Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2013 01 27, 16:38)
1. Gal odos atspalvį tokiu atveju pagyvintų vyšninė, burgundiško vyno spalva? Bent jau man tos tamsios raudonos labai pašviežina veido atspalvį. Bet jeigu jums tinka švelniai rožinė ir alyvinė spalva, tai gal ne visai tas pats mūsų potipis, nes, bent jau kiek aš pastebėjusi, man šitos spalvos nieko itin gražaus nepriduoda - geriau tamsesnės ir sodresnės.
2. Pilka man irgi ne visokia tinka, tiktai tokia, kuri tamsesnė, ne neutrali vien iš paprastų juodos ir baltos, o turinti šiek tiek melsvumo (pavyzdžiui, asfalto). O pilka su prasimušančiu gelsvu atspalviu (tokia "sendinta") išvis tragiškai atrodo, ypač jei šviesesnė.

3. O vasarą lengvai įdegate?

1. Bandau ir sodresnes spalvas - raudona, burgundiška. Bet labiau vasarą, nei žiemą. Žiemą aš renkuosi kuo šviesesnes spalvas, tada atrodau gaiviau. Mano plaukai irgi pilki, saulėje su atspalviu gelsvu.
2. Man tinka "murzinos" spalvos. Todėl sprendžiu, kad linkstu link soft summer g.gif
3. Aš įdegu labai lengvai, bei staiga. Todėl saulę pratinuosi palaipsniui. O prie vandens telkinių - bet SPF apsaugos nei iš vietos. Vaikystėje, kai tų kremų nebūdavo, kaip aš Palangoje nusvildavau. Bet saulės poveikis labai teigiamas. Nes oda riebi, linkusi į visokius spuogelius (amžina paauglė biggrin.gif ), o saulėje atsigauna. Įgauna švytėjimą ir todėl vasarą nesibijau skaidresnių ir ryškesnių spalvų. Neseniai nusipirkau vasarai palaidinę jūros mėlynumo spalvos - labai puošia.

Aš sidabro nenešioju. Labai retais atvejais, jei rinkinuką pritaikau (auskarai, vėrinys). Kasdienai tik auksas. Kažkaip natūraliai išsisprendė - žiedai geltono su balto aukso detalėmis, nemasyvūs auksiniai auskariukai, bet akutes balto stikliuko.
Atsakyti
gal zinot kokiu internetiniu testu del spalvinio tipo?smile.gif ( geriausia anglu k, rusu ne zodzio nesuprantu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2013 01 27, 19:04)

Man tinka "murzinos" spalvos. Todėl sprendžiu, kad linkstu link soft summer  g.gif

Aš sidabro nenešioju. Labai retais atvejais, jei rinkinuką pritaikau (auskarai, vėrinys). Kasdienai tik auksas. Kažkaip natūraliai išsisprendė - žiedai geltono su balto aukso detalėmis, nemasyvūs auksiniai auskariukai, bet akutes balto stikliuko.


Tai gal aš visai ne soft summer blush2.gif

O tos papuošalų spalvos sureikšminimas man išvis atrodo keistai. Kaip gali netikti tos ar kitos spalvos žiedas, grandinėlė ar auskariukai? Dar suprantu, jeigu tai masyvus koljė ar milžiniški auskarai - kai netinkanti spalva dideliu kiekiu šalia veido, tada negerai. Bet kai tas kiekis nedidelis - tai koks skirtumas, blizga šaltai ar šiltai?

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 27, 20:08)
gal zinot kokiu internetiniu testu del spalvinio tipo?smile.gif ( geriausia anglu k, rusu ne zodzio nesuprantu 4u.gif )


