Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Man ta uljana nepatinka nei light, nei soft variante blush2.gif
Akys man jos link bright kažkaip... arba bent pavasario link... įžiūriu geltoną žvaigždę... bet kaip ir šaltokos, nu tokios link tos rūkščios salotinės/mint žalios... mano mamos tokios, bet aš vis nesusigaudau dėl įvairių priežasčių kas ji galėtų būti...
labiausiai man jin patiko ot tokiam variante:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 04 30, 09:18)
dedu pavasario spalvas... sakyčiau yra visiems tipams ką pasirinkt, ir vasaroms kaip seniai bebuvo daug spalvyčių wub.gif :
user posted image
Aš vat pajutau trauką jade spalvai, bet vis pataikau ant pavasarinės doh.gif


o kieno jade spalva būtų?
aš tai iš šitų visas olive sugriebčiau biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2013 04 30, 10:07)
Man ta uljana nepatinka nei light, nei soft variante blush2.gif
Akys man jos link bright kažkaip... arba bent pavasario link... įžiūriu geltoną žvaigždę... bet kaip ir šaltokos, nu tokios link tos rūkščios salotinės/mint žalios... mano mamos tokios, bet aš vis nesusigaudau dėl įvairių priežasčių kas ji galėtų būti...
labiausiai man jin patiko ot tokiam variante:

mhm, tikrai ji čia gražiai...ir aš pritarčiau, jog ji bright drinks_cheers.gif ... ir net bright spring
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 01, 08:22)
o kieno jade spalva būtų?
aš tai iš šitų visas olive sugriebčiau  biggrin.gif
mhm, tikrai ji čia gražiai...ir aš pritarčiau, jog ji bright  drinks_cheers.gif ... ir net bright spring

Mano paletėj buvo. Bet man ji nepatinka biggrin.gif Manau, ir vasarai kokiai tiktų kuo gražiausiai... Čia, jei nepainioju, viena iš tų spalvų, kurios bendros light spring ir ligt summer...

Aš tai labai į tą ink dantis galandu, bet nieko normaliai tokio nematau - arba navy, arba royal blue, o šito schmoll.gif Mors iš tikro man navy geriau ir tinka biggrin.gif
Ir lemon drop vež - nuo turbūt sausio galo mėginu save įtikint, kad nu kam man ta geltona, bet neišeina lotuliukas.gif Lygiai taip pat save atkalbinėju nuo tų visų mint, calcite - bet kadangi man nuolatinė "chotielka" yra light robins egg, o aš daug perku internetu, o monitoriai rodo įvairiai, tai turiu aš jau ir mint, ir melsvų, tiktai ne light robins egg lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 gegužės 2013 - 11:26
QUOTE(Noa @ 2013 05 01, 11:21)
Mano paletėj buvo. Bet man ji nepatinka biggrin.gif Manau, ir vasarai kokiai tiktų kuo gražiausiai... Čia, jei nepainioju, viena iš tų spalvų, kurios bendros light spring ir ligt summer...

Aš tai labai į tą ink dantis galandu, bet nieko normaliai tokio nematau - arba navy, arba royal blue, o šito schmoll.gif  Mors iš tikro man navy geriau ir tinka biggrin.gif
Ir lemon drop vež - nuo turbūt sausio galo mėginu save įtikint, kad nu kam man ta geltona, bet neišeina lotuliukas.gif Lygiai taip pat save atkalbinėju nuo tų visų mint, calcite - bet kadangi man nuolatinė "chotielka" yra light robins egg, o aš daug perku internetu, o monitoriai rodo įvairiai, tai turiu aš jau ir mint, ir melsvų, tiktai ne light robins egg lotuliukas.gif


papasakok, o kaip tos inc ir navy su royal skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 01, 13:04)
papasakok, o kaip tos inc ir navy su royal skiriasi?

biggrin.gif

Nu taigi va - navy - tokia nu pati neechydniausia tamsiai mėlyna, akių nebraižanti. Royal akis braižo, ryški tokia, "limpanti". O ink - nu tai rašalas, tokia per viduruką biggrin.gif
Čia gal labai užryškinta, gal realiai nėr taip ryškiai, bet idėja ta:
user posted image

