Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2013 04 21, 19:49)
O, Erszebeth, va kur tu biggrin.gif Aš jau žinau, kas aš, Light spring biggrin.gif

Aš sakyčiau, kad pavasaris gal tu mastau.gif Kaip suvokiu, skirtumas tarp jų - kad pavasariui tinka ryškesnės spalvos, o rudeniui - subalamūtintos? Na, ir kokios tinka tau? biggrin.gif

va va, ir man atrodo, kad pavasaris jai artimiausias smile.gif

o tu nutarei būt light?! nu ir liuks - labai man gražios light'o svalvos smile.gif aš ir tokių norėčiau, nes mano, tai eina sau kokios "sunkios"... turbūt vienos iš sunkiausių ir ant ribos šilta/šalta su grameliu šiltos. rasti tokių atspalvių neįtikėtinai sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 21, 21:08)
o tu nutarei būt light?!

O kas manęs klausė? dry.gif lotuliukas.gif Aš tik galvojau, kad gal persimečiau į vasarą, bet irgi būtų buvus light... Per ryškios man tos kitos visos kanarėlinės...

Užtat dabar baisingai atėjo į madą mano spalvos. Žiūrėkit, visos tos geltonos banano, koralinės, žalsvos... tai aš patenkinta, mano tikslas - kuo daugiau prisigrobt. Kad keliems sezonams užtektų biggrin.gif nes, tarkim, žiemą, kai buvo juoda-bordo-policininko kepurė - tai neturėjau ką imt prie geriausių ketinimų lotuliukas.gif

Dabar užtataigi va žiūriu į nagų lako buteliukus ir svarstau, kuo lakuotis - geltonai, it miško puriena, ar mėlynai it tėviškės dangus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 12, 00:25)
Kažkas į tą pusę. Taip išeina, kad ryškias spalvas "išveža" tiesiog ryškios akys. Chaki reikalauja plaukai.

Hypnotic Poison, tikiuosi, nesupyksite, bet iš smalsumo pabandžiau tokiu pat principu panagrinėti ir jūsų nuotraukas. Labai mažai matosi lūpų, ir neaišku, ar nedažytos. Plaukus atskirai ėmiau natūralius, kiek matėsi (antra eilė) ir dažytą spalvą (apatinė). Gavosi iš pažiūros lyg ir kažkuris vasaros tipas, mano galva, nors akys prašytųsi būti pavasariu. Gal kažkas su apšvietimu, ir lūpų natūralios spalvos nesimato, ir natūralių plaukų labai mažai. Gal iš kitos nuotraukos ir pavasaris gautumėtės  g.gif

user posted image


aciu 4u.gif smile.gif kaip tik pagalvojau kad jei tureciau fotoshopa, pati pabandyciau pasidaryt spalvu testuka:) pas mane lupos nedazytos.
Kaip manot cia labiu spring ar summer?
Nesuprantu,is kur zinot kad pvz melynos akys yra siltos ar saltos? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O man su fotožopa nieko nesigauna. labai nuo foto spalvų priklauso, o kaip garantuot, kurios jau ten pačios teisingiausios ir geriausios? Na gerai, prie dirbtinio apšvietimo darytą nuotrauką ims tik durnius. vadinasi, natūrali šviesa. Bet kas gaunas?

Nusifotografuoju aš prie dienos šviesos, tiksliau, prie lango - ir gaunuosi šalta kaip kapas, ogi esu pavasaris oficialiai patvirtintas sertifikuotas laugh.gif Bet paimčiau foto kad ir natūraliam apšvietime, bet saulei leidžiantis - pasirodyčiau toks pavasaris, kad net beveik ruduo! laugh.gif

Man asmeniškai aiškiausiai mano priklausomybė išaiškėjo, dedant prie snukelio spalvas ir žiūrint, kas tinka, o kas ne. kai pas mane buvo pasirinkimas, pavasaris ar vasara, tai supratau tiesą tada, kai pamačiau, kad kakavinė man netinka niekaip nu niekaip nu niekaip biggrin.gif O vasarai - tiktų! biggrin.gif
Atsakyti
Kaip manot Ulyana Soft ar Cool summer? Man gal labiau i soft panaši, bet šviesiais plaukais man jinai visai ne, tai gal vis dėlto cool?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 25 balandžio 2013 - 09:25
Sirgau baisiai, ne spalvos galvoje buvo doh.gif Noa, taip, ko gero tu teisi - nustatinėti tipą pagal nuotraukas, tai kaip burti iš kavos tirščių. Apšvietimas, fotoaparato optika, kompiuterio technika - mažų mažiausiai trys tarpininkai, įsikišantys į tiesioginį spalvos suvokimą. Ne veltui stilistai tipus nustatinėja su tom skarom - jeigu būtų įmanoma teisingai nustatyti su photoshopu, tai argi vargtų?

