Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 01, 10:37)
mano spalvytes nr 1:) lb tinka. Tai labiau vasaros ar ziemos spalvos??? 4u.gif


Pavasario, mano galva g.gif Net labai pavasario...
Atsakyti
o sios sukneles spalvytes kuriam tipui/potipiui priskirti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 01, 10:43)
o sios sukneles spalvytes kuriam tipui/potipiui priskirti?


Irgi akivaizdus pavasaris, bent jau man. Potipiuose pati nelabai susigaudau doh.gif Gal light arba clear?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 01, 12:46)
Irgi akivaizdus pavasaris, bent jau man. Potipiuose pati nelabai susigaudau  doh.gif Gal light arba clear?


esu 100 proc. isitikinus kad esu saltas tipas:)realybej maudomukas atrodo toks saltesnis.

O jus Erszebeth bandet kada pasimatuoti panasias ar tokias pat spalvas kaip mano pateikta suknele?smile.gif 4u.gif man atrodo Jums turetu tikti. Su Jusu idetom spalvytem atrodot blankiau...? vat juoda ir balta ant Jusu atrodo lb gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 01, 10:57)
esu 100 proc. isitikinus kad esu saltas tipas:)realybej maudomukas atrodo toks saltesnis.

O jus Erszebeth bandet kada pasimatuoti panasias ar tokias pat spalvas kaip mano pateikta suknele?smile.gif 4u.gif  man atrodo Jums turetu tikti. Su Jusu idetom spalvytem atrodot blankiau...? vat juoda ir balta ant Jusu atrodo lb gerai thumbup.gif


Kiek pamenu iš anksčiau, rinkotės tarp vasaros ir pavasario. Tą šiltas/šaltas man atrodo kaip tik ir sunkiausia nustatyti. Jeigu tinka būtent tokie deriniai, gal visgi vertėtų dar kartą peržiūrėti pavasarius. Ypač tuos šaltesnius variantus, kaip clear ir light, kurie nėra visiškai šilti.

Aš labai mėgstu atvirkštinį variantą - ryškios spalvos ant juodo fono, ne balto. Koks tai būtų sezonas/potipis?

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, mistika tu mūsų mistika biggrin.gif užlėkiau į temą tik minutei, nes vėl lekiu nuo kompo. paskui geriau pažiūrėsiu. mano manymu, aš jau turbūt milijoną kartų tau sakiau, bet pasikartosiu, kad man tu labiausiai į bright spring panaši. gal kur ir pražiūrėjau kokį momentą, kas paneigtų mano sapaliones, bet aš kol kas lieku prie savo nuomonės mirksiukas.gif
Atsakyti
inc, turbūt esu pats komplikuočiausias spalvinio tipo atvejis doh.gif

Tai vasara jau galutinai atkrenta? Sakai, clear spring, byyte buvo diagnozavusi warm spring. Kuo iš principo šie potipiai skiriasi? Kad warm akivaizdžiai labai šiltas, o clear - nelabai šiltas? Kad mano tipas nėra akivaizdžiai šiltas, liudija jau vien diskusijos šioje temoje. Galbūt dėl tos priežasties aš galiu atrodyti kaip soft summer, tik kad ne softas, o ryškesnė?

Bandžiau ieškoti informacijos ir lyginti tuos abu pavasarius. Pats akivaizdžiausias argumentas clear naudai - va šitos raudonų atspalvių paletės. Warm raudoni atspalviai daugiausiai link oranžinės, o clear turi ir šaltų - o pastarieji man labai tinka (dar vienas argumentas, kodėl galvojau, kad galiu būti vasara, dėl tų visų bordo).

user posted image

user posted image

Dar rašo, kad clear su labai tamsiais plaukais gali nešioti juodą. Maniškiai ko gero nėra labai tamsūs, bet tada kaip neutrali rekomenduojama anglinė, dar navy, jeigu akys mėlynos.

