Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 04 11, 21:32)
cha cha cha lotuliukas.gif

lyg į šitą panaši?

aj, dar įdėjus matau, kad ir chakių reikia  biggrin.gif


Kažkas į tą pusę. Taip išeina, kad ryškias spalvas "išveža" tiesiog ryškios akys. Chaki reikalauja plaukai.

Hypnotic Poison, tikiuosi, nesupyksite, bet iš smalsumo pabandžiau tokiu pat principu panagrinėti ir jūsų nuotraukas. Labai mažai matosi lūpų, ir neaišku, ar nedažytos. Plaukus atskirai ėmiau natūralius, kiek matėsi (antra eilė) ir dažytą spalvą (apatinė). Gavosi iš pažiūros lyg ir kažkuris vasaros tipas, mano galva, nors akys prašytųsi būti pavasariu. Gal kažkas su apšvietimu, ir lūpų natūralios spalvos nesimato, ir natūralių plaukų labai mažai. Gal iš kitos nuotraukos ir pavasaris gautumėtės g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 20:37)
Spalvos kodas yra NLS46 o pavadinimas Java Mauve-A.  4u.gif Ivedziau i paieska tai rodo kad siuo metu neturi, bet gali buti kad laikinai issibaige nes ji yra is pastovios kolekcijos, gaminama nuolat. O gal kartais ir neivesta, buna ir taip.  smile.gif


Hiver, susiruošiau nusipirkt to norimo lako ir galvoju kokį panašų tada bandysiu ieškot, bet matau, kad nifiga aš juose nesigaudau. Žiūriu šitoj pardėj http://www.manikiuras.eu kaip ir rekomendavai. Gal gali patart koks panašus galėtų būti į tą mano norimą ax.gif gali būti ir tas su blizgučiais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 13 balandžio 2013 - 15:58
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulryka: 15 balandžio 2013 - 07:42
QUOTE(skyeyes @ 2013 04 11, 21:50)

Oho kiek visko daug, aciui 4u.gif

QUOTE(inc @ 2013 04 13, 15:57)
Hiver, susiruošiau nusipirkt to norimo  lako ir galvoju kokį panašų tada bandysiu ieškot, bet matau, kad nifiga aš juose nesigaudau. Žiūriu šitoj pardėj http://www.manikiuras.eu  kaip ir rekomendavai. Gal gali patart koks panašus galėtų būti į tą mano norimą  ax.gif gali būti ir tas su blizgučiais

Dabar ziuriu, is tu dvieju kur buvau pasiulius kaip tycia nei vieno siuo metu nera g.gif Bet kiek as susiduriau tai buna jie nevisada iveda, raso kad nera, nuvaziuoju - ziuriu yra. To be blizguciu kodas NLS46. To su blizguciais NLH56

Dar tos pacios firmos kazkas i ta puse yra toks ant nagu atrodo taip daugiau vaizdu cia
Bet jis jau i ruduma daugiau, toks kakavinis.

Siaip is pigiu viena zinau labai panasu i tuos du, smile.gif Essence English Rose (ju buna pirkt Eurocos ir Drogas) va kaip jis atrodo ivairiose nuotraukose

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 11, 20:49)

user posted image


Nu spalvos tai sakyciau soft summeriskos. smile.gif Gal turit galimybe pasimatuot kazka kaip trecioj nuo virsaus eilutej , ypac 1, 3 is kaires ir 1 nuo desines. Jei netiks, soft summer turetu atkristi.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 15, 21:50)

Nu spalvos tai sakyciau soft summeriskos. smile.gif Gal turit galimybe pasimatuot kazka kaip trecioj nuo virsaus eilutej , ypac 1, 3 is kaires ir 1 nuo desines. Jei netiks, soft summer turetu atkristi.


Netgi neturiu, ką pasimatuoti tų spalvų, net rankšluostuko jokio namuose unsure.gif Bet turiu įsitikinimą, kad jos man baisiai netinka. Bet gal klaidingas jis, nebežinau. Kada nors prie progos. Pavargau jau galvoti apie tuos tipus.

