Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Noa, bet tu gi abejoniu del savo pavasariskumo neturi? g.gif

Erszebeth, o jus pabandykit su ryskiai oranzine ir kokiu nors geru kontrastu, manau gali prasklaidyti abejones. Mane tai padejo "atrasti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 06 05, 10:30)
o tai tipui nustatyt gi nebūtina visu ūgiu, tai baika, kad talijos namatyt, apkirpt fotkę ir psio.

Man nereikia tipo nustatyt biggrin.gif Mano tipas visiškai aiškus biggrin.gif Man tik norėtųsi, kad man irgi taip pasakytų, mol, galėtum kitaip su plaukais arba su špaklium lotuliukas.gif O tai atbunki per laiką ir nebematai, o kas nors iš šono pasižiūri - tada galvoji, taigi akurat! biggrin.gif Pyst pyst nubėgi, persidažai ir būni gražuolė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 05, 11:52)
Man nereikia tipo nustatyt biggrin.gif Mano tipas visiškai aiškus biggrin.gif Man tik norėtųsi, kad man irgi taip pasakytų, mol, galėtum kitaip su plaukais arba su špaklium lotuliukas.gif O tai atbunki per laiką ir nebematai, o kas nors iš šono pasižiūri - tada galvoji, taigi akurat! biggrin.gif Pyst pyst nubėgi, persidažai ir būni gražuolė lotuliukas.gif

Galima pagalvoti tu labai klausai. hihihi.gif
kai kazkada tau tavo paletes keldavom, tai labai protestuodavai pries visokius pavasariskus pasiulymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 04, 19:10)
Hm, bet veidas su ta rožine raudonas neatrodo?

Bandysiu dar matuotis...



neatrodo neatrodo wink.gif šitas atspalvis, kur ant tavęs greičiausiai yra žiemų, tai dėl to kiek negerai jis bet panašu, kad artėjam arčiau tiesos mirksiukas.gif
dar būtinai susirask kokių obuolių žalumo tų ryškių pasimatuot ir koralinių ryškesni kokių (tos jei ryškios, tai tik pavasariams tinka, manau )

eik eik ir laukiam rezultato wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 06 05, 12:54)
Galima pagalvoti tu labai klausai. hihihi.gif
kai kazkada tau tavo paletes keldavom, tai labai protestuodavai pries visokius pavasariskus pasiulymus biggrin.gif

Tai kad jie buvo bjaurūs ir be juodos, kam tokias siūlydavot? lotuliukas.gif
Atsakyti
mane dukriuks nufotkino, tai parodysiu naują savo šikoseną ir gal jau paskutinį kartą su savo plaukais... sakė pradėjo žilt labai doh.gif

user posted image
Atsakyti
Inc, o koks jūsų tipas?
Atsakyti
dark arba deep autumn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 06 05, 12:50)
dark arba deep autumn  mirksiukas.gif

labai graži moteris, nei pridėsi, nei atimsi wub.gif


O aš galutinai nutariau, kad esu vasara. Greičiausiai true summer, o gal ir soft, bet mano plaukai ne tokie šviesūs. Tai kokias spalvas dabar matuotis, kad šituos du potipius atskirt? g.gif
Atsakyti
user posted image

o šitas testas, kaip manot, teisingas? reikės namie pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 05, 08:48)
O mano figūros tipas - smėlio laikrodis. Reiškia, yra papai, yra šikna, bet yra ir talija. O kai maikė palaida, tai jokios talijos nesimato, didžiausi papai, didžiausia šikna, boba kaip troba, ir tiek lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
taip žinau apie ką čia kalbama, pati tokia pati lotuliukas.gif
Atsakyti
jei teisingai supratau testą, esu šaltas tipas.

Nu vistiek ramybės neduosiu, gal pažiūrėsit, kuri čia spalva kažkiek geriau ar blogiau, kuri čia manąjį veidą nuskaistina tongue.gif
Blogiausia, kad pati jau nematau skirtumo, matyt jokia spalva nebepadės biggrin.gif


melyna/juoda/fuksijos

mėlyna skaisti

tamsi mėlyna

mėlyna

šviesi ryški mėlyna

šviesus turkis, šalta

šalta smaragdinė/mėtinė

Atsakyti