Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Taip, lūpos dažytos. Akys šaltos - čia kuriuo pagrindu? Buvo dėti pavyzdžiai apie šiltas mėlynas spalvas - tai būtent tokios laikomos šiltomis.

Šitame paveiksle turėtų būti šiltos mėlynos:

user posted image
Atsakyti
Va, žėk, čia mano akis smile.gif Ji oficialiai yra pripažinta kaip šilta:
user posted image
Papildyta:
Ir atkeliu tavo akį, kad eitų palygint biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 28, 22:46)

Atsakyti
Noa, tai taviškės netgi ne grynai mėlynos, o pusiau rudos akys bigsmile.gif

Buvo čia pas mus įkeltas šitas paveiksliukas:

user posted image

Šiltomis mėlynomis laikomos tos, kurios turi "lašą" žalsvos (kitaip sakant gelsvos). Tamsumas ar šviesumas (pilkos, juodos "priemaišos") šiltumui reikšmės neturi. Maniškė pilka/mėlyna, mano supratimu, yra artimesnė toms, kurios dešinėje, tikrai ne kairėje.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 29, 10:17)
...

Noa akys su "auskiuku" todėl atrodo šiltai. O tavo man lyg su pilka pamaišyta, todėl man atrodo šaltai smile.gif Bet čia tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 05 29, 13:04)
Noa akys su "auskiuku" todėl atrodo šiltai. O tavo man lyg su pilka pamaišyta, todėl man atrodo šaltai smile.gif Bet čia tik mano nuomonė


Pilka, juoda (gryna) yra nei šalta, nei šilta, ji neutrali. Suteikia tik tamsumą. Bet šiaip būtų gerai, kad šiltų/šaltų mėlynų ekspertė paaiškintų, nes aš čia pertransliuoju tik kaip sugedęs telefonas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 29, 14:30)
Pilka, juoda (gryna) yra nei šalta, nei šilta, ji neutrali. Suteikia tik tamsumą. Bet šiaip būtų gerai, kad šiltų/šaltų mėlynų ekspertė paaiškintų, nes aš čia pertransliuoju tik kaip sugedęs telefonas  blush2.gif

Kad man kažkaip atrodo, kad čia galioja tik absoliutiniam spalvų supratime, kai eina kalba apie sienų dažymą mastau.gif

O šiuo atveju, man atrodo, pilkos akys traktuojamos kaip šaltos mastau.gif

Man, kaip ir Tynkai, atrodo, kad melsvos akys kuo daugiau į pilkumą, tuo jos šaltesnės, o kuo daugiau į žalumą (o žalumas - tai vidurkis tarp mėlynų ir rudų), tuo šiltesnės. Logiška - mėlyna yra mėlyna, tu ją skiesk pilka, ji vis tiek liks šalta. O varyk link žalios - šiltės...

Mano akys tokios, bendroj sumoj pažiūrėjus iš toliau - tarp žalios ir mėlynos. Net konsultantės vargo nustatinėdamos, ar jos daugiau žalios, ar mėlynos, gavosi per viduriuką. O va mano diedo akys pilkai mėlynos be jokių žalumo požymių - tai niekas neabejoja, kad jis vasara. Juk visų žmonių akys mėlynos su kokia pilka ar žalia, nebūna žmonių ryškiai mėlynų akių, kaip Siamo kačių, nebent jie būtų su linzėmis biggrin.gif jau ta akis gali būti kokia nori mėlyna, kai ant žmogaus, o paimt tokios pat spalvos dažus - jie bus pilkai mėlyni... Arba žaliai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 29, 13:17)
Noa, tai taviškės netgi ne grynai mėlynos, o pusiau rudos akys  bigsmile.gif

O vat ne. Tiksliau, jos margos, bet vat sezonų prasme jos yra kažkokios tokios teal, turkio, aqua, va šito štai atspalvio. Nes vertinama bendra spalva, kaip atrodo žiūrint iš toliau. Kosnultantė specialiai iš toliau žiūri, uždeda skudurą ir toliau paeina, ir žiūri, tokia spalva ar kitokia smile.gif

