Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Erszebeth, antroji sakyčiau rudeninė suknytė mirksiukas.gif

o pirmoji pavasarėlis biggrin.gif
Atsakyti
iš tos pačios nuorodos, pagal šitą vaizdelį aš konkrečiai vasara bigsmile.gif beveik visos mano garderobo spalvos (tos kur be lyrinių nukrypimų)
bet kuri vasara pons dievs težino lotuliukas.gif
http://www.kettlewel...k/season/summer

ten ir kitų sezonų gan informatyvios tos "paletės"
Papildyta:
dar iš bytte užrodyto
kažkaip gerai kai medžiagom, rūbais surodyta ir kai kurios spalvos kai pasikartoja paletėse, man bent jau akivaizdžiau, kodėl kartais fantazija neša į kitą sezoną
pavasaris
http://www.kettlewel.../spring-colours
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 31, 15:51)
O oda šaltesnė lotuliukas.gif  Bet kita vertus, gi gegužis tik. Gal liepą ir oda bus tokia pati biggrin.gif


O man ta nuotrauka atrodo prie dirbtinio apšvietimo fotografuota g.gif

Aš šiaip nelabai įdegu, bet ir nesideginu, turiu daug apgamų.

QUOTE(bytte @ 2013 05 31, 19:14)
Tai taip aš apie tai ir sakau šiaip tokis derinukas akį rėžiantis... ką ten apie derėjimą ... bet kažkiek jis man spalviškai ni to... skraistė ir topas ne tos pačios košės spalvos g.gif . O be to ta žalia man kiek per ryža, kaip pavasariams. Blogas variantas. Geriau imt tos pačios parapijos tarkim šiltą žalią ir šaltą, ir tada spręst kuri kuri... na arba dar kokią tą pačią spalvą iš vasaros paletės, ir iš pavasario. Geriau tokias spalvas kur visiems tinka, na be tų potipių.
dedu šiltam pavasariui spalvas:



Reikės rytoj pabandyti, kai bus šviesiau. Tos spalvos, kiek žinau, turėtų man tikti, ypač va tokia violetinė ant manęs gražiai atrodo, bet aš jai jaučiu baisią antipatiją, tiesiog fiziologinę doh.gif O kokią tada vasarinę violetinę palyginimui turėčiau matuoti, kuri netiktų pavasariams?

QUOTE(goldfish_ @ 2013 05 31, 19:56)

ten ir kitų sezonų gan informatyvios tos "paletės"


Bet tai geras, pagal šito puslapio pavasario paletes išeitų, kad tai, ką aš fotkinau kaip vasaros spalvas, yra ir pavasario paletėje, bent jau kažkas panašaus - mint ice, pastel agua, sof teal g.gif
Atsakyti
tai reik surast tokias kur nesikartoja, kad būtų kaip tikri indikatoriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 31, 21:17)
Bet tai geras, pagal šito puslapio pavasario paletes išeitų, kad tai, ką aš fotkinau kaip vasaros spalvas, yra ir pavasario paletėje, bent jau kažkas panašaus - mint ice, pastel agua, sof teal  g.gif

Tai o ką aš tau sakiau? Aš pavasaris, ir turėjau sau sudarytą paletę BFAS. Ir ten toj paletėj tos spalvos buvo biggrin.gif Nebeturiu, nes vaikai sudrožė, bet kadangi turėjau ir naudojau gal 10 metų, tai moku ją mintinai biggrin.gif

Tiesa, buvo ir tos papūginės biggrin.gif


Bet ta Mango suknelė tai tikrai vasarai netiktų. Būtų baisu.


Atsakyti
galvoju aš turbūt blogiausiai gyvenime atrodžiau šiltose rudose ir oranžinėse spalvose
ir čia užėjau pvz tokių vargšių vasarų biggrin.gif
user posted imageuser posted image
[IMG]
user posted imageuser posted image
user posted image
Papildyta:
o čia pavasaris su tinkančia oranžine
user posted image
user posted image
user posted image
iš čia
http://pinterest.com...-worst-colours/
Papildyta:
na ir dar ruduo su oranžine
user posted image
Papildyta:
dar radau kokių spalvų poras galima ant savęs patestuoti šiltumui ir tt nustatyti

Examples of colors to test against each other:
Salmon pink or terracotta (deep and warm) vs fuchsia or burgundy (deep and cool)
Light moss green or camel (light and warm) vs aqua green or cocoa (light and cool)
Light mango or medium blue (warm and clear) vs pumpkin or jade green (warm and muted)
Soft white or lavender (cool and muted) vs stark white or royal purple (cool and clear)
Blue green or burgundy (soft and cool) vs olive green or mahogany (soft and warm)
Warm pink or true blue (bright and warm) vs magenta or royal blue (bright and cool)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 31 gegužės 2013 - 21:01
Merė Popins tipo bright spring?

user posted image

Iš čia. Kodėl ne warm (true) spring? Gal rimtai tada aš ne warm, o bright spring galiu būti? Bright ne toks šiltas, tinka ir auksas, ir sidabras...