Beje, "atradau" dar vieną lengvą būdą pasidaryti savo spalvų paletei - tiesiog ant nuotraukos (šįkart geriau nedidelės rezoliucijos) uždėti "pixelize" filtrą, jis yra photoshop, irfan ir turbūt daugelyje programų. Tada kvadratėliais labai aiškiai matosi skirtingos spalvos, jas lengva susižymėti palete ir susidėti į kitą lapą.

Tik nežinau, ar tai teisingas būdas. Galbūt kompiuteris išskaido spalvas iki pačių pamatinių, bet jos kartu, būdamos viena šalia kitos, duoda visai kitokį efektą? Pavyzdžiui, nuotraukoje, nuo kurios "nuėmiau" prieš tai esančias spalvas, plaukai vizualiai atrodė net ryžoki, bet kompas sugebėjo rasti chaki ir kažkokių smėlinių, nors chaki ant pačių plaukų kaip ir nesimato unsure.gif
Atsakyti
Merginos kaip manot koks čia tipas? Žiema?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 18, 12:31)
Netgi neturiu, ką pasimatuoti tų spalvų, net rankšluostuko jokio namuose  unsure.gif Bet turiu įsitikinimą, kad jos man baisiai netinka. Bet gal klaidingas jis, nebežinau. Kada nors prie progos. Pavargau jau galvoti apie tuos tipus.

Beje, "atradau" dar vieną lengvą būdą pasidaryti savo spalvų paletei - tiesiog ant nuotraukos (šįkart geriau nedidelės rezoliucijos) uždėti "pixelize" filtrą, jis yra photoshop, irfan ir turbūt daugelyje programų. Tada kvadratėliais labai aiškiai matosi skirtingos spalvos, jas lengva susižymėti palete ir susidėti į kitą lapą.

Tik nežinau, ar tai teisingas būdas. Galbūt kompiuteris išskaido spalvas iki pačių pamatinių, bet jos kartu, būdamos viena šalia kitos, duoda visai kitokį efektą? Pavyzdžiui, nuotraukoje, nuo kurios "nuėmiau" prieš tai esančias spalvas, plaukai vizualiai atrodė net ryžoki, bet kompas sugebėjo rasti chaki ir kažkokių smėlinių, nors chaki ant pačių plaukų kaip ir nesimato  unsure.gif

nebuciau tikra del kompo spalvu isskaidymo g.gif
pirmiausiai fotkini - issikraipo spalvos, tada apdoroji su viena kompjut programa, po to su kita, ir kiekviena karta atsiranda papildomi iskraipymai. o nustatant spalv tipa svarbus niuansai. + dar visos veido spalvos ar elementai budami ne atsikrai, o kartu gali kazkoki efekta sudaryti, kurio isskaidant neismatys. Na kad ir Jusu akys: pagal spalvotus kvadratukus lyg ir soft summer gaunasi, na bet realybej kaip gali buti softas su tokiomis ryskiomis akimis smile.gif Softas tai ir reiskia, kad jis visas neryskus, prigesintas. ir jokiu ryskiu spalvu netraukia.
Man geriausia (rasau is patirties, nezinau ka sako teorija) nustatineti spalvas gerai apsviestoje dienos sviesa patalpoje. Pageidautina, kad diena butu ne sauleta, kad butu sviesu, bet saule uzdengta debesimis. Gaunasi tokia issklaidyta sviesa, fotografai turbut supranta apie ka as cia biggrin.gif pageidautina, kad patalpa butu baltomis sienomis. ir dar as pastebejau,kad ziurint i veidrodi taip pat atsiranda iskraipymu . Pvz veidrodzio stiklo zalumas (kampu ziurint matosi) vos vos uzdeda zalsva atspalvi. Aisku tokius dalykus pastebi ne iskarto, bet po ilgu eksperimentu 4u.gif dar pastebejau, kad ziurint is l arti ir toliau spalva gali skirtingai atrodyti prie veido g.gif
as jau kokius2-3 metus eksperimentuoju su spalvom, bet dar yra paslapciu biggrin.gif visu atsakymu neatradau. Pagrindine kryptis aiski, bet prasideda niunsai. Gyveni ir mokaisi 4u.gif
Atsakyti
Erszebeth, pamačiau, kad parašius , tai atlėkiau pažiūrėt gal sprendimą kokį priėjai. Vis tikiuosi, kad pasakysi, jog esi pavasaris tongue.gif

