Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 10, 00:29)
kaip jum nustatytas tipas - soft summer blink.gif
viskas aš pasiduodu

Sveikos, įkišiu savo trigrašį: nemažai stilistų (ar kaip juos derėtų vadinti) net Anne Hathaway priskiria vasarai! Manau, šis atvejis panašus. Dar yra tokia grožio blogerė, akys taip pat šiltos, bet buvau radusi komentarų (atsiprašau, kad be nuorodų į šaltinius, tingu dabar ieškoti), kad ji - vasara.
Aš taip pat vasara, būkim pažįstamos 4u.gif
Atsakyti
belieka tik lavinti savo spalvinę akį ir tiesiog parduotuvėje matuojantis atsirinkinėti, dar galėtų būti natūrali šviesa visur kabinose biggrin.gif
bet taip norisi atspirties tašką turėti
Atsakyti
Goldfish, man svarbiausia, kad supratau, kad man tinka šaltos dulkėtos spalvos, o ne VISOS biggrin.gif o toliau jau, dėja, derinimo būdu.
O dėl šviesos tai drinks_cheers.gif , ypač tai slegia kosmetikos parduotuvėse, nes po to kai pasidažai nusipirktu lūpdažiu, tai cry.gif darbe atrodai kaip kokia kabareto merga
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 02 15, 17:09)
hm g.gif bet gi kad magenta yra tos pacios raudonos ir melynos misinys. g.gif  Man logika sako kad reiketu eit i viena arba i kita puse.
O su guasu kai as maisydavau tai man nuolat gaudavos purvina violetine, jum nesigaudavo?  blush2.gif  biggrin.gif  Labai priklauso kokia imsim melyna ir raudona, tai vat kai maisydavau melyna su tokia pusiau magenta burokine - tada iseidavo. O kai tik su ta tradicine raudona ir karaliska melyna iskart purvas. doh.gif

Man cia ne visai tikslu. Pagal sio rato suskirstyma iseitu kad salotine - laimo citrinine zalia yra saltesne uz apacioje esancia fuksijos rozine. Bet juk fuksija is ziemos paletes, o salotine zalia pavasariuku spalva juk taip? As deciau ta bruksni kitur, per viena padala paslinkciau. blush2.gif Tokiu atveju neutrali raudona dar ieitu i siltu spalvu grupe o neutrali zalia jau neieitu.


Magenta lietuviškai purpurinė... būtent maišant raudoną ir mėlyną guašą gaunasi šilta violetinė. O ta burokinė ir bus magenta. Jų pigmentai skiriasi, tai ir rezultatas kitoks. Jai su raudonu ir mėlynu guašu galima būtų išgaut visokius violetinius atspalvius tai kurių velnių pirkt dar magentą? Dar šaltesnė gaunasi tą magentą maišant su violetine spalva. Taigi tokios paprastos šilta šalta formulės nėra. Salotinė tokia laimo - šalta, ji žiemos. O pavasarių salotinė gaunasi maišant su ochra, arba tokia geltona su trupučiu oranžine... gaunasi samaninė 4u.gif o fuksija yra visų sezonų paletėse, tik žiemų tokia itin ryški (iš žiūrėjimo atrodo šalta, nes šilta šalta yra tik optinis suvedimas į tam tikrus stereotipus), šiltoji dera prie oranžinės... o vasarų tiesiog šaltybarščių spalva biggrin.gif
Dar dedu ratuką su spalvų pavadinimais (kuo šiltesnės spalvos priemaišų yra spalvoje, tuo šiltesnė spalva 4u.gif ):
user posted image
nu ir dar paveiksliukų:
user posted imageuser posted image
atkreipkit dėmesį į salotines, kokios šiltos, o kokios šaltos... tiesa čia purpurinės aš išvis nematau g.gif
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Va dar kaip spalvos šiltėja/šaltėja:
user posted image
Atsakyti
Rudeniui lyg ir neduoda fuksijos g.gif
user posted image

bet tokia kažkokia panaši yra:
rudenėlių
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 08, 09:54)
Shaded summer - soft summer deep
Toned summer - soft summer light


