Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

turiu čiut laiko ir prisiminiau, kad žūt būt norėjau tau pasakyt, jog ta rožinė, kad ir kaip ji ryški, bet ,mano manymu, tinka tau wink.gif

ši gal kiek "elektrinė", bet man ant tavęs fainai atrodo, nes kiek fotkių tavo mačiau, tai beveik visose tavęs nesimato per tas visokias murzinas spalvas biggrin.gif tik netyčia nepradėk galvot, kad pati kokia nukvakus esu ant ryškių spalvų. nea, aš tamsias kaip tik nešioju ir net kuo tamsesnė , murzinesnė, tuo geriau lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 01, 14:44)


būk gera, spec dėl manęs dar pasimatuok iš tų coralinių, violetinių ir pink, bet tokių stipresnių atspalvių, ok mirksiukas.gif ir kad objektyviau galėtume įvertinti primygtinai prašau vėl nusifotkint be akinių ir be makiažo 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 04 birželio 2013 - 17:27
manau 100 proc. Erszebeth yra clear spring. Rozine ant jos atrodo lb graziai atrodo.
Ir inc pateiktoj clear spring paleteje, spalvos jai turetu lb graziai ziuretis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2013 06 04, 12:27)
Esrzbeth, o Jūs plaukus dažotės? Gal Jums pagelbėtų būti "aiškesne" tipo prasme, jei patonuotumėt  g.gif . Nebūtinai dažant chemiškai, o tiesiog augaliniais chna, ramunėlėm ar pan.


Anksčiau dažiau, dabar nusprendžiau atsiauginti savo. Galuose dar likę dažytos spalvos, o viršus ir didžioji dalis jau mano. Kol kas noriu atsiauginti visiškai savo, kad nebeliktų dažytų, ir kurį laiką tokia pabūti. O vėliau kas žino, kaip susišvies blush2.gif

QUOTE(kvanksht @ 2013 06 04, 13:27)
Visų pirma, nuoširdžiai patariu, nesidažykite apatinių akies vokų taip tamsiai, žiauriai sendina. Jums reiktų vos vos iki akies vidurio juodu piestuku. Plaukai atrodo netvarkingai, galai yra tamsesni nei šaknys, manyčiau jums tiktų šviesesnė spalva ir aiškus sklastymas šone.
Man visų pirma krenta į akis šie dalykai, o spalvų derinimas tai jau vėliau.


Ačiū už nuomonę smile.gif Dėl plaukų galų jau atsakė, nenuskusiu juk plikai, kai noriu atsiaugint savo. O tas ŽIAURIAI sendina - tai kiek? bigsmile.gif Kokio aš amžiaus jums atrodau?

QUOTE(Shana @ 2013 06 04, 17:12)
Pagrindinis kad Clear zymiai saltesnis. As isdiagnozuota Clear Spring, tai kol atradau savo tipa, kuo tik nebuvau ir Soft summer ir soft autumn, bet visad tarp silto ir salto, odos atspalvis neutralus, nelagi apibudinti kaip silta ar salta.


Būtent ir aš blaškiausi tarp soft summer ir soft autumn, o dabar tarp warm spring ir soft spring.

QUOTE(inc @ 2013 06 04, 17:25)
turiu čiut laiko ir prisiminiau, kad žūt būt norėjau tau pasakyt, jog ta rožinė, kad ir kaip ji ryški, bet ,mano manymu, tinka tau wink.gif

ši gal kiek "elektrinė", bet man ant tavęs fainai atrodo, nes kiek fotkių tavo mačiau, tai beveik visose tavęs nesimato per tas visokias murzinas spalvas  biggrin.gif tik netyčia nepradėk galvot, kad pati kokia nukvakus esu ant ryškių spalvų. nea, aš tamsias kaip tik nešioju ir net kuo tamsesnė , murzinesnė, tuo geriau  lotuliukas.gif
būk gera, spec dėl manęs dar pasimatuok iš tų coralinių, violetinių ir pink, bet tokių stipresnių atspalvių, ok  mirksiukas.gif ir kad objektyviau galėtume įvertinti primygtinai prašau vėl nusifotkint be akinių ir be makiažo  4u.gif


Hm, bet veidas su ta rožine raudonas neatrodo?

Bandysiu dar matuotis...

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 04, 18:17)
manau 100 proc. Erszebeth yra clear spring. Rozine ant jos atrodo lb graziai atrodo.
Ir inc pateiktoj clear spring paleteje, spalvos jai turetu lb graziai ziuretis 4u.gif


Va, dar vienas argumentas, kad galiu nešioti sidabrinius papuošalus ir be ezoterinių pasiteisinimų bigsmile.gif
Atsakyti
imetu savo senesne foto be miakiazo. Manot cia labiau vasara ar ziema?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 04, 18:10)
Dėl plaukų galų jau atsakė, nenuskusiu juk plikai, kai noriu atsiaugint savo.