Man visi tie testai baigiasi, kai reikia apibūdinti odą. Faktiškai be šansų. Tada pagal akis ir plaukus bandai visus variantus, ir pagal rezultatų tinkamiausias paletes atrenki, koks maždaug turėjo būti atsakymas prie odos doh.gif Čia kaip paauglystėje darant primityvius psichologinius testus - kokio rezultato nori, pagal tokį ir apibraukinėji variantus, apgaudinėdamas save blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 01 27, 23:31)
Man visi tie testai baigiasi, kai reikia apibūdinti odą. Faktiškai be šansų. Tada pagal akis ir plaukus bandai visus variantus, ir pagal rezultatų tinkamiausias paletes atrenki, koks maždaug turėjo būti atsakymas prie odos  doh.gif Čia kaip paauglystėje darant primityvius psichologinius testus - kokio rezultato nori, pagal tokį ir apibraukinėji variantus, apgaudinėdamas save  blush2.gif

pabandysiu apibūdint odą... pagal tuos testukus:
user posted image
viršuje šaltas, per viduri neutralus, apačioje šiltas... gaunasi kad oda neutrali, bo IMHO oda ne šaltai rausva, o tiesiog raudono atspalvio... matyt pigmento labai mažai, kraujiagyslės arti, todėl toks vaizdas.
Raudonas odos atspalvis būdingas rudeniams... nu ir su rudens įtaka... tai teoriškai warmai arba softai doh.gif

O plaukai sakyčiau pavasariniai g.gif

akys pakankamai ryškios...

Tai gaunasi warm spring doh.gif ... bet neįsivaizduoju kaip taip ... ir tose spalvose neįsivaizduoju unsure.gif


Papildyta:
O čia drapiruotės (pagal jų tikimą nusprendžia kuriam sezonui priklauso): žiema, pavasaris (čia tai įdomiai!), vasara, ruduo...

taigi galit pamėgint įsivaizduot kuri skarelių puokštė labiausiai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 01 26, 15:06)
Bet tamsta, kaip suprantu, ruduo  ax.gif Kaip vasarai tai gana bais ryža  biggrin.gif

Auksiukas (juodame fone). Gal ne pati pačiausia mano spalva, bet tikrai neatrodytų mano individualiam tipui svetima:

http://i4.photobucke...zps784f1ca6.jpg



aga, ir aš pritarčiau, kad akys ryškios ir labiau galvojasi, kad vasara esi. na bet kodėl tas oranžinis megztukas visai neblogai atrodo? juk vasarai turėtų netikt tokia spalva, a? ar čia fotkėj spalvos nugrybavę?
Papildyta:
nukopinau iš vienos knygos lentelę su spalvų pavadinimais. Pasidėjau pas save bloge, bet įmesiu ir čionai mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 28, 13:52)

Raudonas odos atspalvis būdingas rudeniams... nu ir su rudens įtaka... tai teoriškai warmai arba softai  doh.gif

O plaukai sakyčiau pavasariniai  g.gif

akys pakankamai ryškios...

Tai gaunasi warm spring  doh.gif ... bet neįsivaizduoju kaip taip ... ir tose spalvose neįsivaizduoju unsure.gif
Papildyta:
O čia drapiruotės (pagal jų tikimą nusprendžia kuriam sezonui priklauso): žiema, pavasaris (čia tai įdomiai!), vasara, ruduo...

taigi galit pamėgint įsivaizduot kuri skarelių puokštė labiausiai tinka 4u.gif


Oje, tai pavasaris gaučiausi? unsure.gif Eilinį kartą šokas. Bet pasižiūrėjus warm spring paletes - lyg ir yra neblogai tinkančių. Tada būtų aišku, kodėl man tinka prigesintų rūdžių ar plytos spalva, nes vasarų paletėse tokios nėra. Visos tos žaliai pilkai mėlynos, pagal kurių tikimą identifikuoju save kaip vasarą, yra ir warm spring paletėje. Jeigu tikrai būčiau pavasaris, tuomet pasitvirtintų teorija, kad spalvinis tipas nesikeičia, net ir keičiantis natūraliai plaukų spalvai (nes maniškė labai stipriai nutamsėjo iš visiškos blondinės). Bet ar gali tokie tamsūs plaukai būti pavasario?

Skarelės - 100 procentų, maniškės yra antrosios. Tinka visos iki vienos. Bet jeigu nematyčiau užrašo, duočiau galvą nukirsti, kad tai vasaros skarelės. O tos, kurios priskiriamos vasarai, išvis kažkokios keistos - iš jų man netinka dvi ar trys spalvos (alyvinė, šalia jos esanti rusva ir ko gero ta lašišinė rausva - su pastarąja dar abejoju, nes yra lašišinių, kurios man tinka, bet jos sodresnės). Mano skarelė būtų tiktai ta mėlyna ir turbūt tamsi žalia.