Sveikos supermamos smile.gif

Manau, kad esu soft summer ir labai sutrikau perskaičiusi skirstymą dar deep ir light. Gal kuri galėtumėt paaiškinti kuo jie skirias? ax.gif
Atsakyti

http://www.prettyyou...r-fashions.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 18 vasario 2013 - 23:12
Labai ačiū
Atsakyti
bytte labai aciu uz visus pavyzdukus 4u.gif Viskas kaip ir logiska atrodo, va tie perejimai i siltejima saltejima labai informatyvus. good.gif pagal sia teorija viskas kaip ir aisku ir logiska atrodo, taciau as vis tiek truputi kitaip matau ta silta melyna... 4u.gif Man atrodo kad iki violetines ji salteja, nes paemus zalia ir violetine zalia siltesne spalva uz violetine, nu man taip logika sako, kol kas nieko negaliu su savim padaryt. blush2.gif
QUOTE(bytte @ 2013 02 15, 23:09)
būtent maišant raudoną ir mėlyną guašą gaunasi šilta violetinė.


Galbut del to kad raudonoje yra geltonos...

QUOTE(bytte @ 2013 02 15, 23:39)
o fuksija yra visų sezonų paletėse, tik žiemų tokia itin ryški (iš žiūrėjimo atrodo šalta, nes šilta šalta yra tik optinis suvedimas į tam tikrus stereotipus), šiltoji dera prie oranžinės... o vasarų tiesiog šaltybarščių spalva biggrin.gif

Rudeniui lyg ir neduoda fuksijos  g.gif
bet tokia kažkokia panaši yra:


As apie fuksija galvojau kaip apie tokie konkrecia spalva
user posted image
As manau kaip cia buvo ir kalbeta anksciau, kad kiekvienas sezonas turi savo raudonas, rozines, savo violetines, savo melynas spalvas ir tt., o jau konkretaus atspalvio ivardinimas leidzia mums atpazinti tam tikram sezonui priskiriama spalva. Jeigu fuksija tinka visiems sezonams tuomet gal mums reiktu susigalvoti/ivardinti/atrasti konkrecius jos atspalvius (kaip kodus) kad kai sakom pavadinima zinotume kad va cia to ir to sezono atspalvis. Pavyzdziui, teal man viskas aisku kad yra siltojo sezono atspalvis, nes ji yra melyna su zaliu atspalviu, tai yra nesalta ar ne... Jeigu butu salta zalia su melynu atspalviu tai jau nebebutu teal, o kitaip vadintusi( pine green, emerald, sea green ar dar kaip nors) ir tai jau butu salta zalia.
As visad maniau kad fuksija isskirtinai ziemos ar vasaros(blyskesne) paletes spalva. Nes man ji labiau salta rozine, negu silta violetine. Jeigu silta violetine tada jau pavasario ir rudens spalva butu. Bet va ta riba dar reikia pajaust kur dar salta rozine o kur jau silta violetine prasideda... biggrin.gif Ech, nelengvas cia mokslas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 vasario 2013 - 22:01
Kaip manot ar vasaros tipams tinka khaki spalva?
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 20, 21:37)
Kaip manot ar vasaros tipams tinka khaki spalva?

ta klasikine isivaizduojama khaki su camel ar zalios alyvuoges atspalviu tai ne, bet ivairios variacijos salavijo atspalvio, su daug pilkumo, ar net i melsvuma manau tinka, ypac soft summer.

Manau tokia netinka
user posted image
user posted image


o tokia turetu tikti
user posted image
user posted image
http://80spurple.com...khaki-blue.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 vasario 2013 - 22:03
tie šortai mano akim melsvai pilkšvi smile.gif

tai va tokios spalvos vasarom per šiltos g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti