Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Rudenėliams:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 13, 09:32)
Radau paveiksliuką su spalvomis, kurias reiktų pabandyti prisidėti bandant atrast savo tipą

pirma eilutė vasara
žiema
pavasaris
ruduo

nu kopinau iš šito blogo

is vasaru trecia, ketvirta ir paskutine manau man tiktu. smile.gif

O man dabar neduoda ramybes ta silta salta melyna violetine. blush2.gif Knisuosi po interneta. doh.gif
Kuo toliau tuo labiau man panasu, kad tai kas yra silta melyna nera vieningos nuomones. Vienam psl radau kad silta melyna kai maisoma su raudona kaip ir bytte kad sake "Going on to our pure cool blue, we find that, it is warmed by the red that is next to it on thecolor wheel" arba as neteisingai issiverciau , is cia http://www.milamstud.../art/paint.html
Kas idomiausiai viename bloge radau ultramarine kaip saltos melynos pavyzdi, o kitame ji pateikiama kaip siltos pavyzdys. lotuliukas.gif
Pradzioj ieskojau angliskai paskui nusprendziau rusu kalba paskaitinet ne ja geriau suprantu. Tai va radau vienam puslapyje gal issamius paaiskinimus su tokiais pavydziais, lygiai taip ir as isivaizdavau silta ir salta melyna:

user posted image

Ir aprasas, verciu: salti melynos niuansai kile is melynai violetines gamos. Skirtingai nuo saltai melynos su violetiniu atspalviu, siltos melynos spalvu gama susildyta laseliu geltonos.

Visas tekstas cia http://svetafonseca.....com/29076.html

dar is ten pat ikeliu ir daugiau paleciu su spalvom

siltos ir saltos zalios
user posted image

siltos ir saltos geltonos
user posted image

siltos ir saltos raudonos
user posted image

siltos ir saltos violetines
user posted image

ir oranzines
user posted image

Beje, mano mano kuklia asmenine nuomone, siltinant spalva i ja dedama ne raudonos o geltonos spalvos, kadangi maisymui (o taip pat siltinimui, saltinimui) naudojamos tos pirmaprades spalvos yellow, magenta ir cyan. Geltona is ju pati silciausia. 4u.gif
user posted image
Tai logiskai galvojant jeigu melyna pamaisysim su magenta ji bus ne tokia silta nei kad ja pamaisytume su yellow, ka? Kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 02 14, 15:34)
Beje, mano mano kuklia asmenine nuomone, siltinant spalva i ja dedama ne raudonos o geltonos spalvos, kadangi maisymui (o taip pat siltinimui, saltinimui) naudojamos tos pirmaprades spalvos yellow, magenta ir cyan. Geltona is ju pati silciausia. 4u.gif
user posted image
Tai logiskai galvojant jeigu melyna pamaisysim su magenta ji bus ne tokia silta nei kad ja pamaisytume su yellow, ka? Kaip jus manot?

Čia pagal cmyk sistemą. O jei pasiimt kokį guašą, tai maišant mėlyną su raudona šiltėja, maišant su magenta - šaltėja. Ultramarine mano kvaila galva šilta, o karališka mėlyna - šalta, bet įvedus tuos spalvų pavadinimus duoda labai įvairiai.
Žodžiu pagal elementarų skirstymą šiltos/šaltos spalvos yra:
user posted image
Ties viduriu geriausiai išreikštos temperatūriškai spalvos, ties ribomis - prastai. Kaip matyti geltona šaltesnė nei raudona.
Kuo šiltesnės spalvos įmaišai į mėlyną, tuo ji šiltesnė pagal šitą teoriją. Pagal spalvinius tipus kiek kitaip... nors pavasaris šiltas, bet jo spalvos su gelsvu atspalviu, o ruduo su oranžiniu 4u.gif
Atsakyti
nemaišykit cmyk'as naudojamas spaudoje, ten ir maišomos būtent tokios spalvos.
Pirmapradės spalvos yra geltona, raudona, mėlyna, kitos maišomos iš jų
user posted image