QUOTE(inc @ 2013 01 28, 14:10)
aga, ir aš pritarčiau, kad akys ryškios ir labiau galvojasi, kad vasara esi. na bet kodėl tas oranžinis megztukas visai neblogai atrodo? juk vasarai turėtų netikt tokia spalva, a? ar čia fotkėj spalvos nugrybavę?



Jis ne oranžinis, o lašišinis ar koralinis, nežinau kaip pavadint, maždaug link tokios spalvos, tik gal kiek šaltesnės:

user posted image

Ten lempos apšvietimas duoda daugiau geltonumo...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 01 28, 19:31)

Jis ne oranžinis, o lašišinis ar koralinis, nežinau kaip pavadint, maždaug link tokios spalvos, tik gal kiek šaltesnės:

http://instantbeauty...24preview_0.jpg

Ten lempos apšvietimas duoda daugiau geltonumo...


jei lašininė, tai dar vienas pliusas link pavasario wink.gif
o plaukai net ir gerokai tamsūs pas pavasarius būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 28, 19:50)
jei lašininė, tai dar vienas pliusas link pavasario wink.gif
o plaukai net ir gerokai tamsūs pas pavasarius būna  biggrin.gif


Na, bet kad man ji tik šiaip tinka. O labai tinka, mano manymu, mėlynos. Pavasario paletėse nemažai geltonų - o tos man neypatingai tinka. Nebent turėčiau pasižiūrėti iš naujo unsure.gif

Šita mergina aprašyta kaip soft pavasaris:

user posted image

Iš tikrųjų tai kažkas būtent į tai panašaus ir pas mane. Tik aš visiškai neįdegu. O kiek įdegu, tai į geltoną (auksinę), o ne oranžinę ar kakavinę spalvą.

Ką iš manęs padaro labai intensyvi saulė, galbūt galima įžiūrėti šitose nuotraukose. Į plaukus nekreipkite dėmesio, čia nuauginėja dažyti, tik viršuje išlindę tikri. Įdegu geltonai, kaktos viršuje ypač aiškiai matosi:

user posted image

user posted image

Tai tikrai pavasaris? g.gif
Atsakyti
Mélanie Bernier irgi soft spring? mega_shok.gif Tada aš jau visiškai nesuprantu, kuo soft spring skiriasi nuo vasaros. Nes aš ją tikrai laikyčiau vasara, kaip, beje, iki šiol laikiau ir save.

user posted image

Plaukai čia, aišku, dažyti - bet ir aš dažiau būtent į tokią pusę, ir, atrodo, tiko...

user posted image

Čia pas ją matosi, kokia atauga natūrali spalva:

user posted image

Tai ji tikrai pavasaris?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 28 sausio 2013 - 21:49
Erszebeth man gyvai įspūdis buvo būtent kaip warm spring buvo blush2.gif , ko nuotraukose man nesimato blush2.gif . Ypač plaukai blush2.gif . To softinio pavasario info man mažokai, tai kažkaip bijau ką sakyt... bet aš jį tokį švelnesnį įsivaizduoju, bo jo apibūdinimas light and soft... sakyčiau kažkas panašaus į Jurkutę (bent TV kaip jin atrodo)
Geltono atspalvio įdegis - pavasarinis.
Warm spring gan intensyvios spalvos... o oranžinė jų tokia truputuka persikinė. Ir violetinė tokia tamsi ryški yra pas juos. Ir šiaip Warm springe daug tos violetinės (jacintų, žibučių, vilkdalgių spalvos).
Atsakyti
Užtikau svetainę, kur visokių įžimybių transformacijos pateiktos.
Ir minėtoji Meryl Streep yra. Nugi pavasaris wub.gif



http://www.instyle.c...1116797,00.html

Plaukus pasidažiau, dabar "būsiu" kaip K. Holmes biggrin.gif Laukiu saulėtos dienos - bus fotosesija. Pasirodysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 29 sausio 2013 - 15:25
Įmetu pora tikrų (true/warm) tamsiaplaukių pavasarinių moterų foto:
user posted image
user posted image

man ten foto Meryl Streep nekokios
Atsakyti