spaudymu nes paskui neisnaikinsi randu, o dar neduok die uzsikresi krauja. nono.gif


Mano paauglystėje buvo probleminė oda, o per nėštumą buvo superinė odytė.

QUOTE(Linaute @ 2006 05 19, 18:56)
na as ju nespaudelioju. Juk patys pasidaro baltom virsunem tai ir isspaudi, kai ateina laikas.
Na pasikonsultavau si gydytoja, tai ji sako, kad nusipirkti pregnacare. Turetu apmazeti. nebandet?

na ziuresim. Pagersim, pamatysim. Sakau, gal ko organizmas isseko, nes ir nieko nevalgau nes nera jokio apetito. Na ziuresim... unsure.gif


Pregnacare yra vitaminai. Tau reiktų su dermatologu, o ne ginekologu tartis. O užkrėsti gali drąsiai, tegu jis pats tvarkosi, o nespaudyk tu jo.
Atsakyti
Noreciau paklausti ar kas naudojote acnecolor nestumo metu. As naudojau ir dabar LABAi bijau, kad nepakenktu verysad.gif . Taip pat kuri laika naudojau ir acne BP5 tepaliuka. Dieve - turbut busiu prisidarius, nors kazkurioje laidoje sake, kad galima naudoti ir nesciosioms. verysad.gif
Atsakyti
kadangi aknecolor visad naudojau tai ir nestumo metu naudoju... nors spuoguciu ir ner bet seip ji man patinka thumbup.gif
Atsakyti
mane nėštumo metu irgi bėrė - ne votim, o šiaip spuogiukais, bet bėrė visur - veidą, krūtinę, nugarą. Kažkoks košmaras buvo doh.gif . Dabar po gimdymo 1 mėn praėjo, tai nugara ir krūtinė jau susitvarkė thumbup.gif , o ir veidas jau gražėja, dar vienas kitas išsikala, bet nebe taip gausiai rolleyes.gif .
beje, gali paklaust gydytojos, gal pasidaryt kažkokį tyrimą dėl streptokoko. Nes pas mane tai buvo šita bakterija. Tik man to tyrimo neskyrė, bet vėliau gydytoja pasakė, kad turėjo atkreipt dėmesį į bėrimą ir dėl visa ko pasiūlyt pasidaryt....
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 18, 17:34)
Mielos mamytes ar busimos mamytes. Turiu manau labai didele problema. Na ji man atrodo didele. Mano nestumas 11 savaite. Turiu labai didele odos problema. Kasdien meto mane skaudanciom votim. Na spuogai. Ir jie tokie dideli ir ju labai daug ir letai gyja, kai isspaudi.
Gal turite kokiu patarimu.
Siaip anksciau buvau irgi spuoguota, bet ne tiek. Dabar situacija baisi, kad net reikia psichologo pagalbos. Juk reikia dirbti, o pradejau jausti net kompleksus.



labas, Linaute

zinok ir mane ta pati problema kamavo..dabar esu 9 am menesy jau ir dziaugiuos, kad susipratau pati, ka daryt. Isbandziau viska..ir kremus ir vaistukus, niekas,isskyrus gera pudros sluoksni, nepadejo..Mane tom"votim"pradejo nuo kokio 2 nestumo menesio verst doh.gif na ir anksciau oda ne super buvo, bet per nestuma tai ziauriu...net savo vyro gedytis pradejau, nes vis spoksodavo i mano vis naujai besikeliancias,tvinksincias"votis"(o gal man tik taip atrode.. wub.gif ) na zodziu, kompleksu maisu patapau, o jos be to ir labai ilgai gijo..ypac, jei pati isspaudi, tai dar "zakon podlasti"- butinai uzpuliuoja, nors tu ir kiek po isspaudimo tuo spiritu ir beteptum 4u.gif zodziu niekas nepadejo, kol nepradejau darytis medicininio veido valymo(ir Lietuvoj tokius retkarciais pasidarydavau, 1,5 val.kur isgarina veiduka, isspaudzioja, kaukyte palepina..apie 40- 50 lt Lietuvoj mokedavau) taiva toki veido valyma pasidariau ir cia, reikejo 3 kartu(po pirmu kartu oda buvo 2 dienas labai suirzus, bet praejo) ir dabar odyte puikiausia ax.gif
Tik problema ta, kad reikia kas antra savaite darytis, nes tik jei 3 savaites palaukiu, vel isvercia tom votim..ir vel pasaka is naujo.. tik va cia toks valymas 50 euru kainuoja, bet ko tik nepadarysi del gero jausmo.. blush2.gif
tad siulau ir tau isbandyt, ir geriau dazniau(Lietuvoj tai man karto i 2 menesius pakakdavo), bet , kaip matai, nestumas daug ka keicia..
Sekmes ir parasyk, ka isbandei ir ar padejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 05 24, 23:05)
labas, Linaute

