Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Radau dar nepublikuota čia kietos vasaros paletę:
My Webpage
kuom man jin patiko, kad joje žalios mano ax.gif ...
Atsakyti
nesusilaikiau neįdėjus pavasarinės analogiškos alyvoms spalvos rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 15 gegužės 2013 - 08:52
QUOTE(bytte @ 2013 05 15, 05:50)
Radau dar nepublikuota čia kietos vasaros paletę:
My Webpage
kuom man jin patiko, kad joje žalios mano  ax.gif ...

o kaip manote, 4 -oje eilutėje, 9-tame stulpelyje žalia - nėra šiltoka? Gal ji ir tinka vasarom, nesiginčiju, tik dėl šiltumo klausiu
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 05 15, 10:57)
o kaip manote, 4 -oje eilutėje, 9-tame stulpelyje žalia - nėra šiltoka? Gal ji ir tinka vasarom, nesiginčiju, tik dėl šiltumo klausiu

Mano galva čia šalta žalia... būt mėlynesnė jau būtų kokia tealinė, nu žaliai mėlyna, nebe žalia. Įtariu kad tai pušies vadinama žalia čia pavaizduota... jei labai krapštyt tai ten tokia žalia kur visgi mėlyna truputi persveria... o šiltumo įspūdį priduoda gal tamsiai pilkos priemaiša. Ten visos trys žalios principe vienodos, tik patamsintos blush2.gif
be to tarp kitko vasaros net ir kietos nėra visai ledinės, jų spalvos apibūdinamos tiesiog kaip vėsios, o šaltos - žiemų ax.gif tai ir paskutinės eilutės rausvos kai kurios tokios, kur galima netyčia suabejot dėl jų šaltumo 4u.gif jų šaltumas toks subtilesnis, ne taip aiškiai matomas
Atsakyti
Noa, žiū koks grožis. bigsmile.gif čia lyg karneolis kaip tu man ir užrodei ... dabar užmigt negalėsiu - akyse stovės doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
šitoj pardėj
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 16, 00:46)
Noa, žiū koks grožis.  bigsmile.gif čia lyg karneolis kaip tu man ir užrodei ... dabar užmigt negalėsiu - akyse stovės  doh.gif  lotuliukas.gif
user posted image
šitoj pardėj

Aha, labai gražu. Tik šniūriuką pakeisčiau gal...


Tik tokius iš visokių babajų perkant reikia žiūrėti labai atidžiai, nes dažniausiai jie būna ne sidabriniai, nors rašo ir kryžium prisiekinėja, kad labai sidabras biggrin.gif Tie visi, kur ebay prekiauja, ir pas kuriuos kainos nedidelės, bet parašyta, kad labai labai pure silver biggrin.gif
Vakar kaip tik Kalniečiuose tokie indusai prekiavo savo indusiška produkcija. O man reikėjo vieno akmens. Pastrojinau indusus, vieno akmens nerado, pakabuko nerado, radau aš tą akmenį žiede. Tikram silver biggrin.gif Aš, aišku, matau, kas ten per silver, bet kaina buvo gera, bala nematė, galvoju. O ten šalia juvelyras kažkoks. Nunešu iškart tą žiedą, sakau, išlupkit man tą akutę. Juvelyras sako - o likusį žiedą išsaugot? Sakau, ne, nafiga jis man, gi nei sidabrinis, nei ką. Juvelyras juokiasi. Sako, aš jau neaiškinu žmonėm, nes visi labai į akis šoka, kad pirkau kaip sidabrą, o ten šūdas biggrin.gif Dar ant durniaus su reagentu patikrino - juokėmės tada biggrin.gif Taip nors eik ir tiems indusams parodyk biggrin.gif