Anglinė mano gana mėgstama (kad matytųsi, jog nejuoda - po apačia grynai juoda maikutė)

user posted image

Jeigu būčiau warm, turėtų labai nerealiai papuošti auksiukas drabužiuose. Bet atrodo, kad nei labai puošia, nei labai gadina:

user posted image

Dar clear spring siūloma gana plati pilkų paletė - dėl to irgi galima pagalvoti, kad esu vasara.

Atsakyti
Ir... "ant durniaus" biggrin.gif Spalva, kurios gyvenime nenešiojau ir, manau, nenešiosiu, nepaisant, kaip ji man tinka biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šitose foto man Erszebeth jau pavasaris smile.gif Ir akys nebe tokios šaltos smile.gif


Su juoda, pilkai melsva, net su angline - ne itin. Su kakavine - irgi ne. O su camel ir ryškesnėm - tikrai geriau!

Tik mano supratimu, ta pirma violetinė, nors tinka tau geriau už tą murzę, bet vis viena ne idealiai. Jinai kokio tai kito pavasario. Tavo turi būt tokia, bet mažiau ryški biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 01, 10:35)
Dar viena dvikova - camel vs cocoa:

user posted image user posted image

Pilką/žalsvą/melsvą atspalvį meta fotoaparatas, jis net baltas (pieno spalvos) sienas daro žalsvas  doh.gif

Nu tu pati pažėk, kaip pirma geriau!
Atsakyti
user posted image

is pirmo zvilgsnio cia ziema ar vasara?
parinkau pagal save 4u.gif oda- salta,akys saltos, plaukai silti 4u.gif
Papildyta:
naudinga info:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 01, 18:21)
Šitose foto man Erszebeth jau pavasaris smile.gif Ir akys nebe tokios šaltos smile.gif
Su juoda, pilkai melsva, net su angline - ne itin. Su kakavine - irgi ne. O su camel ir ryškesnėm - tikrai geriau!

Tik mano supratimu, ta pirma violetinė, nors tinka tau geriau už tą murzę, bet vis viena ne idealiai. Jinai kokio tai kito pavasario. Tavo turi būt tokia, bet mažiau ryški biggrin.gif
Papildyta:

Nu tu pati pažėk, kaip pirma geriau!


Nemėgstu violetinių, todėl nelabai turiu - čia panašiausia, kokią pavyko rasti namuose blush2.gif Bet ji beveik elektrinė.

Aha, camel geriau. Bet žinai, koks paradoksas? Kai buvau įsitikinusi, kad esu vasara, man kakavinė atrodė geriau už camel, ir tos kakavinės ne vieną šmutkę turėjau nusipirkus doh.gif Tas camel megztukas yra dukros - rudenėlio (soft turbūt). Kai pasikeičia įsitikinimas - akys pradeda kitaip rodyti unsure.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 01, 19:39)

is pirmo zvilgsnio cia ziema ar vasara?
parinkau pagal save 4u.gif  oda- salta,akys saltos, plaukai silti 4u.gif



Tipiška blondinė pupytė, light spring blush2.gif Bet nemanau, kad yra prasmė piešinius analizuoti g.gif Įkelk savo foto kuo įvairesnių, paspėliosim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 01 birželio 2013 - 20:55
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 01, 21:53)
Aha, camel geriau. Bet žinai, koks paradoksas? Kai buvau įsitikinusi, kad esu vasara, man kakavinė atrodė geriau už camel, ir tos kakavinės ne vieną šmutkę turėjau nusipirkus  doh.gif Tas camel megztukas yra dukros - rudenėlio (soft turbūt). Kai pasikeičia įsitikinimas - akys pradeda kitaip rodyti  unsure.gif

lotuliukas.gif Žinai kaip čia - kaip horoskopas biggrin.gif Kai savo skaitai, tai labai atitinka biggrin.gif
Atsakyti