Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima skiepyti?

tik sveika vaika skiepyja,nes taip rekomenduoja dauguma gyditoju
Atsakyti
na ir pamastymai temos autoriaus...toks vaizdas kad su gydytojais nebendraujama, aisku kad ne
Atsakyti
musu mazoji del tu slogu viena po kitos skiepyta tik 1 karta o jai tuoj 6 men doh.gif nes kai mes nueinam pas gyd. jeigu ji tik nusikosti ar koks snapliuklas nuo pasibaigusios slogos, vel atideda...nezinau ar cia ji nepersistengia? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 23 balandžio 2010 - 13:02
QUOTE(raksa @ 2009 04 29, 11:49)
Sveiki, 4u.gif

Susiduriau su tokia dilema: turim skiepytis 1 m. 3 men. skiepu, o mazyle ka tik persirgo plauciu uzdegimu ir baige gerti antibiotikus (gerem Klacida). Noreciau suzinoti, kada jau galima skiepyti vaika po antibiotiku kurso? g.gif
Gal kas is mamyciu esat susidure su panasia situacija? Pasidalinkite patirtimi. Busiu dekinga uz konsultacija. 4u.gif

Na mums sake neanksciau 2 sav po ligos, pastoviai sirgom, tai baisiai velavom su skiepais doh.gif bet po ligu niekada nedare schmoll.gif
Atsakyti
mes veluojam 18 men.skiepa.mums jau 21 men.mergytes dar nepaskiepijom nes vis sirgulioja sloga uzsitese .tai pasveikstam lyg viskas gerai ziurek ir vel tas pats.skambinausi gydyt.sake nieko baisaus.bet man neramu.manau kaip pasveiks dukryte butinai darysim kraujo tyrimus nes ji isblyskusi ,labai baltute.bijau kad gali buti mazakraujiste.o gydytojai jokiu tyrimu neliepe daryti.paskutinis kraujo tyrimas buvo pirmas gal 4 ar 5 men.kazkaip gailetis pradedu kad pabegom is seskines.dabar fabijoniskiu med.centre prie bigo. nieko gero. wub.gif
Atsakyti
Mums kazkada si men reiktu skiepytis 1,5 m skiepu... Bet vaikui pripazinti adenoidai, pries sav. sake lore, kad jie uzdegiminiai, paraude. Maziukas sniurkscioja nosimi, bet rimtos slogos nbera.
Turbut geriau butu atideti skipa, tiesa? Nes slogv pries tai vaikui buvo virs 3 men., tame tarpe kazkokia infekcija su temp 40.
Atsakyti
Vat ir mano mažius vis serga, tik susiruošiam eit paskiepyt, o jis susloguoja ar sukosti. Prieš 2,5 savaites susirgo laringitu. Gydytoja sako, va, ateikit kitą kartą (tai jau šią savaitę), paskiepysim, jei ir truputį nusikosės. O jis pakosti dar kaip reikiant, man taip atrodo. Man net baisu eit pas gydytoją, kad tik nesugalvotų dėl plano paskiepyti jį. O daug kas sako, kad 1,5 m. skiepas sunkus.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 04 18, 10:38)
Vat ir mano mažius vis serga, tik susiruošiam eit paskiepyt, o jis susloguoja ar sukosti. Prieš 2,5 savaites susirgo laringitu. Gydytoja sako, va, ateikit kitą kartą (tai jau šią savaitę), paskiepysim, jei ir truputį nusikosės. O jis pakosti dar kaip reikiant, man taip atrodo. Man net baisu eit pas gydytoją, kad tik nesugalvotų dėl plano paskiepyti jį. O daug kas sako, kad 1,5 m. skiepas sunkus.


Skiepai nera privalomu, ju galima ir atsisakyti. Ir atidet aisku laisvai ir patys galit. Juk su gydytojo nuomone galima ir nesutikti. Juk jus esat saVO vaiko tevai, o ne gydytoja ir tik jus galit pritarti ar nepritarti, paskutinis zodis jusu.
Atsakyti
sveiki, mano vaikui -jam dabar 1.3men jis nuolat turi temperaturos 37.2 37.4, bet tyrimai nieko blogo nerodo, gydytoja is Kauno kliniku patare skiepyti, bet mano nuojauta vis negaliu-nu kaip skiepyti vaika su t-ra. Vaikas turi t-ros nuo 3menesiu amziaus ir ji vis nedingsta, o tyrimai geri.

Ka jus patarsit ar buvo tokiu, kuriem taip butu?ar skiepyti? sako gydytoja kad galima skiepyti-as netiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2011 08 30, 10:55)
sveiki, mano vaikui -jam dabar 1.3men jis nuolat turi temperaturos 37.2 37.4, bet tyrimai nieko blogo nerodo, gydytoja is Kauno kliniku patare skiepyti, bet mano nuojauta vis negaliu-nu kaip skiepyti vaika su t-ra. Vaikas turi t-ros nuo 3menesiu amziaus ir ji vis nedingsta, o tyrimai geri.

Ka jus patarsit ar buvo tokiu, kuriem taip butu?ar skiepyti? sako gydytoja kad galima skiepyti-as netiku doh.gif



mano vaikas toks buvo, su tokia temperatūra, na ir dabar dar yra, bet jos nematuoju jau ir nesinervuoju be reikalo. O tarpkitko tokia temperatura mums pradejo laikytis po pirmo penkiavalencio skiepo, po jo baikas prasirgo obstrukciniu bronchitu, o po jo liko temperatūra, taip kad daugiau ir neskiepijau, bei nežadu to daryt. Klinikose man irgi sakė, kad skiepyti galima ir šalutinio poveikio neturėtų būti. Va būten man tas žodis "netūrėtų" ir sulaikė galutinai nuo skiepijimosi. Vaikui plius atopinis dermatitas bei astma.
Atsakyti
nu man kazkaip irgi atrodo kad galejo ta temperatura islyst po skiepo, to antrojo-kur i koja doh.gif as irgi daznai nematuoju-nera reikalo nervuotis...bet kada ji baigsis... verysad.gif

o kiek dabar jusu vaikui?o tada kai skiepijot temperaturos nebuvo?
Atsakyti
Jam greit 5 metukai. Gavęs TBC ir Hb ligoninėje, tada 1 mėn Hb ir 3 mėn pentaxim, po kurios ir prasidėjo visi vargai. Tiesa, po 1 mėn skiepo vaikui prasidėjo atopinis dermatitas, o po 3 mėn skiepo pirmas obstrukcinis bronchitas. vakcinavimo metu neaiškaus karščiavimo nebuvo. Dabar vaikui jau beveik du metai kaip diagnozuota astma. Skiepam esu tarus griežtą "ne" išskyrus MMR (bet neanksčiau kaip sulakus 10-12 metų) ir gal stabligė, bet neaksčiau kaip 16 metų (deja tik nuo to amžiaus galima leisti dvivalentę o ne penkiavalentę vakciną).
Atsakyti