Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2013 02 03, 00:21)
is sito rato turbut butu tie soft
user posted image

vat vat man nuojauta viduj kuzda, kad kazkas tokio turetu tikt soft autumn: silta ir nerysku. obettaciau ar realu taip neryskiai issidazyti plaukus ? nes man regis kirpejoms kuo ryskesne spalva tuo graziau (bent jau mano patirtis tokia). o as tada atrodau kaip su kepure, plaukai svyti, o veido bruozai, akys dingsta...

QUOTE(Hiver @ 2013 02 03, 00:21)
Ar galetumet pasakyt kaip jums atrodo kuris metalas man geriausiai? Tas desinej toks kaip zalvaris

man geriausiai raudonas auksas, sidabras dar tinka (gal kiek saltokas), zalvaris jau nevisai (per daug murzinas/muted).

QUOTE(ramyra @ 2013 02 04, 16:53)
Bet plaukai visai "nevasariški", sakyčiau riešuto spalvos  g.gif bet kai labai tinka.


nesakyciau, kad cia silta ruda (bent mano kompe smile.gif )
kadangi viska matuojuosi ant saves, tai man kaip soft autumn, pirmiausia butu per tamsi spalva, bet jeigu mintyse ja nusoftinti, tai dar didelis didelis klausimas, ar "istraukciau" ja, greiciausiai butu per salta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 05 vasario 2013 - 12:28
labai didelis pav., tai trinu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 05 vasario 2013 - 15:41
QUOTE(ramyra @ 2013 02 04, 16:53)
Dedu nuotrauka iš Osinkos forumo. Ši mergina vasara. Tik šitoje foto vasarą daryta, tai su įdegiu. Yra rodžiusi žiemos nuotraukų, tai oda- tikrai šaltai skaidri.

Bet plaukai visai "nevasariški", sakyčiau riešuto spalvos  g.gif bet kai labai tinka.


man labai prie širdies būtų tokie riešutiniai plaukai...
Kažin kokia ji vasara. Spėju tikroji (šalta), nes kontrastas jai tinka

Ji pati rašė kad ją nustatė kaip soft summer

ir minėjo kad dažė Wella ColorTouch 7.71 apačioje per viduri, ir Wella ColorTouch 6,7 apačioje kairėje
user posted image
Atsakyti
jūs man, vasarėlės, pasakykit, kurioj paletėj daugiausia rožinių ir violetinių atspalvių , ką? gal soft'e? klausiu, nes galutinai nutariau savo vidurinėle priskirt vasaroms lotuliukas.gif stebėjau stebėjau aš ją kurį laiką ir nuomonės nebekeisiu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 05, 17:16)
jūs man, vasarėlės, pasakykit, kurioj paletėj daugiausia rožinių ir violetinių atspalvių , ką? gal soft'e? klausiu, nes galutinai nutariau savo vidurinėle priskirt vasaroms  lotuliukas.gif stebėjau stebėjau aš ją kurį laiką ir nuomonės nebekeisiu jau  biggrin.gif

violetinių ne labai išvis vasaros paletėse blush2.gif rožinių tai visose vasarėlių paletėse užtenka, ypač kokie pale rosse variantai... cool vasarose tokios alyvinės link žiemos yra, na tokios labiau mėlynos... softe tokios slyvinės... laighte levandų spalvytės...
Atsakyti
Bytte, aciu aciu 4u.gif

Labai grazi spalvyte. As irgi laviruoju nuo 6.... iki 7.... bet 700 jau man per sviesi

INC, soft - slyvine, alyvine, levandos ir visokios kitokios, man rodos pas jas daugiausia, cool - daugiau sodresnes violetines.

Atsakyti
Ramyra ir bytte, dėkui jums wink.gif eisu pasieškot palečių pasinagrinėjimui. Greičiausiai , tai soft'ukas , nes alyvinės ir levandinės jai patinka.

o norit bajerį?! biggrin.gif kaip jums toks dark autumn?

Nu gal aš tada visai ramiai sau galiu galvot, kad traukiu iki dark, a? biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

http://www.facebook....1...1178&type=1
Atsakyti
nu jau kai pridėjot čia, tai net aš abejot pradėjau, kad aš vasara. visai gal kokiu pavasariu noriu būt biggrin.gif

galvoju, gal į osinką užsiregistruot ir savo fotkes sumest? biggrin.gif ale tik kad ten labai jau visi žiūri ir mato, kas netingi g.gif

sveikos gyvos beje
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Elena in the Dark Autumn palette
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 02 05, 20:26)
galvoju, gal į osinką užsiregistruot ir savo fotkes sumest? biggrin.gif ale tik kad ten labai jau visi žiūri ir mato, kas netingi g.gif


Nu žiūrint kas tau svarbiau. Sulaukt pagalbos ar kad pamatys kas netingi biggrin.gif Jei svarbiau konfidencialumas, tai gali pabandyt susirast kokią specę, kad virtualiai parinktų tipą mirksiukas.gif
Man kai dzin kur ir kiek mano marmūzė figūruos, tai ir dėlioju visur, kur užsimanau biggrin.gif

Bytte, dėkui, bet, žinok nuo tų suknelių nė kiek neaiškiau lotuliukas.gif Spalvos, kurias tiksliai žinau, jog jai tinka, tai ima ir kartojasi per abu potipius lotuliukas.gif pvz., lavender, rose pink, navy
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 06, 10:45)
Bytte, dėkui, bet, žinok nuo tų suknelių nė kiek neaiškiau  lotuliukas.gif Spalvos, kurias tiksliai žinau, jog jai tinka, tai ima ir kartojasi per abu potipius  lotuliukas.gif pvz., lavender, rose pink, navy

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 06, 08:45)
Bytte, dėkui, bet, žinok nuo tų suknelių nė kiek neaiškiau  lotuliukas.gif Spalvos, kurias tiksliai žinau, jog jai tinka, tai ima ir kartojasi per abu potipius  lotuliukas.gif pvz., lavender, rose pink, navy

Bet jei žinai, kokios spalvos tinka, tai koks skirtumas kaip pavadinti tą spalvinį sezoną? Man tas sezonas kai tik įdomus, kad žinočiau, kokios spalvos man tinka, nes ne visada ant savęs matau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 07 vasario 2013 - 12:13