Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Visai neblogų paveiksliukų užmačiau, tai dalinuosi wink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 11, 21:03)
Visai neblogų paveiksliukų užmačiau, tai dalinuosi wink.gif

user posted image


Labai informatyvu, 4u.gif gerai kai tiek ivairiu atspalviu ir sviesumu tada matosi skirtumas. Va ir tarp siu melynu matosi kad saltos melynos eina i violetinuma, o siltos i zaluma, taip juk ar ne? smile.gif

O cia esu lentele radus, tai manau kad ji visiskai klaidinga, zmogus ja sudares ne tik pats klysta bet ir kitus klaidina, manau cia supainioti uzrasai cool ir warm kaip manot? g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 09, 22:29)
kaip jum nustatytas tipas - soft summer blink.gif
viskas aš pasiduodu
user posted image

visas procesas čia
http://www.coloresse...olet-scent.html

hm g.gif idomiai.. Kad tos spalvos jai tiko tai matosi, bet kaip soft summer tai per didelis kontrastas. Taip visa kita kaip ir atitiktu - akys siltos, plaukai ir oda salti - budinga soft vasarai, bet va tas kontrastas... nors tiesa sakant tai ji man ir atrodo kaip su peruku siek tiek. Ta kita mergina irgi akivaizdziai plaukus nusitamsinus. Spalviskai irgi viskas ok, akys oda, tik va vel kontrastas per didelis. nebent jai sudarineja specialia palete tokiai a la kontrastinga light summer. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 02 11, 22:18)
Labai informatyvu, 4u.gif  gerai kai tiek ivairiu atspalviu ir sviesumu tada matosi skirtumas. Va ir tarp siu melynu matosi kad saltos melynos eina i violetinuma, o siltos i zaluma, taip juk ar ne? smile.gif

O cia esu lentele radus, tai manau kad ji visiskai klaidinga, zmogus ja sudares ne tik pats klysta bet ir kitus klaidina, manau cia supainioti uzrasai cool ir warm kaip manot? g.gif
user posted image



o man kaip tik kur su palaidinėm kai kurias žydras visai šaltas rodo prie warm kur priskirtos g.gif Nors su kai kuriom spalvom monitoriuje visai neaišku būna, gyvai visai kitaip. Iš cool palaidinių visos ne mano tamsios, kažkokios per šiltos (mano monitoriuje), ir ta su bantu man netiktų, nes maišyta spalva, kaip ir softinė sakyčiau (rutuliukuose viršutinėje eilėje antras iš kairės rutuliukas, cool stulpelis mirksiukas.gif )...
Bet principe mėlyna su violetiniu atspalviu - šilta. Nes raudona šiltesnė už geltona... ( žalsvą atspalvį įgauna mėlyna, kai įdedam geltonos spalvos gi) tarkim tokia rašalo link violetinės spalva, arba navy su violetiniu atspalviu yra rudenėliu spalva... o va pavasarių mėlyna visai sunku apibūdint kodėl ji šilta... man paprasčiau pasakyt įsivaizduokit kuri mėlyna tiks su pienių geltona, ta ir bus šilta pavasarinė mėlyna. Šalčiausia mėlyna yra tiesiog mėlyna... na dar galim maišyt tą mėlyna su balta, juoda ar pilka.
Su rutuliukais aš kiek neįsikertu kieno ten kas, nors tikrai nesumaišyti šilti su šaltais... per vidurį lyg softų turėtų būt... bet aš sau galiu imt viršutinį ir vidurinį kairinį, o apatinį dešininį cool stulpelio bumbuliuką, ir nei vieno iš warm stulpelio mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi atrodo, kad jos nesumaišytios g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 12, 10:43)
o man kaip tik kur su palaidinėm kai kurias žydras visai šaltas rodo prie warm kur priskirtos  g.gif  Nors su kai kuriom spalvom monitoriuje visai neaišku būna, gyvai visai kitaip. Iš cool palaidinių visos ne mano tamsios, kažkokios per šiltos (mano monitoriuje), ir ta su bantu man netiktų, nes maišyta spalva, kaip ir softinė sakyčiau (rutuliukuose viršutinėje eilėje antras iš kairės rutuliukas, cool stulpelis mirksiukas.gif )...

Bet principe mėlyna su violetiniu atspalviu - šilta. Nes raudona šiltesnė už geltona... ( žalsvą atspalvį įgauna mėlyna, kai įdedam geltonos spalvos gi) tarkim tokia rašalo link violetinės spalva, arba navy su violetiniu atspalviu yra rudenėliu spalva...

