Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

labai aciu merginos uz naudinga info 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif pagaliau drasiai galiu vadintis saltu tipu.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 29, 21:20)
O neskalbti tai ta prasme - purvini? biggrin.gif
Nu tada jo, kaip ir taip.
Nors va sako rudens nors ir ne skaiscios kaip pavasario ziemos, bet sodrios spalvos, gilios, purvinesnes tik pas soft autumn. g.gif

Sodrios? Gilios?
Nu tai tada pavasario bliednos ir seklios... Čia mano loginė išvada lotuliukas.gif

Bliednos tai nuo to išskalbtumo hihihi.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 29, 21:52)

Taigi, ačiū tau dry.gif Vėl užsimaniau rudens ir žiemos lotuliukas.gif O kai esi light spring... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 balandžio 2013 - 20:55
QUOTE(taram-param @ 2013 04 25, 09:04)
Kaip manot Ulyana Soft ar Cool summer? Man gal labiau i soft panaši, bet šviesiais plaukais man jinai visai ne, tai gal vis dėlto cool?

user posted image

user posted image

Sita kazkaip praleidau. Mano nuomone jai netinka blondines plaukai. O soft gal nelabai galetu buti del akiu. g.gif Kazkaip jos per skaidrios per svarios kaip soft. g.gif
Beje, soft summer tokie isbalinti plaukai netinka.

Va Adele nuspresta kad soft autumn http://www.truth-is-...oft-autumn.html



Kazkaip neissiverciu normaliai situ fraziu kaip jus jas suprantat? blush2.gif
For example, Bright Winters tend to have striking, "jewel-like" eyes, dark hair, and an overall "clear" look. But if you're wondering whether you are a Bright Winter, it doesn't help you to know that 40 or 60 or 80 percent of people with your same physical traits are Bright Winters.
kontekstas cia http://www.truth-is-...itfowclgoy.html

patiko fraze: "The only way to find out what colors look good on you is to find out what colors look good on you." biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 04 29, 20:55)
Taigi, ačiū tau dry.gif Vėl užsimaniau rudens ir žiemos lotuliukas.gif O kai esi light spring... lotuliukas.gif

Man atrodo didzioji dalis Lietuvos moteru mielai keistusi su jumis vietomis, taip visos varvina seile i tas sauletas spalvas biggrin.gif Cia kaip su tais garbanotais plaukais - kas nori neturi , kas turi - nenori lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 29 balandžio 2013 - 21:17
Ulyana sviesiais plaukais l graziai atrodo, tokia miela ir gaivi ir jaunesne. Rusva plauku spalva ja sendina
Atsakyti
Merginos, dėkui 4u.gif


QUOTE(Hiver @ 2013 04 29, 21:16)
Jei akys tokio silto svaraus gintarinio rudumo galbut galetumet buti kazkuris is clear tipu g.gif



Akys labai panašios spalvos į C.Z. Jones - gryna, be priemaišų tamsaus gintaro, gana šilta ruda spalva, pats kraštelis tamsiai pilkas. Tai turbūt nelabai suderinama su vasaros tipu (bent kiek skaičiau aprašymų) g.gif ...

Pasiskaičiusi čia jūsų įdėtos medžiagos, linkstu link žiemos , gal cool winter. o gal ne doh.gif Mėginsiu matuotis sodresnes spalvas, kurių iki šiol vengdavau, gal labiau dėl charakterio ax.gif

Šita tema liuks thumbup.gif . priverčia kitaip pažiūrėti į spalvinius prioritetus, o tai eilę metų tas pačias spalvas nešioju, turbūt ne visada tinkamiausias
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 29 balandžio 2013 - 23:02
QUOTE(bride @ 2013 04 28, 20:22)
Sveikos,

labai įdomios jūsų diskusijos, na, ir man aktualu.

Kaip manote, koks  galėtų būti mano tipas?

Plaukai čia natūralūs - ,,lietuviškos pilkosios" spalvos, akys - tamsiai rudos spalvos, oda labai balta ,,porcelaine" atspalvio, be jokio geltonumo, lūpos kiek į melsvumą.
Labai tinka mėlyna, žydra,žalsva į melsvumą, įvairūs violetinės atspalviai, bet ir tamsiai ruda,  na, ir raudoną bliuską turiu, bet gal per stipri man raudona. Su kūno spalvom atrodau nykiai. Šiltos spalvos vienareikšmiškai netinka. 
Bet... lūpoms šalti atspalviai netinka, jokios rūžavos ne, tinka klasikinė raudona spalva, gana šilto atspalvio.


Labai sunku spręsti iš vienos foto. Pastudijuok tau artimesnes paletes ir pasifotkink su tam tikros spalvos rūbais. Mums kiek aiškiau būtų. Dabar kai žiūriu, tai nėra, kad bais šaltas atrodytų vaizdelis. Man labiausiai apie cool summer norisi galvot na dar dark winter gal.
Tiesa, man neatrodai labai kontrastingas variantas. Greičiau vidutinio kontrastingumo. Aišku, šešėlis čia kiek trukdo įvertinti, bet vis tiek aš kontrastingesnė, mano manymu biggrin.gifD Matytum, kokia aš balta ax.gif

QUOTE(Hiver @ 2013 04 29, 19:16)

