Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 05 30, 12:37)
nea, tos fotkės nepamenu(dabar aš finansininkė, tai man tiks skaičiai galvoj biggrin.gif ), bet teoriškai visai gali būt, o jei dar saulė švietė, tai gerokai tą tavo juodą nušviesint galėjo  biggrin.gif ... dabar skaičiau nebeperki juodų, o tik papūgines, ane? biggrin.gif

Tai pasižiūrėk, ji ten ir yra, aš jos nemečiau. Ten sau patinku biggrin.gif


mastau.gif Kad gal daugiau į tamsiai mėlyną persiorientavau. Papūgines kol kas tik ant nagų lakų ir rankinukų. Na dar kokių ten maikučių... Subinė neleidž lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 30, 13:48)
Tai pasižiūrėk, ji ten ir yra, aš jos nemečiau. Ten sau patinku biggrin.gif
mastau.gif Kad gal daugiau į tamsiai mėlyną persiorientavau. Papūgines kol kas tik ant nagų lakų ir rankinukų. Na dar kokių ten maikučių... Subinė neleidž lotuliukas.gif


nu bet pagal numestus kg jau turėtum būt į smilgą panaši smile.gif ko jau dabar ta tavo subinė turėtų neleist, a?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 30, 14:54)
nu bet pagal numestus kg jau turėtum būt į smilgą panaši  smile.gif ko jau dabar ta tavo subinė turėtų neleist, a?

Iki smilgos man dar reiktų tiek pat irnesakyk.gif Gal kada ir numesiu, kas čia žino, bet kol kas niekaip ne smilga. O toks... Bambukas lotuliukas.gif
Atsakyti
dedu foto tipiškas pavasaris vadinas... nu nu... ir matot gelsvą ar rudą?
user posted image

Šiaip aš dabartiniu metu esu labai susibalamutyjus eilinį syk dėl tų tipų...

Dėl savęs... nu viskas aišku - esu vasara... bet tikrai negalėčiau prisiskirt nei soft, nei cool taip griežtai. Nes jau kelinta spalvą randu iš tinkančių atspalvių būtent su juodos priemaiša nemenka... na kaip į tamsų šešėlį įkišus. Savybė sakyčiau būdinga soft tipams, bet maišytos visokios pilkai/rusvai/violetinės ar kokios dar nenusakomo atspalvio visai visai netinka. Visos spalvos turi turėti kokį tai procentą mėlynos... be to mano plaukai tikrai nėra grynai šalti, labai lenda ryža spalva. Ypač kai dabar atsiauginėju, jau galai nublukę ir saulėja tviska ryžai. Gaunasi kad aš negaliu būti niekaip visai šaltas tipas, bet softinės paletės man visai schmoll.gif ... Aš apibūdinu sau spalvas kaip šaltas, užtamsintas arba blukias... kai kurios ir gana vaiskios puse velnio, bet čia labiau išimtys.

Dėl vaikų... ir taip žiūru, ir anaip... nebematau pas juos jokių šaltų bruožų. Na sūnus tai dar akys šaltos... o va dukros visai link žalios traukia. Plaukai abiejų šilti... oda šilta... tai turėtų būt kažkas iš warm tipų... šviesūs abu... tai pavasariai... bet dukrai sakyčiau netinka tos ryškios warm spring spalvos, tik tos šviesios. Ir šaltos light jai netinka... vėl nėra kur priskirt. Sūnui tai vis clear paletė dar tinka, bet kai kurios jau per ryškios, tai nežinau, gal į light jis migruoja doh.gif

MB tikrai žinau kad rudenėlis, bet vėl ... ta tinka, ana netinka... kažkoks softas/warmas

Tai ką čia iš foto bebursi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 31, 10:42)
dedu foto tipiškas pavasaris vadinas... nu nu... ir matot gelsvą ar rudą?


... nea, gražios ryškios mėlynos akys. Bet atskirai rainelę paėmus, man ta spalva - šalta. Bet vadinasi, tai gali būti pavasaris, su tokiom vaiskiom akim mirksiukas.gif
Atsakyti
tai jau taip, Bytte, net ir namie kasdien stebint prieini išvados vis kitos drinks_cheers.gif

priminkit o kaip su įdegiu yra? rudenėliai lyg menkai nudega, ką? o su pavasariais kaip? mano vyras su dičke dukra labai jau greit įdega. toks jausmas, kad užtenka saulei pasirodyt ir jie net per rūbus ruduot pradeda lotuliukas.gif aš taip kaip visad išlieku baltutėlė kiaurus metus biggrin.gif
Atsakyti
Gali gali... vat vasara nelabai gali... vasarų akys kiek "švininės", tas pilkumas toks... sunkesnis ar kaip g.gif nors būna ir labai šviesių akių vasarėlių, bet tada tokios stiklinės... na ryškumo joms trūksta unsure.gif
Man Erzsebeth šis derinukas tokis kiek persūdytas dėl derinio blush2.gif
user posted imageuser posted image