Šalčiausia mėlyna yra tiesiog mėlyna... na dar galim maišyt tą mėlyna su balta, juoda ar pilka.

Na galbut, as ten daugmaz tik bendra visuma tu palaidinukiu ivertinau blush2.gif Bet taip, atskirai paemus yra tokiu kurios ne i tema. drinks_cheers.gif

Bet va del sito tai man atradimas! Reiskias man dar mokytis ir mokytis. rolleyes.gif biggrin.gif Visuomet buvau isitikinus kad silta melyna yra su gelsvumu, tos visos teal atspalvio, o salta su violetiniu atspalviu. O tokias melynas i raudonuma automatiskai priskirdavau prie saltu violetiniu. O violetines i raudonuma, prie siltu violetiniu. Tas perivinkle ziedu, arba lavandu kaip pas mus iprasta vadinti tai as amzinai pamirstu kad jos priskirtos pavasariams (lygtai ar ne?) ir kazkodel ju nelaikau melynom. O gal reiketu?... g.gif Juk teal irgi skaitosi melyna? O jeigu jau joje dar daugiau geltonos tada tampa jau smaragdine, nebe silta melyna o salta zalia, tinkancia ziemai ir vasarai... g.gif

Va kazkaip taip isivaizdavau unsure.gif
user posted image
user posted image

va sitam pavyzdy mano supratimu siltame stulpelyje virsutine silta melyna o apatine silta violetine su aiskiu raudonumu. O saltame stulpelyje virsuje salta melyna taip kaip as ja suprantu, o apacioje salta violetine, tai yra melyna su trupuciu raudonos, mano supratimu ji butent atrodo salta violetine o ne silta melyna... unsure.gif
user posted image

O ta grynai melyna turit omenyje ta pirmaprade cyan, is tu triju pagrindiniu spalvu? Ar ta melyna sumaisyta su magenta? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki, skaitau daugiausia apie drabuziu spalvas, o kokie akiniu remeliai tiktu vasaros tipo zmonems.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurumergele @ 2013 02 12, 21:01)
Sveiki, skaitau daugiausia apie drabuziu spalvas, o kokie akiniu remeliai tiktu vasaros tipo zmonems.
g.gif

Jeigu remeliai metaliniai tai sidabro, plieno, tamsinto sidabro atspalvio, jeigu plastikiniai tai ivairus pilki atspalviai, salto atspalvio nude (su pilkumu, rausvumu, kakaviniu atspalviu), is spalvotesniu ramus melsvi, rausvi atspalviai. Tamsiaplaukei vasarai manau graziai ziuretusi ir kokie avietines spalvos remeliai. Ir manau niekada neprasausit jeigu remelio spalva rinksites pagal savo plauku spalva. smile.gif
Atsakyti
Radau paveiksliuką su spalvomis, kurias reiktų pabandyti prisidėti bandant atrast savo tipą
user posted image

pirma eilutė vasara
žiema
pavasaris
ruduo

nu kopinau iš šito blogo
Atsakyti
man (a la rudeniui) ta geltona iš pasktuinės eilutės, pasak vyro, žiauriai netinka. Nes turiu tokį megztinį, smagų, bet nuolat išgirstu protestų...
Pasisakiau, nes kyla man abejonių dėl savo "rudeniškumo"
Atsakyti
Mano kompas pasakyčiau visai ne tipines sezonų spalvas rodo g.gif
Aš apsirengusi tokiom vasarai siūlomomis spalvomis margintą rūbą atrodyčiau baisiai. Tikrai žinau kad netinka ketvirta, o dėl antros ir trečios labai abejočiau. Gal čia kompas man vaizdą kraipo g.gif , bet dėl tos garstyčių spalvos tikimo visiems rudenėliams irgi suabejočiau g.gif kažkaip įsivaizduoju kad tas olive odos atspalvis prie jos galutinai virstų į nesveikai pažaliavusios vaizdą... o jei raudonas, tai irgi žiauriai išryškėtų g.gif . MB rudenėlis, tai iš kažkur tokios spalvos golfą turi... nu siaubingai jis jam. Nors labai artimos spalvos, gal kiek labiau ochrinis ir intensyvesnės spalvos gerai jau... tai mąstau gal mano monitorius čia taip... nes blog'as man toks teisingas ir pakankamai profesionalus.
Atsakyti
o man (SA) ta geltona tiktu.
Atsakyti
vasaros spalvos lyg ir į temą, bet labai užmurzintos, labiausiai gal soft summer tinkamos. Aš jei imti visas vasaras bendrai tai įsivaizduoju jų spalvas švaresnes, prislopintas, bet ne murzinas g.gif
Atsakyti