Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

del chaki taip pat pritarsiu drinks_cheers.gif - puikiai tinka. ir pilka vidutine visai man gerai ziurisi g.gif
Atsakyti
Inc, merginos, ačiū už nuomones.

visą gyvenimą vengiau mėlynų spalvų, išskyrus tamsiai mėlyną, nu ant 40 pats laikas išsiaiškint, kas tinka biggrin.gif

Tik vat toj dark winter paletėj geltonos tokios, kaip vakar fotkę įdėjau su geltonu šalikėliu, o man jis kažkaip nelabai atrodo g.gif geltona


QUOTE(Shana @ 2013 06 05, 21:49)
Pear, as manau fonas biski reikala gadina, ismusa is veziu vertinant g.gif  turetu buti neutralus, nemargas rolleyes.gif

žinau, bet balto namie neturu, darbe nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 19:30)
tai chaki, kaip suprantu, rudens spalva.  unsure.gif
Na, chaki, mano akimis, neblogai




rudenims chaki visada minima. Bet tu chaki irgi visoku buna, kiekvienam tipui sava chaki 4u.gif
pvz atimenat kur Earhsebet camel megztukas pavirto i chaki ? tas atspalvis tubut pear jau nebetiktu.

o del melynos, tai man praktiskai nei viena netinka, isskyrus tokia nuzalinta melyna (teal'as su lasu gelsvo) . bet uztat su zalia draugauju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 06 birželio 2013 - 10:53
dabar svarstau, jei jau linkstu prie šalto tipo, vistiek jau reikės po savaitės kitos dažyti plaukus, gal man pamiršt tas cinamonines spalvas, gal dažyt kokia kakava... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 06 04, 12:27)
O ta pine green, kur čia pavaizduota, nikaip nikaip vasaroms netinka, nei cool, nei soft... nei juo labiau light. Ji tiesiog per intensyvi... vasarų pine green atrodo tip top kaip pušies spyglys, o čia iki pušies spyglio toli toli...

Taip taip, vasaroms tokia kaip nuotraukoj per stipri, uztai ir paminejau skliausteliuose (vasaru truputi svelnesne), va kaip ir sakot, pusies spygliuo arba dar ir melynosios egles. Kalbejau apie pati atspalvi. Pusies atspalvis saltai zalias. Va pro langa pas mane lapuociu ir spygliuociu virsunes matosi tai pusaites pries tuos lapuocius tokios melsvos. smile.gif

QUOTE(inc @ 2013 06 05, 13:44)
mane dukriuks nufotkino, tai parodysiu naują savo šikoseną ir  gal jau paskutinį kartą su savo plaukais... sakė pradėjo žilt labai  doh.gif

Labai tinka sukuosena. 4u.gif Bet jusu akys sitoj nuotraukoj melynos atrodo! smile.gif

QUOTE(inc @ 2013 06 05, 20:13)

O gal galima butu tokia palete cool vasaroms? blush2.gif

QUOTE(pear @ 2013 06 06, 11:34)
dabar svarstau, jei jau linkstu prie šalto tipo, vistiek jau reikės po savaitės kitos dažyti plaukus, gal man pamiršt tas cinamonines spalvas, gal dažyt kokia kakava...  g.gif

O jeigu pabandytumet su uzdengtais plaukais kokia nuotrauka padaryt? 4u.gif Nes dabar galbut jie kazkiek itakoja spalvu tikima?

Man chaki kur idejot panasi i sita spalva:
user posted image
Ji labai artima taupe, o taupe tinka ir ziemai pvz. Butu daugiau tikslumo kaip atrodytumet su tokia:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 birželio 2013 - 13:29
QUOTE(Hiver @ 2013 06 06, 14:27)

O gal galima butu tokia palete cool vasaroms? blush2.gif



tokia?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pear: 06 birželio 2013 - 14:01
QUOTE(pear @ 2013 06 06, 14:00)

Aha tokia, dekui smile.gif
Atsakyti
Hiver, o dėl chaki spalvos, man ta taupe - daugiau pilka su ruda,
o chaki - žalia su ruda
tai manoji maikė nė lašo pilkos neturi, tik gal tamsi chaki smile.gif

bet reikės pasieškot kažko tokio šviesesnio chaki
Atsakyti
pear, cia tau, kad lengviau butu apsispresti:

user posted image
Atsakyti
apie akis kokį radau
o kurios iš jų būtų cool summer nesuprantu
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti