Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš principe nesutinku su tokiu pavasario apibūdinimu - šiltas ir švarus ax.gif ... aš labiau sutikčiu su apibūdinimu šiltas ir šviesus... toliau eina įtakos - vasaros įtaka, reiškia spalvos kiek prislopintos, tinka taip pat neutralios šviesios spalvos. Toliau - žiemos įtaka: spalvos intensyvios, grynos (be pilko ar rudo atspalvio) šviesios, šiltos, taip pat tinka neutralios to pačio kontrastingumo, kontrastas kiek mažesnis nei žiemų. Paskutinis - rudens įtaka: spalvos ne taip akį rėžiančios, tinka maišytos šviesios, bet gan intensyvios spalvos.
Aš nežinau kokia ten ta royal purple, bet mano monitoriuje ji gan šilta atrodo... apskritai tos visos violetinės man diduma pavasarinės blush2.gif
O ta pine green, kur čia pavaizduota, nikaip nikaip vasaroms netinka, nei cool, nei soft... nei juo labiau light. Ji tiesiog per intensyvi... vasarų pine green atrodo tip top kaip pušies spyglys, o čia iki pušies spyglio toli toli... be to įsivaizduokite kaip nuostabiai pabrėžtų tokia žalia šviesius varinius plaukus... tiesa jau gan intensyvios spalvos turėtų būt tie plaukai, kažkaip abejoju ar būna realiai tokių... eiliniam tikram pavasariui manau per intensyvi ši paletė... ji buvo apibūdinta kaip warm and clear... (kita buvo clear and warm... tokia grynai bright tipažui), tai sakyčiau čia tokiam ryškiam pavasariui (pagal bfas vivid berots g.gif ).

Tarkim tokiais plaukais pavasariui, tik IMHO jam ta žalia prie akių schmoll.gif :
user posted image

Arba va tokiam grožiui:
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 06 04, 10:57)
Tai ką varguoliams gotams ir rokeriams daryt? lotuliukas.gif

Ai dabar tie gotai nebe tokie ir varguoliai, visokių ten spalvyčių prisirankioję biggrin.gif
be to visi black mass atsovai visai nesiekia atrodyt labai gyvibingai ir šviežiai. Svarbu bendras vaizdas, o ne odos spalva bigsmile.gif
Papildyta:
Tuo pačiu warm spring atstovas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Esrzbeth, o Jūs plaukus dažotės? Gal Jums pagelbėtų būti "aiškesne" tipo prasme, jei patonuotumėt g.gif . Nebūtinai dažant chemiškai, o tiesiog augaliniais chna, ramunėlėm ar pan.

Man tai jau į ligą panašėja, nes aš ištisas dienas dabar žiūriu į praeivius ir kolegas - ar tinkamai spalvas pasirinkę biggrin.gif
Ir dar galvoju, kad man mėlyna tinka ir patinka g.gif , o šitiek metų nė nesimatuodavau, tiesiog iš įsitikinimo doh.gif
Atsakyti
ir dar vienas pavasaris, o kitas jau vasara biggrin.gif , galim skirtumus nagrinėt lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
kaip jum atrodo kurio sezono čia spalva rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
dar rudenini rokeri idomu butu pamatyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 03, 19:40)
user posted image


Visų pirma, nuoširdžiai patariu, nesidažykite apatinių akies vokų taip tamsiai, žiauriai sendina. Jums reiktų vos vos iki akies vidurio juodu piestuku. Plaukai atrodo netvarkingai, galai yra tamsesni nei šaknys, manyčiau jums tiktų šviesesnė spalva ir aiškus sklastymas šone.
Man visų pirma krenta į akis šie dalykai, o spalvų derinimas tai jau vėliau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 06 04, 13:27)
Aš principe nesutinku su tokiu pavasario apibūdinimu - šiltas ir švarus ax.gif ... aš labiau sutikčiu su apibūdinimu šiltas ir šviesus...

kalbedama apie rudeniu murzinuma turiu omenyje, kad ju spalvos nera grynos, o tokios sumaisytos su zemes spalvom, dazniausiai pilka
o pas pavasariukus to murzinumo nera g.gif ( o jei yra , tai kuo tada jie skiriasi nuo rudeniu?)
vat bandau suprasti ka turejot omenyje " šiltas ir šviesus" . pas pavasariukus silta spalva sumaisyta ne su murzina pilka (kaip pas rudenius), o su balta? taip gaunamas sviesumas? tada lyg apie ta pati snekam ax.gif :
Atsakyti
prašom rudeninį

Tai kad pavasarių spalvos iš savęs labiau šviesios, man tokios akvarelinės jos... o akvarelėje gi nėra baltos, balta iškart matiškumą duoda, jau vasaroms čia... o rudenėlių spalvose ruda visur matosi, kai tuo tarpu warm rudenėliu labiau smėlinė... tai ir spalvos tokios "lengvesnės" gaunas ax.gif

kvanksht Erszebeth atsiauginėja savo spalvos plaukus, galai buvo juodai dažyti...
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 06 04, 15:12)
kaip jum atrodo kurio sezono čia spalva rolleyes.gif
user posted image


ziemos?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 04, 14:36)

aš galvoju, kad vasaros, tik nzn kurios light ar cool g.gif , ar ryškumas iki žiemos jau traukia?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 06 04, 13:35)
ir dar vienas pavasaris, o kitas jau vasara biggrin.gif , galim skirtumus nagrinėt lotuliukas.gif

Ir spalvikes kiekvienas savo paletės naudoja wub.gif Kur ne juoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 04, 11:08)

Koks pagrindinis skirtumas tarp warm spring ir clear spring? Šiaip aš labai suinteresuota būti clear, kadangi anam leidžiama nešioti ir sidabrinius papuošalus. Kur man dabar anuos dėti, jeigu aš warm?  verysad.gif

Pagrindinis kad Clear zymiai saltesnis. As isdiagnozuota Clear Spring, tai kol atradau savo tipa, kuo tik nebuvau ir Soft summer ir soft autumn, bet visad tarp silto ir salto, odos atspalvis neutralus, nelagi apibudinti kaip silta ar salta.
Atsakyti