dėl įdegio, manau nesusiję su spalviniu tipu blush2.gif ... aš nedegu, bet ir nenusvylu... bebandydama visgi įdegt įsitaisiau alergiją saulei ir dabar visai jai nesirodau, bo iškart išberia spuogais biggrin.gif tiesa kažkokį įdegį kažkaip įgaunu, kuris kuo gilyn į naktį, tuo tamsesnis atrodo lotuliukas.gif . Visi kiti pas mane šeimoje įdega labai greit, tik skirtingom spalvom... vaikų rudumas turi gelsvą atspalvį, o MB raudoną... Tiesa mano tėtis nusvildavo labai greit, tai vaikščiodavo mėlynai baltas. Tai skaitos kad neįdega biggrin.gif . Dabar, kai yra apsauginių kremų, įdega tamsiau už mane biggrin.gif , irgi turi gelsvą atspalvį (man čia vos ne pagrindinis pavasaiukų skiriamasis bruožas, ta prasme kad jų įdegis turi gelsvą atspalvį)
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 31, 13:42)
o va dukros visai link žalios traukia.

Ei! Betgi tu mano vyresnėlį nustatei kaip vasarą. O jo akys tai žalios, žalių žaliausios. Būna vasarų su žaliom akim?
O kita vertus, o tai kas turi būt žaliom akim...

Bet tai dar pala. Jis pas mus įdega tai kuo normaliausiai. Visi pas mus įdega kuo normaliausiai! Net tatūkas, už kurį vasariškesnių nebūna.


O pala? tai Erszebeth yra kas? Nes man pagal tą foto tai jos akys pačios tos. O oda šaltesnė lotuliukas.gif Bet kita vertus, gi gegužis tik. Gal liepą ir oda bus tokia pati biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2013 05 31, 14:20)
o su pavasariais kaip?

Nu aš tai įdegu biggrin.gif Aišku, jei po žiemos per ilgai ant saulės būsiu, tai nudegsiu ir bus raudona, bet tas ko gero kiekvienam gresia biggrin.gif O šiaip jau tai įdegu normaliai.
Tik gal su geltonu, jo. Nes kaip visi bijo oranžinių bronzerių - tai aš nebijau biggrin.gif Pas mane natūralus įdegis būtent toks biggrin.gif
Atsakyti
Pas mano dukrą rainelė mėlyna, bet žvaigždė geltona, kaip pas katę, tai gaunas bendrai kaip žalios ax.gif nu ir ta mėlyna tokia link žalumo.
Aš ten BFAS daugiau žaliaakių vasarų, nei mėlynakių radau, principe jokio skirtumo akių ta spalva.
Pas mane brolis irgi vasarų vasara... įdega greit ir gerai, tik įdegis tokis link pilkumo, mol bronzinis g.gif ... tai ir sakau nepriklauso spalvinis tipas nuo to ar gerai įdegi, ar ne, čia manau kiti dalykai visai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 31, 13:49)

Man Erzsebeth šis derinukas tokis kiek persūdytas dėl derinio blush2.gif



Oi ne, aš tas nuotraukas dėjau ginkdie ne kaip derinius scare.gif Tik kaip tipiškus tų dviejų diskutuotinų sezonų spalvų rinkinius. Tai suprantama, kad "vasaros" išėjo subtilesnis ir gražesnis pats savaime, o pavasario - rėksmingas ir papūgiškas. Tai gal pagal tai panos ir įvertino, kad vasarinis gražiau? g.gif
Atsakyti
Šiandien spalviniu požiūriu tikrinausi "Mango", nors man baisiai nepatinka jų apšvietimas.

Gerai spalviškai tiko šita suknelė:

user posted image

Šita - nelabai:

user posted image

Ar antroji yra ne pavasario, o rudens spalvų?

Ar pirmoji tiktų, jeigu būčiau vasara?
Atsakyti
Tai taip aš apie tai ir sakau šiaip tokis derinukas akį rėžiantis... ką ten apie derėjimą ... bet kažkiek jis man spalviškai ni to... skraistė ir topas ne tos pačios košės spalvos g.gif . O be to ta žalia man kiek per ryža, kaip pavasariams. Blogas variantas. Geriau imt tos pačios parapijos tarkim šiltą žalią ir šaltą, ir tada spręst kuri kuri... na arba dar kokią tą pačią spalvą iš vasaros paletės, ir iš pavasario. Geriau tokias spalvas kur visiems tinka, na be tų potipių.
dedu šiltam pavasariui spalvas:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

iš čia
Papildyta:
Pirmoji suknutė IMHO grynai pavasario spalvos, vasarai tikrai tikrai netiktų biggrin.gif
Dėl antros, nežinau... daug ten spalvų... bendras vaizdas lyg link minkšto rudens g.gif
Atsakyti