Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

tamsiai rudi

bet ilgą jau laiką dažau ryškiai ruda, na tokia voverės rudumo, šilta spalva
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 02, 14:38)
...

Dabar užmečiau akį į tą nuorodą. O kodėl žili plaukai tik žiemoms galimi? Ką, kiti tipai nežylantys? Ar pražilę numigruoja į žiemas, ir taip paneigiama teorija, kad spalvinis tipas išlieka visą gyvenimą?


manau, tai galėtų reikšti, kad tik žiemos neblogai atrodo su žilais plaukais, kitiems - geriau dažyti. Na žiemoms irgi turbūt geriau dažyti smile.gif

man Pear labiau link rudens, kažkaip. Dėl akių ir plaukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 03 birželio 2013 - 08:03
Apie plaukus. Jau kažkur sakiau, ir dar pasakysiu. Kai aš BFAS nusistatinėjau tipą ir dariausi paletę, ten tas paletes buvo galima rinktis. Žo, buvo galima imti vieną paletę, buvo galima 4 išskirstytas į basics, Brights, lights ir accents (tą ir ėmiau), ir dar buvo galima pasidaryti rekomenduojamų plaukų spalvų paletę. Aš tos paletės neėmiau, nes ji buvo pati brangiausia, bet kadangi ten šnekėjausi iš serijos, ką galite pasiūlyti ir ko man reikia, tai žinia, kad aš apžiūrėjau ją, kažkokio, aišku, kito žmogaus, man atrodo, pavasario irgi biggrin.gif Ir man paaiškino, kas prie ko.
Ir kame reikalas. Ten buvo plaukų spalvos, kurios tinka žmogui, kad jis išliktų savo tipo, tipo, jei aš light spring, tai su kokiom plaukų spalvom aš išliksiu light spring, ir dar krūva spalvų, kurios man tinka, bet vat su jomis aš jau pereisiu į kitą tipą, ir nurodyta, į kokį. Kiek aš pamenu, toj mano vartytoj paletėj kažkokia pavasarinė boba galėtų pereiti į rudenį kažkaip nusidažius smile.gif Aišku, ne į visus sezonus galima pereiti, bet vat į kelis galima.

Tada aš pagalvojau - nu vo vo vo, puolu ir krentu, persidažysiu plaukus, tada ką, ir paletę iš karto kitą, dūdki, verčiau aš nesidažysiu tų plaukų lotuliukas.gif Ir neėmiau tos plaukų paletės biggrin.gif

Bet va tokia galimybė - persidažius plaukus pasikeisti sezoną - yra. Tik žinia, tada jau pasikeičia ir plaukai, ir kosmetika...

Aš esu pora savo gyvenimo momentų tapus ryža lotuliukas.gif Tai tikrai visa kosmetika iškart ir atpuolė lotuliukas.gif
Atsakyti
mano nuomone pear žiema blush2.gif ... tik abejoju kokia. Kaip ir link deep mąstau, bet biesas tas žiemas žino, gal kokia clear būtų g.gif Gali gi ir clear su tokiom žaliom akim būt... bent jau aš tokę vieną pažystu... tiesa

Mano akimis Erszebeth su ryškiomis bright/clear spalvomis atrodys baisiai raudona. Negali būt tas pavasario potipis su raudonu odos atspalviu, koks rausvas gali, o vat tokio pomisorinio raudonumo schmoll.gif
Mano nuomone Erszebeth turi būti gana tamsių spalvų paletė, tik spalvos tamsios iš savęs, o ne užtamsintos. Labai gerai spalvas nusistatinėt jau pagal turimą tinkančią spalvą. Iš esmės jos ir kt. spalvų deriniai bus tinkami. Va prie tos violetinės tinkanti žalia tokia salotinė arba samaninė (bet tokia kaip pavasari samanos)... iš rudų vėlgi tiktų gan agresyvi rudžių ruda... taip pat dikumų kamufležo spalvos... kukuruzų geltona... šviesiai pilka (diduma pilkų akmenų tokios spalvos)... oranžinė va tokia...
ir tokie varintai manau tiktų ax.gif :
user posted image

O dėl plaukų... sakė BFAS tikrą tipą ir iš žilų plaukų nustatinėja, mol skirtingi tipai, skirtingas žilumas. Kažkiek sutinku, nes mamos žilumas visai ne toks kaip tėčio... IMHO jis net žilas kažkaip neatrodo, tas žilumas kokis tai gelsvas... tai nežinau kam tuos žilus kitose paletėse prie žiemų deda blush2.gif

Papildyta:
user posted image
Vuo kaip pražilę warm spring atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Bytte, ačiū už nuomonę.

kažkaip abejoju dėl tų rožinių fuksijinių. nors biesas žino, gal tikrai pasimatuot reik. O žiemai ir pilka netamsi turėtų tikt? turiu vasarinę pilką suknelę, reiks nusifotografint. Pasimečiau visai.
Atsakyti
bytte, dėkui thumbup.gif Dabar jau tikiu tavim, bet ateis inc ir įrodys kitaip lotuliukas.gif doh.gif

Agresyvi rūdžių - tokia?

user posted image

O šitą dukrytės tašiuką turbūt galiu nešiotis vietoj paletės? lotuliukas.gif

user posted image

Dabar - esminis klausimas. Tai šita ant manęs blogai?

user posted image

O šita - jau esmingai geriau?

user posted image

Ar ne? Kaip galų gale su tom šaltesnėm raudonom? Aš nelabai matau skirtumą gerumo/blogumo prasme unsure.gif
Atsakyti
Nu ne, žinok, pirma už trčią gerokai geriau. Trečia kažkaip... Atrodo, kad kraujagyslės išsiplėtę, kažkas ne taip su veido spalva pasidaro. O su pirma tai labai gražuolė...


O kieno čia vis tik spalvos? Pavasario ar jau rudenio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 03, 18:58)
Nu ne, žinok, pirma už trčią gerokai geriau.  Trečia kažkaip... Atrodo, kad kraujagyslės išsiplėtę, kažkas ne taip su veido spalva pasidaro. O su pirma tai labai gražuolė...
O kieno čia vis tik spalvos? Pavasario ar jau rudenio? biggrin.gif


Warm spring, kaip suprantu. Jeigu būtų kokis clear autumn, tada gal būtų galima taip pavadinti lotuliukas.gif

Va ką siūlo blogai warm spring - kuo ne ruduo?

user posted image

Raudonos va tokios:

user posted image

O žalių jau galima ir šaltų:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 03, 20:15)
Warm spring, kaip suprantu. Jeigu būtų kokis clear autumn, tada gal būtų galima taip pavadinti  lotuliukas.gif

Va ką siūlo blogai warm spring - kuo ne ruduo?
akurat. Gal tik labiau atplautas. Va apdulkėtų, arba skalbiant nusidažytų - tai būtų ruduo tiksliai biggrin.gif
Atsakyti
Erszebeth, man pirmoji nuotrauka -rudys - geriausiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 03 birželio 2013 - 21:31
gal kuriai apsispręst šitas spalvų suskirstymas mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
vaje, kiek žiemos tipų - bright, true, dark, deep, clear.
Atsakyti