zinok ir mane ta pati problema kamavo..dabar esu 9 am menesy jau ir dziaugiuos, kad susipratau pati, ka daryt. Isbandziau viska..ir kremus ir vaistukus, niekas,isskyrus gera pudros sluoksni, nepadejo..Mane tom"votim"pradejo nuo kokio 2 nestumo menesio verst doh.gif  na ir anksciau oda ne super buvo, bet per nestuma tai ziauriu...net savo vyro gedytis pradejau, nes  vis spoksodavo i mano vis naujai besikeliancias,tvinksincias"votis"(o gal man tik taip atrode.. wub.gif ) na zodziu, kompleksu maisu patapau, o jos be to ir labai ilgai gijo..ypac, jei pati isspaudi, tai dar "zakon podlasti"- butinai uzpuliuoja, nors tu ir kiek po isspaudimo tuo spiritu ir beteptum 4u.gif  zodziu niekas nepadejo, kol nepradejau darytis medicininio veido valymo(ir Lietuvoj tokius retkarciais pasidarydavau, 1,5 val.kur isgarina veiduka, isspaudzioja, kaukyte palepina..apie 40- 50 lt Lietuvoj mokedavau) taiva toki veido valyma pasidariau ir cia, reikejo 3 kartu(po pirmu kartu oda buvo 2 dienas labai suirzus, bet praejo) ir dabar odyte puikiausia ax.gif
Tik problema ta, kad reikia kas antra savaite darytis, nes tik jei 3 savaites palaukiu, vel isvercia tom votim..ir vel pasaka is naujo.. tik va cia toks valymas 50 euru kainuoja, bet ko tik nepadarysi del gero jausmo.. blush2.gif
tad siulau ir tau isbandyt, ir geriau dazniau(Lietuvoj tai man karto i 2 menesius pakakdavo), bet , kaip matai, nestumas daug ka keicia..
Sekmes ir parasyk, ka isbandei ir ar padejo 4u.gif



Labas paskutiniajai parasiusiai. Kur Tu gyveni, kad eurais moki? As jau sesti metai Siaures Italijoj - butu l. smagu suzinoti, kad kur nors netoli yra besilaukianciu mergaiciu is Lietuvos... tada ir susitikus butu galima apie spuogus ir ne tik... na, atsiliepkit, lietuves emigrantes Italijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 05 24, 22:05)
labas, Linaute