Beje, o toks klausimas visoms: kaip manot kokiam tipui priklauso silti murzini atspalviai, bet ne sviesus o tamsesni, pavyzdziui  smile.gif


sakyčiau, kad soft arba dark autumn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 30, 05:59)
Tiesa, man neatrodai labai kontrastingas variantas. Greičiau vidutinio kontrastingumo. Aišku, šešėlis čia kiek trukdo įvertinti, bet vis tiek aš kontrastingesnė, mano manymu biggrin.gifD Matytum, kokia aš balta  ax.gif

biggrin.gif
Nu neee, inc, tu pažėk, kokios pas ją akys! Kad žmogus įdegęs ir po šešėliu stovi, tai nereiškia, man regis, kad jis ne kontrastingas. Vis viena jis gi ne negras koks...
Aha, va, kas man labai įdomu, negrai ir kiniečiai visokie. Jų visų akys tamsios. Ta jei žmogus esi negras, akys rudos, oda ruda, tada ką - nėr kontrasto, gali sau būti koks vasarinis? biggrin.gif Betgi pala, ne, vis viena yra kontrastas, su akių baltymais ir dantimis. O jei, klausykitės, pas jį dantys pageltę? Tada jis gali būti light summer? biggrin.gif Kontrasto tai nėr! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 balandžio 2013 - 06:38
QUOTE(Noa @ 2013 04 30, 06:38)
biggrin.gif
Nu neee, inc, tu pažėk, kokios pas ją akys! Kad žmogus įdegęs ir po šešėliu stovi, tai nereiškia, man regis, kad jis ne kontrastingas. Vis viena jis gi ne negras koks...
Aha, va, kas man labai įdomu, negrai ir kiniečiai visokie. Jų visų akys tamsios. Ta jei žmogus esi negras, akys rudos, oda ruda, tada ką - nėr kontrasto, gali sau būti koks vasarinis? biggrin.gif Betgi pala, ne, vis viena yra kontrastas, su akių baltymais ir dantimis. O jei, klausykitės, pas jį dantys pageltę? Tada jis gali būti light summer? biggrin.gif Kontrasto tai nėr! biggrin.gif


aš iš tos vienos foto , kur buvo įkelta, tai nematau, kad būtų bais ledinės ar ryškios- šešėlis irgi gerokas ant jų ir fokuso ne itin daug biggrin.gif žodžiu, man reik daugiau įrodymų ryškumui įvertinti biggrin.gif
sorry, jei ką preleidau, bet milijonai mokslų sugriuvę, tai probėkšmais paskaitau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 30, 07:48)
aš iš tos vienos foto , kur buvo įkelta, tai nematau, kad būtų bais ledinės ar ryškios- šešėlis irgi gerokas ant jų ir fokuso ne itin daug biggrin.gif žodžiu, man reik daugiau įrodymų ryškumui įvertinti  biggrin.gif
sorry, jei ką preleidau, bet milijonai mokslų sugriuvę, tai probėkšmais paskaitau  ax.gif

Aš irgi bėgte užbėgu, dėl to pačio, bet man atrodo, kad jei pas žmogų akys rudos, tai jis kontrastingas kaip balta meška, ir psio biggrin.gif

A čio, būna kitaip? biggrin.gif
Atsakyti
dedu pavasario spalvas... sakyčiau yra visiems tipams ką pasirinkt, ir vasaroms kaip seniai bebuvo daug spalvyčių wub.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Aš vat pajutau trauką jade spalvai, bet vis pataikau ant pavasarinės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 29, 21:46)
Ulyana sviesiais plaukais l graziai atrodo, tokia miela ir gaivi ir jaunesne. Rusva plauku spalva ja sendina

Nu nezinau, man kazkoks lyg parselio efektas islindo su tais sviesiais, reiktu galbut daugiau nuotrauku pamatyt.
Bytte kaip manot Ulyana gali but soft su tokiom akim? ax.gif


QUOTE(bytte @ 2013 04 30, 09:18)
dedu pavasario spalvas... sakyčiau yra visiems tipams ką pasirinkt, ir vasaroms kaip seniai bebuvo daug spalvyčių wub.gif :
Aš vat pajutau trauką jade spalvai, bet vis pataikau ant pavasarinės doh.gif

O, aciu 4u.gif Mano vasariniame garderobe galetu atsirasti peony. bigsmile.gif Ink, ar kazkas aplink navy jau kaip ir tapo klasika mano drabuziuose, o jade +- su daugiau ar maziau melynumo turiu rubu visiems sezonams isskyrus gal pati salciausia, labai sia spalva myliu wub.gif ir visas aplink vandens spalva jau kiek save prisimenu turbut nuo vaikystes. ax.gif Tai va sitos trys iskart aki patrauke. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 04 30, 07:01)
Aš irgi bėgte užbėgu, dėl to pačio, bet man atrodo, kad jei pas žmogų akys rudos, tai jis kontrastingas kaip balta meška, ir psio biggrin.gif

A čio, būna kitaip? biggrin.gif

Man atrodo jeigu smarkiai ideges rudom akim, dargi ne visiskai tamsiom, tai bus maziau kontrastingas o balta porcelianine oda - kontrastingesnis ypac jeigu akys beveik juodos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 04 29, 21:14)
Kazkaip neissiverciu normaliai situ fraziu kaip jus jas suprantat? blush2.gif

For example, Bright Winters tend to have striking, "jewel-like" eyes, dark hair, and an overall "clear" look. But if you're wondering whether you are a Bright Winter, it doesn't help you to know that 40 or 60 or 80 percent of people with your same physical traits are Bright Winters.
kontekstas cia http://www.truth-is-...itfowclgoy.html


Pakartoju savo pasyma. blush2.gif
Zodziu supratau kad pas bright akys buna kaip gelines, vat as isivaizduoju tokias kaip leliu akys buna, visada atkreipdavau demesi jos tokios skaidrios skaidrios kaip stiklines. Aisku ne tos uzpiestos o tos mirksincios su blakstienom tongue.gif
user posted image

ir dar pas kates panasios buna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 30 balandžio 2013 - 09:47