QUOTE(goldfish_ @ 2013 05 31, 21:23)

dar radau kokių spalvų poras galima ant savęs patestuoti šiltumui ir tt nustatyti

Examples of colors to test against each other:
Salmon pink or terracotta (deep and warm) vs fuchsia or burgundy (deep and cool)
Light moss green or camel (light and warm) vs aqua green or cocoa (light and cool)
Light mango or medium blue (warm and clear) vs pumpkin or jade green (warm and muted)
Soft white or lavender (cool and muted) vs stark white or royal purple (cool and clear)
Blue green or burgundy (soft and cool) vs olive green or mahogany (soft and warm)
Warm pink or true blue (bright and warm) vs magenta or royal blue (bright and cool)


Tai man, jeigu noriuatskirti, pavasaris ar vasara, reikėtų šitą: Light moss green or camel (light and warm) vs aqua green or cocoa (light and cool)

Bijau, kad tiktų visos keturios doh.gif
Atsakyti
bright spring=clear spring?
Na šiaip clear spring kaip aš suprantu labai skaistus, ryškus, balta oda, ryškios akys, toks netoli žiemos netgi, jis ir juodą su ryškia spalva suporuotą gali nešioti
milla jovovich priskiria clear spring, bent jau kur tamsesniais plaukais ji tikrai tokia atrodo
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 05 31, 22:12)
bright spring=clear spring?
Na šiaip clear spring kaip aš suprantu labai skaistus, ryškus, balta oda, ryškios akys, toks netoli žiemos netgi, jis ir juodą su ryškia spalva suporuotą gali nešioti
milla jovovich priskiria clear spring, bent jau kur tamsesniais plaukais ji tikrai tokia atrodo


Aha, kaip ir warm spring=true spring, manu supratimu.

Va šita moteris, sako, clear spring.

Spalviškai gana artima man, tik gal geriau įdega. Bet įdegis į tą pačią pusę, ne link kakavinės, o link gelsvos.

Pabandžiau šiek tiek vėl pasifotkint, bet mane baisiai erzina, kad fotoaparatas kartais uždeda kitokius niuansus, kaip taisyklė - šaltesnį vaizdą duoda, nei tikrasis.

Padariau violetinę vs violetinę, bet abejoju, ar teisingai? ar nebus taip, kad ta šviesioji violetinė irgi gali įeiti į pavasario paletes? Lyg ir esu mačiusi...

user posted image user posted image

Ant juodo fono ryškius marginimus labai dažnai renkuosi nuo ankstyvos jaunystės, kai neturėjau visiškai jokio supratimo apie spalvas. Tiesiog atrodė, kad gražu ant manęs, net ir kai buvau šviesiaplaukė.

user posted image

Na ir pavyzdys su geltona, kurios turiu labai mažai:

user posted image
Atsakyti
Dar viena dvikova - camel vs cocoa:

user posted image user posted image

Pilką/žalsvą/melsvą atspalvį meta fotoaparatas, jis net baltas (pieno spalvos) sienas daro žalsvas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 01 birželio 2013 - 09:38
Pastebėjau, kad tikrasis spalvinis (ypač odos ir plaukų) vaizdas pasirodo tik fotografuojant iš toliau, bet čia jau tenka prašyti kitų, kad nufotkintų. Iš tiesų mano veido oda turi pakankamai rausvumo.

Čia vaizdas, kaip draugauju su juoda/balta, gal iš to irgi kažkokios išvados gali būti padarytos?

user posted image

Čia plaukų ir odos spalvos ko gero vienos natūraliausiai išėjusių. Nes kai fotografuoju pati save, labai išbaltina ir dar kažkokį žalsvai pilką atspalvį užmeta, o plaukus visiškai pilkus padaro.

user posted image
Atsakyti
user posted image
mano spalvytes nr 1:) lb tinka. Tai labiau vasaros ar ziemos spalvos??? 4u.gif
Atsakyti