zinok ir mane ta pati problema kamavo..dabar esu 9 am menesy jau ir dziaugiuos, kad susipratau pati, ka daryt. Isbandziau viska..ir kremus ir vaistukus, niekas,isskyrus gera pudros sluoksni, nepadejo..Mane tom"votim"pradejo nuo kokio 2 nestumo menesio verst doh.gif  na ir anksciau oda ne super buvo, bet per nestuma tai ziauriu...net savo vyro gedytis pradejau, nes  vis spoksodavo i mano vis naujai besikeliancias,tvinksincias"votis"(o gal man tik taip atrode.. wub.gif ) na zodziu, kompleksu maisu patapau, o jos be to ir labai ilgai gijo..ypac, jei pati isspaudi, tai dar "zakon podlasti"- butinai uzpuliuoja, nors tu ir kiek po isspaudimo tuo spiritu ir beteptum 4u.gif  zodziu niekas nepadejo, kol nepradejau darytis medicininio veido valymo(ir Lietuvoj tokius retkarciais pasidarydavau, 1,5 val.kur isgarina veiduka, isspaudzioja, kaukyte palepina..apie 40- 50 lt Lietuvoj mokedavau) taiva toki veido valyma pasidariau ir cia, reikejo 3 kartu(po pirmu kartu oda buvo 2 dienas labai suirzus, bet praejo) ir dabar odyte puikiausia ax.gif
Tik problema ta, kad reikia kas antra savaite darytis, nes tik jei 3 savaites palaukiu, vel isvercia tom votim..ir vel pasaka is naujo.. tik va cia toks valymas 50 euru kainuoja, bet ko tik nepadarysi del gero jausmo.. blush2.gif
tad siulau ir tau isbandyt, ir geriau dazniau(Lietuvoj tai man karto i 2 menesius pakakdavo), bet , kaip matai, nestumas daug ka keicia..
Sekmes ir parasyk, ka isbandei ir ar padejo 4u.gif

Zinai, man lygiai taip pat yra. Jauciu kompleksa bendraujant. I diena po kokius4 issoksta, o dar gyja kaip ilgai verysad.gif
Bet vakar pamaciau savo leliuka per televizoriuka, tai kazkaip nebelabai svarbu pasidare, tik ar ilgam. Juk mano darbas, tai su klientais ir reikia nori nenori bendrauti, tai kazkaip ir liudna. Buvau net pas psichologa del to, nes isties sunku. Kas neturi tokiu problemu, tas nesupranta.
Na man beria tik veida. Nugaros ir priekio nepastebejau.
Na reikia tiketis, kad po gimdymo apsitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 26, 16:22)
Zinai, man lygiai taip pat yra. Jauciu kompleksa bendraujant. I diena po kokius4 issoksta, o dar gyja kaip ilgai verysad.gif
Bet vakar pamaciau savo leliuka per televizoriuka, tai kazkaip nebelabai svarbu pasidare, tik ar ilgam. Juk mano darbas, tai su klientais ir reikia nori nenori bendrauti, tai kazkaip ir liudna. Buvau net pas psichologa del to, nes isties sunku. Kas neturi tokiu problemu, tas nesupranta.
Na man beria tik veida. Nugaros ir priekio nepastebejau.
Na reikia tiketis, kad po gimdymo apsitvarkys.


va va.. tas jausmas, kai tu su zmogum sneki ir tau atrodo, kad jis ne su tavim sneka,o tavo spuogus tyrineja blink.gif man irgi tik ant veido(ypac kakta ir skruostu sonai) as tai irgi net geriausiu draugiu vengt buvau pradejus,uzsidariau viena namuos, nes man paprasciausiai geda ir nepatogu buvo..na supranti, ka turiu omeny blush2.gif ypac po to kai kuri nekaltai paklausia, kas cia tau su oda atsitiko,tipo, ko cia tokia spuoguoota? blink.gif jos nieko blogo negalvoja ir kiti zmones taip negalvoja...cia tik musu fantazijos..kompleksas.. nuo kurio net verkt noris.. as ,atsimenu, atsikeldavau ryte, atsistoju pries veidrodi(kol dar be pudros), ir apsizliumbiu verysad.gif zodziu save kamavau.. pakentek dar truputuka ir bandyk taip"neimt i galva" , ka kiti apie tave pagalvos..(musu tautos bruozas...) juk tu nescia!! tuom viskas ir pasakyta. Juk viskas tik del musu leliuku wub.gif
Atsakyti