Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image
ir daugiau jos jaunos foto
kas jin tokia nežinau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
nu bet rimtai, keistas fruktas biggrin.gif
Atsakyti
ar light summer gali buti tokios plauku spalvos?user posted image

Daziau plaukus, ju atspalvis tapo saltesniu....ir atrodau daug ryskesne.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 29, 09:36)
Erszebeth man gyvai įspūdis buvo būtent kaip warm spring buvo blush2.gif , ko nuotraukose man nesimato blush2.gif . Ypač plaukai  blush2.gif . To softinio pavasario info man mažokai, tai kažkaip bijau ką sakyt... bet aš jį tokį švelnesnį įsivaizduoju, bo jo apibūdinimas light and soft... sakyčiau kažkas panašaus į Jurkutę (bent TV kaip jin atrodo)
Geltono atspalvio įdegis - pavasarinis.
Warm spring gan intensyvios spalvos... o oranžinė jų tokia truputuka persikinė. Ir violetinė tokia tamsi ryški yra pas juos. Ir šiaip Warm springe daug tos violetinės (jacintų, žibučių, vilkdalgių spalvos).


Tai čia aš būsiu sumaišius pavadinimą doh.gif Taip, turėjau omenyje warm spring.

QUOTE(bytte @ 2013 01 29, 18:51)
Įmetu pora tikrų (true/warm) tamsiaplaukių pavasarinių moterų foto:


Bet tos visos rudos/smėlinės man visai netinka unsure.gif Oranžines dar reikėtų atidžiau "pasimatuoti".

QUOTE(bytte @ 2013 01 29, 19:13)
kas jin tokia nežinau biggrin.gif



Pamenu, kažkada šitoje temoje buvo rašoma, kad Meryl Streep yra žiema, kuri kaip žiema ypač atsiskleidė su baltais plaukais blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 sausio 2013 - 19:56
Tipizavimo procesas mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

http://stylizit.com....olour-analysis/
Atsakyti
gal kas mate kokiu pvz, kokiomis spalvomis tiktu dazyti plaukus soft autumn? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2013 02 02, 19:26)
gal kas mate kokiu pvz, kokiomis spalvomis tiktu dazyti plaukus soft autumn? 4u.gif



visi silti plauku atspalviai:) pvz variniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 01 29, 19:55)

Pamenu, kažkada šitoje temoje buvo rašoma, kad Meryl Streep yra žiema, kuri kaip žiema ypač atsiskleidė su baltais plaukais  blush2.gif


Man tai panasu kad ji jeigu ziema tai bright,arba gal net pavasaris su ziemos itaka. ax.gif

QUOTE(inc @ 2013 01 31, 08:41)
Tipizavimo procesas  mirksiukas.gif


Aha gerai cia smile.gif tik kazin kaip del tikslumo nes kaip suprantu tas spalvas ant nuotraukos deda... bet va tie paaiskinimai salia geri. smile.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 02 02, 18:19)
visi silti plauku atspalviai:) pvz variniai 4u.gif

is sito rato turbut butu tie soft
user posted image


Ar galetumet pasakyt kaip jums atrodo kuris metalas man geriausiai? Tas desinej toks kaip zalvaris
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 02 03, 00:21)
Ar galetumet pasakyt kaip jums atrodo kuris metalas man geriausiai? Tas desinej toks kaip zalvaris
http://i1272.photobu...zps6149485a.jpg

man lyg auksinis, bet sidabrinis lyg nieko visai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 03 vasario 2013 - 07:36
Noriu paklausti, gal kas turi info apie light spring toned?Nes kazkaip nesiseka man daugiau internete rast.Radau kelis puslapius ir tiek... g.gif
Atsakyti
Dedu nuotrauka iš Osinkos forumo. Ši mergina vasara. Tik šitoje foto vasarą daryta, tai su įdegiu. Yra rodžiusi žiemos nuotraukų, tai oda- tikrai šaltai skaidri.

Bet plaukai visai "nevasariški", sakyčiau riešuto spalvos g.gif bet kai labai tinka.
user posted image
Papildyta:
Va žiemą daryta nuotrauka. Atsiprašau už dydžius.

user posted image

man labai prie širdies būtų tokie riešutiniai plaukai...
Kažin kokia ji vasara. Spėju tikroji (šalta), nes kontrastas jai tinka
Atsakyti
pagal mane ji cool summer 4u.gif
Atsakyti