Mano vyresnėlio sūnaus akys grynai žalios, o iš arčiau - tokios pat, kaip mano, tik tos rudos daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 gegužės 2013 - 13:49
Erszebeth, aš jau visą priešistorę primiršus, o ir akyse man tavęs mažai stovi. Primink, ties kuo apsistojai labiausiai mirksiukas.gif ... o be to, ką mes čia besakytumėm, tu vis tiek liksi pati sau geriausia ekspertė smile.gif bent jau man , keik pamenu, nieks nepadėjo kol pati sau neatkapsčiau. o ir tai geriausiai pasimato kai panešioji tam tikros spalvos rūbus, pažiūri kai aplinkiniai reaguoja biggrin.gif man tai labai patinka kaip mano mažiukės tam tikras spalvas ant manęs vertina. pati mažiausia(2metai) , tai net neklausta kai gražu sako:
-galiai!
kiek vyresnė (4 metai) jei spalva ant manęs ne itin, tai neleidžia vilktis lotuliukas.gif

jei pas tave akis mėlyna su žalsvu atspalviu, tai turėtų būt šiltas atspalvis.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 29, 14:41)
Erszebeth, aš jau visą priešistorę primiršus, o ir akyse man tavęs mažai stovi. Primink, ties kuo apsistojai labiausiai  mirksiukas.gif ...


Blaškiausi tarp warm spring, soft summer ir soft autumn. Spalviniai eksperimentai (ir SM ekspertės) lyg ir nustatė, kad spring.

Kaip jums tada etaloninės warm spring atstovės Amy Adams akys? Šaltos? Ieškau foto, kur būtų ne fotošopinės ir ne prie lempų šviesos (kadangi prie lempų manoakys irgi gali būti pačios įvairiausios).

Viena

kita
Atsakyti
kaip aš suprantu light ir bright spring'ai yra neutralesni nei tikrasis pavasaris. jei jau panos nesutaria dėl tavo šiltumo/ šaltumo gal verta tuos neutralesnius gvildent labiau smile.gif

aš savo mažiukes panas jiems priskyriau. dėl tos, kur bright, tai mėčiausi gal vis dėl to vasara gali būti, bet stebiu kaip rengiasi ir lieku prie tos pačios nuomonės. o va mažoji priskirta light, tai dar turi uabejonių gal vis dėl to ji ir tikrasis gali būti, nes,kad ir labai šviesi, bet šilta pakankamai biggrin.gif

gal ir rodžiau, bet įmesiu dėl aiškumo vėl mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 29 gegužės 2013 - 15:12
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 29, 15:56)
Kaip jums tada etaloninės warm spring atstovės Amy Adams akys? Šaltos? Ieškau foto, kur būtų ne fotošopinės ir ne prie lempų šviesos (kadangi prie lempų manoakys irgi gali būti pačios įvairiausios).

Neatidaro unsure.gif

Radau pati didelių foto:
http://celebkat.net/...ams-wallpapers/

Ką aš žinau... Tokios nelabai šaltos... Chi chi, ir su rudu aplink rainelę biggrin.gif
Bet šiaip... Tokias akis pamačius aš susibalamūtinčiau ir nežinočiau, atvirai pasakius mastau.gif


Va mano kosmetologės akys tai tiksliai šiltos. Geltonos! Kaip katės! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 29, 15:35)
Ką aš žinau... Tokios nelabai šaltos... Chi chi, ir su rudu aplink rainelę biggrin.gif



Kur tą rudą įžiūri? g.gif Ten gal kokie atspindžiai?

Šiaip akių spalva nuotraukose labai priklauso nuo apšvietimo, kai kuriose Amy akys atrodo šviesiai balzganai pilkos, kai kur gana tamsiai mėlynos. Tas pats ir su maniškėm, bet atrenku čia tokias, kur spalva, mano požiūriu,tikroviškiausia.

inc, tais kitais pavasariais negalėčiau būti, nes esu per tamsi. Nuo "muted" sezonų mane čia atkalbėjo ekspertės, kai demonstravau visus spalvų variantus, nes ryškios akys "išveža" net labai ryškias spalvas. Blankios, murzinos nelabai tinka, išskyrus murzinas mėlynas. Sunkiausia atrinkti, šiltas ar šaltas tipas - dėl to mane labai trikdo tas "warm" pavadinime. Bet žiema juk nebūsiu. Šviesūs pavasariai irgi. Muted sezonai - irgi kaip ir ne. Kas belieka?
Atsakyti
merginos gal esat užmačiusios išsamesnės info apie plaukų dažymą pagal sezonus 4u.gif


aš tai vis balamutinuos, mano plaukai yra grynai soft summer kai Aniston pvz +
oda lygtai light/cool + akys pilkai mėlynos su geltonumu apie vyzdį = rebusas biggrin.gif

Noa akis grynai šilta, o Erszebeth nu šaltesnė tokia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 29 gegužės 2013 - 18:06