Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Pear, sunku lyginti, kai nuotraukose ne visose spalvos realos... unsure.gif
Bet ta paskutinė thumbup.gif thumbup.gif mano akiai.
Atsakyti
Pilkos spalvos:

pilka vidutinė

labai šviesi šalta pilka

langučiai juoda/balta

balta pieno

na ir dar: gelsva ir chaki maikė
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 06 05, 14:44)
mane dukriuks nufotkino, tai parodysiu naują savo šikoseną ir  gal jau paskutinį kartą su savo plaukais... sakė pradėjo žilt labai  doh.gif

Tai žilt, ne slinkt, būsi tu dar su tais savo plaukais ilgokai biggrin.gif

Labai labai gražu. Ir pasidažius va kaip gražiai! Visada taip reikia! Dar tik paakius pamaskuok arba baik naktim dirbt ir eik miegot biggrin.gif
Atsakyti
Coccinela, kaip suprast, nerealios? na ten, kur surištais plaukais, fotkinra šiandien, apie 17 val, dar pakankamai dienos šviesoje, sakyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 17:21)
chaki maikė

ir šita dar labai gražiai žiūris smile.gif
Tarpe kitų kažkas irgi dar tiko, bet chaki ir mėtinė iš tos operos, kur pamatai ir neabejoji!

na, aš kalbu, kad sienos spalva skirias, todėl įtariu, kad ir kitos spalvos tada iškreiptos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 05 birželio 2013 - 18:29
tai chaki, kaip suprantu, rudens spalva. unsure.gif
Na, chaki, mano akimis, neblogai

Dėl šešėlio? na, į langą suktis nenorėjau, iš šono kai langas - irgi šešėlis iš vienos pusės, na kaip gavosi, taip gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pear: 05 birželio 2013 - 18:32
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 18:15)
Nu vistiek ramybės neduosiu, gal pažiūrėsit, kuri čia spalva kažkiek geriau ar blogiau, kuri čia manąjį veidą nuskaistina  tongue.gif
Blogiausia, kad pati jau nematau skirtumo, matyt jokia spalva nebepadės  biggrin.gif

mėlyna skaisti



šita mėlyna skaisti ant tavęs fantastiškai žiūrisi thumbup.gif wink.gif
Atsakyti
pear, kol kas iš to ką matau, tai vis patvirtina, jog greičiausiai būsi deep/dark winter

štai tau kelios paletės. pabandyk dar kokių ant savęs wink.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2013 06 05, 13:57)
labai graži moteris, nei pridėsi, nei atimsi  wub.gif


dėkui 4u.gif
QUOTE(Noa @ 2013 06 05, 18:22)
Tai žilt, ne slinkt, būsi tu dar su tais savo plaukais ilgokai biggrin.gif

Labai labai gražu. Ir pasidažius va kaip gražiai! Visada taip reikia! Dar tik paakius pamaskuok arba baik naktim dirbt ir eik miegot biggrin.gif


nu gerai jau gerai, pasidžiaugsiu, kad nors su plaukais būsiu lotuliukas.gif

dėkui, braške wink.gif aga, pasidažau ir dažų jau sočiai vėl turiu. tik su tais maskuokliais , tai man nesiseka. kiek bandžiau, tai man jie vis neįtinka doh.gif , tai akys ašaroja, tai išberia arba nemaskuoja verysad.gif - paieškosiu dar ax.gif ...nu bet ir ariau paskutiniu metu. gal tik dvi dienos kaip tipo laisviau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 18:21)
Pilkos spalvos:


Pear, as manau fonas biski reikala gadina, ismusa is veziu vertinant g.gif turetu buti neutralus, nemargas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 06 05, 21:13)
pear, kol kas iš to ką matau, tai vis patvirtina, jog greičiausiai būsi deep/dark winter

štai tau kelios paletės. pabandyk dar kokių ant savęs wink.gif

Tai tu man dabar paaiškink mastau.gif Kodėl Dark Winter ir Light Spring pusė paletės sutampa lotuliukas.gif
Visos koralinės, visos melsvos - tealinės, tamsiai mėlynos, daug rudų, pilkos lotuliukas.gif

O tai klausykitės, gal ir aš dark winter, ką? lotuliukas.gif


Man pear labai gražiai atrodo su melsvais - ir aplamai nutariau, kad visi gražiai atrodo su melsvais biggrin.gif Ir su chaki, nes jos akys tokios pačios. Tai kur tu žmogus gražiai neatrodysi su savo akių spalva! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 birželio 2013 - 21:27
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 18:15)
jei teisingai supratau testą, esu šaltas tipas.

Nu vistiek ramybės neduosiu, gal pažiūrėsit, kuri čia spalva kažkiek geriau ar blogiau, kuri čia manąjį veidą nuskaistina  tongue.gif

mėlyna skaisti

šalta smaragdinė/mėtinė


kol kas nelabai cia ka suprantu, bet mano akimis ziurint Jums graziausiai atrodo sios spalvos: melyna skaisti ir smaragdine 4u.gif
Atsakyti