Oi, apie chrizokolą klausei biggrin.gif Tai jis toks... Na tarp turkio ir malachito biggrin.gif Su malachitu tai kartu ir randamas. Ta jo spalva - nuo vario, tai iš esmės ir poveikis panašiai kaip vario... Kas gydo, tai paprastai juo skydliaukę tvarko.
Nu ir bendravimą, sako, daugiau įtakoja, čia tas ryšys, kad gerklė - bendrauji tai per gerklę biggrin.gif
Bet reikalas tas, kad chrizokola, nors labai gražus, bet realiai mažai juvelyrikoj naudojamas - minkštas jis kaip kačiašūdis, juvelyrai tokių nekenčia kaip maro biggrin.gif Nu nebent ten kokį didelį kabošoną, ir tai jis paprastai būna viena tik puse apdirbtas, o kita pusė, užpakalinė, natūrali ir ne žalia, o kokia juoda - jei nebūtina, tai niekas jo judint nenori, kad šaibom neišeitų biggrin.gif Plius viršus padengiamas kažkokia vaškine plėvele, kad nors kažkiek jį stabilizuotų, čia kaip turkį panašiai.
Ir jis gana nepigus.
Tikras.
O netikro tai dafiga, kaip ir netikro turkio - kalnai. Bet jis nieko nereiškia biggrin.gif Tik kad gražus... Jei gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 15, 07:33)
Man ji iš light parapijos, manau tiek pavasariams, tiek vasaroms. Bet šiaip mano supratimu jei jau lilac spalvoje yra rausvos % daugiau nei žydros - šilta. Sakyčiau tikrai vasarų spalva alyvų žiedų spalva:
http://www.efoto.lt/...es/28524/45.jpg[/img]

Tikrai, su alyvomis turi bendro 4u.gif As dar ja su flioksu spalva susiasociavau. ax.gif Bet jeigu ji lightams tai man nelabai tada. Nors akcentams turbut tinkama. smile.gif ]

Labai myliu flioksus ir del kvapo, ir del spalvos, man jie tokia tikra vasaro gele. wub.gif
user posted image
Atsakyti
Keliu temą aukštyn, nes jau vos radau trečiame puslapyje blush2.gif

Ar galima šitą palaidinę traktuoti kaip pavasario spalvas, "subalansuotas" vasaroms, t.y. pridedant viršuje, palei veidą, tą kakavinę? Matavau ir pastebėjau, kad, jeigu spalvos būtų išdėstytos atvirkščia tvarka, ji man labiau tiktų prie veido. Dabar ta pilkai rusva viršuje viską gadina. Ar būtų galima tai laikyti testu "pavasaris ar vasara"? Vis dar šiek tiek abejoju dėl savęs.

http://static.lindex...30322100926.jpg[/img]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 28 gegužės 2013 - 19:04
QUOTE(Erszebeth @ 2013 05 28, 19:44)
Keliu temą aukštyn, nes jau vos radau trečiame puslapyje  blush2.gif

Ar galima šitą palaidinę traktuoti kaip pavasario spalvas, "subalansuotas" vasaroms, t.y. pridedant viršuje, palei veidą, tą kakavinę? Matavau ir pastebėjau, kad, jeigu spalvos būtų išdėstytos atvirkščia tvarka, ji man labiau tiktų prie veido. Dabar ta pilkai rusva viršuje viską gadina. Ar būtų galima tai laikyti testu "pavasaris ar vasara"? Vis dar šiek tiek abejoju dėl savęs.


Gal galima? Aš pavasaris, irgi noriu šito daikto negatyvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 28, 19:39)
Gal galima? Aš pavasaris, irgi noriu šito daikto negatyvo lotuliukas.gif


Reikės kooperuotis ir spec. užsakymą daryt lotuliukas.gif

Atsirado nuotraukų su normaliais fotoaparatais, lauke, pavėsyje, tai klausiu galutinio verdikto. Warm spring, taip? Tikrai ne soft summer ar soft autumn?

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, lūpos dažytos?
Man akys ir oda - šalti, plaukai - šilti
Atsakyti
Man tai irgi akys šaltos mastau.gif
Atsakyti