yra skirtumas kaip maišosi spalvos iš šviesos, iš dažų ir tt
Atsakyti
Sveikutės.
Bandžiau pasifotkinti. Netoli lango, bet apšvietimas vis tiek iškreipia realybę. Atrodau dar baltesnė nei iš tiesų doh.gif
Rezultatai čia
Užmeskit akį 4u.gif Mėlyna labai pabrėžia akis, bet oda dar blyškesnė tampa. Labiausiai vykusi turbūt nuotrauka "rožinis megztukas su šalikėliu".
Su plaukais nežinau ką daryt. Dažiau tamsiau, atsiplovė va tokia ruda doh.gif Kitą sykį bandysiu išgauti tokį efektą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2013 02 14, 20:05)
Sveikutės.
Bandžiau pasifotkinti. Netoli lango, bet apšvietimas vis tiek iškreipia realybę. Atrodau dar baltesnė nei iš tiesų  doh.gif
Rezultatai čia
Užmeskit akį  4u.gif Mėlyna labai pabrėžia akis, bet oda dar blyškesnė tampa. Labiausiai vykusi turbūt nuotrauka "rožinis megztukas su šalikėliu".
Su plaukais nežinau ką daryt. Dažiau tamsiau, atsiplovė va tokia ruda  doh.gif Kitą sykį bandysiu išgauti tokį efektą
http://republika.pl/...58/tr/tylem.jpg


pažiūrėjau mirksiukas.gif tu sukai, kad atsiplovė, o aš pagalvojau, kad tau kaip tik šviesesni plaukai gražiau būtų biggrin.gif va toj trečioj fotkėj kaip tik šviesa taip "nušviesinus" sakyčiau . na o toj fotkėj man irgi geriauisiai atrodai, žinok wink.gif
mėlyna ir man patinka kaip akis paryškina. gal tau geria būtų kokį šveisesnį atspalvį pabandyt, kaip manai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 14 vasario 2013 - 20:16
INC, ačiū. Vis dar ieškau savęs. Kaip anksčiau minėjau labiausiai tinka "jaukios" švelnios spalvos. Bet gi norisi kartais ryškiau blush2.gif priskyriau save soft summer

Dėl plaukų- bandysiu medium blond.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2013 02 14, 20:27)
INC, ačiū. Vis dar ieškau savęs. Kaip anksčiau minėjau labiausiai tinka "jaukios" švelnios spalvos. Bet gi norisi kartais ryškiau  blush2.gif priskyriau save soft summer

Dėl plaukų- bandysiu medium blond.


aga, ir aš tave soft'ui mirksiukas.gif

na o kad ir pati jauti , jog soft, tai gal tada tas ryškesnes mažesniais ploteliais arba toliau nuo veido naudok, nes dabar ir man susidarė įspūdis, kad tave nori jos "išbalinti" mirksiukas.gif

medium, jaučiu, pats tas būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 14, 20:32)
aga, ir aš tave soft'ui  mirksiukas.gif

na o kad ir pati jauti , jog soft, tai gal tada tas ryškesnes mažesniais ploteliais arba toliau nuo veido naudok, nes dabar ir man susidarė įspūdis, kad tave nori jos "išbalinti"  mirksiukas.gif

medium, jaučiu, pats tas būtų  thumbup.gif

kai naturaliai balta, tai "balina" net menkiausias kontrastas. Plius dar apšvietimas... Kišiu visas ryškias po liemenėmis su aukšta apykakle ir pilkais švarkais biggrin.gif
Atsakyti
Pamiršau gi pasakyt Byttei ir Hiver dėkui mirksiukas.gif
tos rudeninės suknelės visai liuks. mano dičkei patiktų turbūt? biggrin.gif

na o kad jau pas mus daug vasarėlių, tai galvoju reik parodyt straipsniuką apie jūsų plaukų spalvas. gal jau ir skaitėt, bet metu vis tiek nuorodą http://color-harmony....com/70941.html

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 14, 17:45)
Čia pagal cmyk sistemą. O jei pasiimt kokį guašą, tai maišant mėlyną su raudona šiltėja, maišant su magenta - šaltėja.