Surizikavau internetu nusipirkti tokios savotiškos spalvos suknelę. Mano supratimu, tai soft autumn, iš dalies soft summer spalvos. Bet ta mėlyna ir oranžinė turėtų gerai tikti ir true spring. Labai įdomu, kaip atrodys ant manęs, ar ne per blanki bus. Va tokia.

HP, pagal akių mėlynos ryškumą - sakyčiau labiau spring.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 balandžio 2013 - 15:02
Dar, įdomumui. Spalvinis tipas per gyvenimą nesikeičia, ane? Ar turimas omenyje ir potipis, ar tik tas pagrindinis tipas (jei vasara - tai vasara, bet vaikystėje gali būti light, vėliau soft?)

Čia mano foto, kai buvau 20 metų. Plaukų spalva natūrali. Tokia buvo nuo vaikystės. Po to pradėjau dažyti ir nebežinojau, kokia ji, ir tik kai nustojau dažyti pamačiau, kad ji stipriai pasikeitusi, tamsi. Kokia - visos žinot. Ar čia tas pats spalvinis tipas, kaip dabar?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 26, 16:30)
Dar, įdomumui. Spalvinis tipas per gyvenimą nesikeičia, ane? Ar turimas omenyje ir potipis, ar tik tas pagrindinis tipas (jei vasara - tai vasara, bet vaikystėje gali būti light, vėliau soft?)

Kaip suvokiu, vieni sako, kad keičiasi, kiti - kad ne. Logiškai gal ir turėtų keistis? Nes plaukai pražilsta, akiu spalva į senatvę pablykšta, bet tik mėlynų... Rudų nesikeičia, o žalių nežinau biggrin.gif

Aš maniau, kad pas mane pasikeitė, nes nusistatinėjau seniai seniai, kai merga buvau, ogi mano sūnui tuoj bus 17 metų... Maniau, iš light spring tapau light summer. A nū fig! Nieko aš netapau irnesakyk.gif Plaukai tik pasikeitė, bet chemijos pramonės dėka jie būna kokie tik reikia laugh.gif

Man tu ir seniau, ir dabar kažkokia pavasarienė, nors ne kažką išmanau biggrin.gif Tik savo žinau ir diedo, jis pas mane light summer, tikrų tikriausiai. O vaikai gavosi vasariniai irgi, mažas light, o vyresnis kažkoks kitoks biggrin.gif
Atsakyti
O mano diedas - aiškiai ruduo, tik nežinau, soft ar kuris kitas. Plaukai kaštoniniai, beveik juodi, oda rudo atspalvio, nors saulėj beveik nebūna, akys žalios, bet neskaidrios, o drumzlinos. Kontrastas nedidelis. Žiauriai tinka visokios chaki, bet oranžinė beveik jokia, tai labai keista (jeigu ruduo). Vyresnioji - pašviesintas jo variantas, plaukai rudi šviesesni, akys žalios, oda irgi šviesesnė. Bet dėl jos abejoju, gali būti ir soft summer. O mažoji - tamsiai pilkom akim, blondinė, bet tamsesnė už mane vaikystėj. Gali būti vasara arba pavasaris.
Atsakyti
user posted image

vaikystej lb panasiai atrodziau(identiska manosiom spalvom). Kaip manot koks jos spalvinis tipas?
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 26, 20:39)
vaikystej lb panasiai atrodziau(identiska manosiom spalvom). Kaip manot koks jos spalvinis tipas?


Pavasaris smile.gif Čia ji kiek mažiau nufotošopinta:

user posted image
Atsakyti
naudinga nuoroda, palyginimas true spring ir light spring
nuoroda

gali spring tikti salti plaukai (pvz ash blond ar platinum). Jei oda nebutu su roziniu atspalviu(o su gelsvu) manau galėčiau drasiai vadintis spring:)
Atsakyti