Man kartą tokią situaciją labai meistriškai išlaisė kirpėja padažius pereinančia spalva ir kelias sruogas PO viršutiniu plaukų sluoksniu peroksidu (?) nubalinus thumbup.gif

Bet kvanksht šaunuolė, kad išdrįso pasakyt, aš tą patį pagalvojau, bet gi kukli esu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 04 birželio 2013 - 21:37
QUOTE(Coccinela @ 2013 06 04, 21:36)
Man kartą tokią situaciją labai meistriškai išlaisė kirpėja padažius pereinančia spalva ir kelias sruogas PO viršutiniu plaukų sluoksniu peroksidu (?) nubalinus thumbup.gif

Bet kvanksht šaunuolė, kad išdrįso pasakyt, aš tą patį pagalvojau, bet gi kukli esu  blush2.gif


Yra ir pas mane tas perėjimas darytas, bet situacija sudėtinga, plaukai buvo juodai dažomi, ta juoda nepasiduoda balinimui, nebent į visiškai ryžą, ir rizikuojant nutrupinti visus plaukus. Aš juk "žiema" buvau ax.gif Bet apskritai čia juk ne šukuosenų tema - dar suprantu, kai komentuojama plaukų spalva, bet kokia prasmė komentuoti, kaip atrodo kažkieno plaukai, n kartų traukant per galvą maikes - nesuprantu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 04, 19:36)
imetu savo senesne foto be miakiazo. Manot cia labiau vasara ar ziema?


Tikrai ne žiema - vasara arba pavasaris 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 birželio 2013 - 22:03
Erszebeth, tik neimkit į galvą ir širdį 4u.gif

Aš kaupiuosi irgi savo snukelį dėti čia (o siaube, dar prieš savaitę nė nebučiau patikėjus) ir tikiuos, kad man visos pabaksnos, kur noriu ir nenoriu,- o tada jau nešiu kudašių į krūmus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 06 04, 15:25)
turiu čiut laiko ir prisiminiau, kad žūt būt norėjau tau pasakyt, jog ta rožinė, kad ir kaip ji ryški, bet ,mano manymu, tinka tau wink.gif



... o man atrodo, kad visai netinka, būtent ši rožinė. Veidas irgi rožinis pasidaro. Bet iš tavo įdėtųjų kažkas turėtų tikti.
Dar man l įdomu su žaliom kaip būtų. Obuolio žalia, salotų, lime.
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad rožinė netinka, veidas raudonas atrodo. Labiausiai patiko su plytine spalva.
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2013 06 05, 05:37)
Man irgi atrodo, kad rožinė netinka, veidas raudonas atrodo. Labiausiai patiko su plytine spalva.

Plytinė, ir su dukrytės terbuku smile.gif
Ir dar man gražu, kaip printas smulkus. Kažkada buvo įdėjusi.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 04, 23:05)

O žinok, moč, tu nepyk. Taigi ar manai, kad jos piktybiškai - čia tokie, sakyčiau, labai teigiami patarimai. Būna kitą kartą kur nors - nebūtinai čia, nebūtinai SM, aš bendrai kalbu - įdeda koks žmogus savo mordą - ir tu matai, kad ten jau niekas nepadės lotuliukas.gif tai jau tada ką ten sakysi lotuliukas.gif Arba būna tikrai įdeda kažkas nuostabaus grožio - nepamenu nicko, bet pamenu tokią merginą su veidu šešėlyje ir įdomiu pakabuku iš šitos temos - nu ten irgi nėr ką dadėt. Bet jei matai gražią moterį, kuriai iki tobulybės trūksta tik ten biskutuką kažką pakeist - ir žmonės tai pasako - tai džiaugtis reikia!

Aš irgi norėčiau biggrin.gif Bet bijau, kad nebūčiau iš pirmos kategorijos lotuliukas.gif Be to, vakar nusifotografavau gamtoj su šviesia maike... Palaida. O mano figūros tipas - smėlio laikrodis. Reiškia, yra papai, yra šikna, bet yra ir talija. O kai maikė palaida, tai jokios talijos nesimato, didžiausi papai, didžiausia šikna, boba kaip troba, ir tiek lotuliukas.gif

Tai nedėsiu tokios foto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 05, 09:48)

Aš irgi norėčiau biggrin.gif Bet bijau, kad nebūčiau iš pirmos kategorijos lotuliukas.gif Be to, vakar nusifotografavau gamtoj su šviesia maike... Palaida. O mano figūros tipas - smėlio laikrodis. Reiškia, yra papai, yra šikna, bet yra ir talija. O kai maikė palaida, tai jokios talijos nesimato, didžiausi papai, didžiausia šikna, boba kaip troba, ir tiek lotuliukas.gif

Tai nedėsiu tokios foto lotuliukas.gif

tai jūs nebijokit, aš tai va, išdrįsau, ir nieko, gyva biggrin.gif nors irgi iš tų, kurioms jau nieks nepadės wink.gif

o tai tipui nustatyt gi nebūtina visu ūgiu, tai baika, kad talijos namatyt, apkirpt fotkę ir psio.


o aš vistiek ramybės neturiu, negi aš žiema g.gif
Atsakyti