O man per ryški, tai norėč ink biggrin.gif Nu jinai gal tipo ta Cyan..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 gegužės 2013 - 13:33
ačiū, braške biggrin.gif

o iš kur tą paletę tokią gražią sunumeruotą gavai? gal ten pradžia kur jos dar guli, a?
Atsakyti
Oi, o aš ją pakeičiau biggrin.gif

Tai šita - kažkokios maikių spalvos:
http://friendlyarctic.com/?page_id=262

Oi, pala, anos neberandu... Gogle biggrin.gif

Bet ta geresnė, čia kažkokios staltiesės:
http://www.mariosevents.com/Menus.ivnu

user posted image
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 05 01, 07:22)
o kieno jade spalva būtų?
aš tai iš šitų visas olive sugriebčiau  biggrin.gif

šiaip čia ją įvardija kaip jade, bet aš kažkaip suabejočiau ar tikrai tai jade, nes va akmens spalvos spektras sakyčiau šiltas gal labiau g.gif , o pavyzdį lyg ir vasaros variantas...
user posted image
pantone įvardiją šią spalvą kaip emerald... žo su nežymiais nukrypimais visiems tinkama spalva biggrin.gif . Kaip minėjau sau nusipirkau pavasario variantą, tą matyt kur Noa minėjo, nes geriausiai dukrai žiūrisi... bet šiaip... gal ir softams nieko g.gif , reiks MB pridėt tongue.gif

Man čia tokia ink, kur ne kiekvienas rašalas toks...
user posted image
pagal pantone ta 2013-tų pavasario mėlyna įvardijama kaip monaco blue, ir pagal šitą pavadinimą daug pavyzdžių tos spalvos meta. Turiu įsigijusi kai blūdijau su navy, ne mano spalva... man jin tokia labiau rudenėliams imama blush2.gif man patinka MB su tokia spalva kostiumu kaip atrodo blush2.gif ... ir džinsus stengiuosi tokios spalvos įtaikyt rolleyes.gif
Atsakyti
va dar tos rašalinės džinsineme variante ant podiumo biggrin.gif :
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 02, 09:20)
šiaip čia ją įvardija kaip jade, bet aš kažkaip suabejočiau ar tikrai tai jade, nes va akmens spalvos spektras sakyčiau šiltas gal labiau g.gif , o pavyzdį lyg ir vasaros variantas...


Man tai atrodo, kad ten aplamai ne spalvų pavadinimai, o tiesiog inspiracijos, kad gražiai skambėtų biggrin.gif Vis viena gi parduotuvėse skirtingi gamintojai tas pačias spalvas skirtingai interpretuoja, vienam tas rašalas vienoks, kitam kitoks... Nebus visiškai identiški. Nekalbant apie jade, kuris gali būti koks tik nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 02, 09:35)
Man tai atrodo, kad ten aplamai ne spalvų pavadinimai, o tiesiog inspiracijos, kad gražiai skambėtų biggrin.gif Vis viena gi parduotuvėse skirtingi gamintojai tas pačias spalvas skirtingai interpretuoja, vienam tas rašalas vienoks, kitam kitoks... Nebus visiškai identiški. Nekalbant apie jade, kuris gali būti koks tik nori biggrin.gif

Nu tai taip... bet man tas žadeitas labiau šiltas atrodo, nei smaragdas... o ir tos podiuminės man tokios labiau smaragdinės blush2.gif
user posted image
...nors kaip ir žadeitas galim sakyt biggrin.gif :
user posted image
user posted imageuser posted image

vadinasi viskas kas žaliai mėlyna ant bangos... kiekvienas renkasi savo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 05 02, 11:14)
Nu tai taip... bet man tas žadeitas labiau šiltas atrodo, nei smaragdas... o ir tos podiuminės man tokios labiau smaragdinės blush2.gif

Aš tau kaip akmenų maniakė pasakysiu, kad jis gali būti ir šiltas, ir šaltas, ir net aplamai beveik baltas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O gali būti ir šiltas:
user posted image

O smaragdo spalva, ta prasme, spalva, kuri vadinasi - smaragdo, tai daugiau tikrai šalta, kaip ta paveikslėlyje:
user posted image

Bet realybėj, jei kalėt apie akmenį - smaragdą, tai jų irgi visokių būna, priklausomai nuo to, kur iškasti:
user posted image
Atsakyti