Žodžiu pagal elementarų skirstymą šiltos/šaltos spalvos yra:
user posted image
Ties viduriu geriausiai išreikštos temperatūriškai spalvos, ties ribomis - prastai. Kaip matyti geltona šaltesnė nei raudona.
Kuo šiltesnės spalvos įmaišai į mėlyną, tuo ji šiltesnė pagal šitą teoriją. Pagal spalvinius tipus kiek kitaip... nors pavasaris šiltas, bet jo spalvos su gelsvu atspalviu, o ruduo su oranžiniu 4u.gif

hm g.gif bet gi kad magenta yra tos pacios raudonos ir melynos misinys. g.gif Man logika sako kad reiketu eit i viena arba i kita puse.
O su guasu kai as maisydavau tai man nuolat gaudavos purvina violetine, jum nesigaudavo? blush2.gif biggrin.gif Labai priklauso kokia imsim melyna ir raudona, tai vat kai maisydavau melyna su tokia pusiau magenta burokine - tada iseidavo. O kai tik su ta tradicine raudona ir karaliska melyna iskart purvas. doh.gif

Man cia ne visai tikslu. Pagal sio rato suskirstyma iseitu kad salotine - laimo citrinine zalia yra saltesne uz apacioje esancia fuksijos rozine. Bet juk fuksija is ziemos paletes, o salotine zalia pavasariuku spalva juk taip? As deciau ta bruksni kitur, per viena padala paslinkciau. blush2.gif Tokiu atveju neutrali raudona dar ieitu i siltu spalvu grupe o neutrali zalia jau neieitu.
Dar pagalvojau, kad vis del to nei raudona ar geltona, o oranzine yra pati silciausia spektro spalva, juk jos net nera salto atspalvio, ir ugni, saulelydi oranzine primena... O jos opozicijoje visuose spektruose kaip tik stovi ta tikroji salta melyna.
Tai gal reiketu melyna su oranzine maisyt? biggrin.gif Bet tada jau tikrai purvas garantuotas.

Norisi man rast kazkoki mokslini logini pagrinda del tu siltu saltu spalvu, nes kitaip man po visu spalviniu tipu ir spalvu matymu jeigu bus neapibreztumo. blush2.gif


QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 14, 17:48)
nemaišykit cmyk'as naudojamas spaudoje, ten ir maišomos būtent tokios spalvos.
Pirmapradės spalvos yra geltona, raudona, mėlyna, kitos maišomos iš jų

Taip taip, cmykas spaudoje drinks_cheers.gif o tapyboje kitos spalvos laikomos pagrindinemis. Bet man cmyko skirstymas siuo klausimu siek tiek apibreztesnis, todel emiau ji uz pagrinda.
Is esmes ar taip ar taip, vis vien ta pati gaunam. smile.gif

QUOTE(ramyra @ 2013 02 14, 20:05)
Sveikutės.
Bandžiau pasifotkinti. Netoli lango, bet apšvietimas vis tiek iškreipia realybę. Atrodau dar baltesnė nei iš tiesų 
Mėlyna labai pabrėžia akis, bet oda dar blyškesnė tampa. Labiausiai vykusi turbūt nuotrauka "rožinis megztukas su šalikėliu".

ramyra, trumpam buvau ilindus bet nebuvo kada rasyt, maciau jusu nuotraukas. Tai man zinokit graziausiai jums atrode tas dryzuotas megtukas su rausva ir kazkokia tamsia spalva. Ypac tokia rausva jums tinka. 4u.gif

QUOTE(inc @ 2013 02 15, 09:41)
na o kad jau pas mus daug vasarėlių, tai galvoju reik parodyt straipsniuką apie jūsų plaukų spalvas. gal jau ir skaitėt, bet metu vis tiek nuorodą http://color-harmony....com/70941.html


O jums aciu uz idomia nuoroda. mirksiukas.gif Labai laiku sitas straipsnis. thumbup.gif Taip pat idomu buvo suzinoti kad satene visai nebutinai reiskia nei tamsius nei sviesius plaukus, kaip kad as visa (beveik) gyvenima galvojau, o kad sis zodis turi reiksme "kastoninis". Paskui dar apie odas paskaiciau i tas nuorodas, nu idomu visai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 vasario 2013 - 17:30
Hiver, ačiū. Naujas pirkinys, kuriuo džiaugiuosi, nes labai lipo. Taip, ta rusva labai gerai su oda susilieja.
Kai plaukai neutralios spalvos - viskas labai harmoninga. O kai plaukus patamsinau - tada jie su tom rudom megztinio juostelėm susišaukia ir aš "pranykstu". Ir nebėra tos harmonijos su oda, veidu ir rūbu.
Keisčiausia, kad aš niekad nemėgau rožinės. Net juokaudavau, kad jei dukrą auginčiau, nerengčiau šia spalva. O dabar pasirodo - idealiausia spalva biggrin.gif
INC, ačiū už nuorodą 4u.gif
Atsakyti