Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 02 03, 07:35)
man lyg auksinis, bet sidabrinis lyg nieko visai  g.gif

QUOTE(vabalas @ 2013 02 05, 12:27)
man geriausiai raudonas auksas, sidabras dar tinka (gal kiek saltokas), zalvaris jau nevisai (per daug murzinas/muted).

Aciu uz nuomones. 4u.gif Va as irgi ziuriu ir galvoju kad nepasakysi kad tik tas arba kitas, kazkaip abu neblogai. drinks_cheers.gif Reiskias gal neutrali ta mano oda?... Nors ji man kartais , ypac kai susalu rankas isvis kazkokia pazaliavusi atrodo. g.gif
Ant nagu lako labai ta pastebiu, man be galo grazu tie visi pilkai levandiniai-rudai alyviniai laku atspalviai nu bet kai tik nusilakuoju rankos atrodo kaip puse dienos sunkius maisus tampius o dar kita puse - su slapiu skuduru grindis plovus doh.gif o va dabar sedziu sau su raudonai ryzos-kastoniniai plytines spalvos laku ir ka ranku odele atrodo gaivi ir pailsejusi, net rauksleles maziau matosi.

QUOTE(vabalas @ 2013 02 05, 12:27)
vat vat man nuojauta viduj kuzda, kad kazkas tokio turetu tikt soft autumn: silta ir nerysku. obettaciau ar realu taip neryskiai issidazyti plaukus ? nes man regis kirpejoms kuo ryskesne spalva tuo graziau (bent jau mano patirtis tokia). o as tada atrodau kaip su kepure, plaukai svyti, o veido bruozai, akys dingsta...

O cia jau nuo jusu atkaklumo ir uzsispyrimo priklauso. biggrin.gif As bandyciau gal kokia nuotrauka nusinest, arba best pirstu i patinkancia sruoga paletej ir sakyt: va taip noriu kad atrodytu mano plaukai. rolleyes.gif

QUOTE(aina1979 @ 2013 02 03, 12:21)
Noriu paklausti, gal kas turi info apie light spring toned?Nes kazkaip nesiseka man daugiau internete rast.Radau kelis puslapius ir tiek... g.gif

cia pagal ta 16 spalvu teorija? Tikrai nedaug tos informacijos, as irgi ieskojau apie soft summer deep.

QUOTE(ramyra @ 2013 02 04, 16:53)
Dedu nuotrauka iš Osinkos forumo. Ši mergina vasara. Tik šitoje foto vasarą daryta, tai su įdegiu. Yra rodžiusi žiemos nuotraukų, tai oda- tikrai šaltai skaidri.

Bet plaukai visai "nevasariški", sakyčiau riešuto spalvos  g.gif bet kai labai tinka.
man labai prie širdies būtų tokie riešutiniai plaukai...
Kažin kokia ji vasara. Spėju tikroji (šalta), nes kontrastas jai tinka


Man irgi atrodo kad cia cool summer. O plaukai tokie man neatrodo silti, jie turi saltos rausvos atspalvi, vasaroms tinkanti. Kai mane testavo tai tuo paciu rode ir tinkancias vasaroms plauku spalvas, tai be tu naturaliu pilkai rudu buvo ir saltos kapucino spalvos ir salti sokoladiniai, raudonojo molio, kakaviniai atspalviai, is raudonu - su uogu avietiniu atspalviu plaukai, nuo vos uzuominos i rausvumo iki visiskos raudonplaukes. Va kas netinka tai rudi i geltona ar oranzine puse.

QUOTE(ramyra @ 2013 02 05, 18:33)
Labai grazi spalvyte. As irgi laviruoju nuo 6.... iki 7.... bet 700 jau man per sviesi

Man irgi labai grazu 7 nr., bet pati ant saves su 6 atrodau geriau, o su 5 gal net dar geriau. g.gif

QUOTE(inc @ 2013 02 05, 20:11)
o norit bajerį?! biggrin.gif kaip jums toks dark autumn?

mega_shok.gif biggrin.gif Bet tai kaip cia taip? unsure.gif Kokiu pagrindu remiantis...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 vasario 2013 - 13:33
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Shaded summer - soft summer deep
Toned summer - soft summer light
Tinted summer - light summer
Pure summer - cool summer
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Pure Spring = Clear Spring
Shaded Spring = Warm Spring
Tinted Spring = Light Spring
Toned Spring = Light Spring Soft

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
specialiai inc Deep Autumn light colors 4u.gif
user posted image
Papildyta:
... ir "tamsios" spalvos Noa

Light spring dark colors
user posted image
Atsakyti
Oi bytte kiek geros info thumbup.gif 4u.gif Nezinau tiktu man ar netiktu bet is tinted summer ta suknele jau kaip griebciau.... rolleyes.gif
Atsakyti
dėkui, Bytte mirksiukas.gif aš dabar vis bandau prisitaikyti šviesius atspalvius sau, tai eina sau kaip sunku blink.gif tamsius man kur kas geriau sekasi atsirinkt. aną dieną visus namus iškuičiau šviesios žalios beieškodama lotuliukas.gif nu ir nors paisiusk - neradau tinkamo atspalvio net kokio maišo šiukšlinio lotuliukas.gif tai per šaltas, tai pavasarinis, o man reikia ir papilkinto ir šilto kažkokio doh.gif
Papildyta:
Tiesa, jūs man pasakykit ar visoms vasaroms juoda tinka, jei ne , tai kuriai. Nepykit, bet tingėjau eit palečių ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
visoms vasaroms grynai juoda netinka... kontrastingoms daug maž soft black tinka... ir tai su amžium nelabai pageidautina jei be makiažo. O kol buvau jauna... tai sau labai taip graži su juodais aprėdais biggrin.gif gal nuo 33-kių pradėjau pastebėt kad kažkas ne taip.
Atsakyti
nzn žiūriu žiūriu ir vėl man atrodo, kad esu visų vasarų mišinys doh.gif
gal galimą šaltinį iš kur šios rūbų dėlionės buvo? 4u.gif
Atsakyti
user posted image 4u.gif
Atsakyti
net prajuokino, taip atrodo beveik visi mano drabužiai dabar, plius balta ir pilka biggrin.gif
tik man atrodo, kad man reikia arba kiek šviesenės mėlynos, arba ją nešioti apačioje, pvz džinsai. Prie veido truputį per stipru g.gif
pavadinta: "Neutral Core for a Soft Summer"
user posted image
Papildyta:
soft dramatic summer visai gal ir galėčiau būti g.gif
tik minus kablai biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 09 vasario 2013 - 22:14
kaip jum nustatytas tipas - soft summer blink.gif
viskas aš pasiduodu
user posted image

visas procesas čia
http://www.coloresse...olet-scent.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 09 vasario 2013 - 22:33
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 09, 22:13)
soft dramatic summer visai gal ir galėčiau būti g.gif
tik minus kablai biggrin.gif


bet soft dramatic'ams kablai labai tinka lyg g.gif aš irgi kol kas ties šituo apsistojau. net po ranka turiu aprašymą forume atsidarius , bet turbūt jau skaitei
http://seasonalcolor...toe#reply-15843
Atsakyti
neskaičiau ačiū, būtinai perskaitysiu 4u.gif
Žodį dramatic pasigriebiau, kaip stiliaus apibūdinimą, nors žinau, kad yra ir tokia klasifikacija. Būtinai pasigilinsiu daugiau.

dar vienas unikumas - light summer
user posted image
procesas
http://www.coloresse...tus-flower.html
Atsakyti