QUOTE(Hiver @ 2013 04 15, 21:50)
Oho kiek visko daug, aciui 4u.gif
Dabar ziuriu, is tu dvieju kur buvau pasiulius kaip tycia nei vieno siuo metu nera g.gif Bet kiek as susiduriau tai buna jie nevisada iveda, raso kad nera, nuvaziuoju - ziuriu yra. To be blizguciu kodas NLS46. To su blizguciais NLH56

Dar tos pacios firmos kazkas i ta puse yra toks ant nagu atrodo taip daugiau vaizdu cia
Bet jis jau i ruduma daugiau, toks kakavinis.

Siaip is pigiu viena zinau labai panasu i tuos du, smile.gif  Essence English Rose (ju buna pirkt Eurocos ir Drogas) va kaip jis atrodo ivairiose nuotraukose


Dėkui, Hiver 4u.gif
Atsekiau, kad pagal pavadinimą lyg GAUDA ar GOUDA vadinas Reiks pasekt ir gal atsiras. Eisiu kitą savaitę pas manikūrininkę, tai pakamantinėsiu ir gal ji man kokiais kitais kanalais gautų biggrin.gif
... nu bet tu rimtai, lakinė lotuliukas.gif aš po visų kelionių po mūsų vietines kosmetikos pardes tik tą essence ir buvau atkapsčius, bet man jis pats kaip lakas nelabai , tai ir neėmiau tą sykį smile.gif

O aš šiandien rinkausi geltoną palaidinę ir uj kaip vargau. Kaip ir orientuojuos kokia maždaug turi būti ta spalva, bet kai reikėjo išsirinkti iš kokių 5 atspalvių, tai žaliavau lotuliukas.gif
Atsakyti
vertas dėmesio straipsniukas mirksiukas.gif
http://www.truth-is-...l-breakers.html
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2013 04 18, 12:28)
Merginos kaip manot koks čia tipas? Žiema?

user posted image

Dark winter gal? g.gif

QUOTE(rytojryta @ 2013 04 18, 12:54)
Man geriausia nustatineti spalvas gerai apsviestoje dienos sviesa patalpoje.
Pageidautina, kad diena butu ne sauleta, kad butu sviesu, bet saule uzdengta debesimis. Gaunasi tokia issklaidyta sviesa 
pageidautina, kad patalpa butu baltomis sienomis.

drinks_cheers.gif

QUOTE(inc @ 2013 04 18, 14:39)
Atsekiau, kad pagal pavadinimą lyg GAUDA ar  GOUDA  vadinas Reiks pasekt ir gal atsiras.
aš po visų kelionių po mūsų vietines kosmetikos pardes tik tą essence ir buvau atkapsčius, bet man jis pats kaip lakas nelabai , tai ir neėmiau tą sykį smile.gif

O aš šiandien rinkausi geltoną palaidinę ir uj kaip vargau. Kaip ir orientuojuos kokia maždaug turi būti ta spalva, bet kai reikėjo išsirinkti iš kokių 5 atspalvių, tai žaliavau  lotuliukas.gif

Taip, gouda gouda two shoes. biggrin.gif
inc o gal turi galimybe nusipirkti Chanel? Yra toks atspalvis Rose Confidentiel labai gera apzvalga padaryta jo ir kitu panasiu cia.

Kokio geltonumo palaidine pavyko issirinkt? smile.gif

QUOTE(inc @ 2013 04 18, 18:07)

Pagal sita straipsniuka as True Autumn bigsmile.gif Nu arba True Summer, ryskesne mint man irgi tinka. ax.gif

Zodziu esu naujai israstas true summer ir true autumn hibridas. biggrin.gif

Papildyta:
Patiko straipsniukas is ten pat apie True Summer, kas tinka - netinka
http://www.truth-is-...ue-summers.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 balandžio 2013 - 08:54
QUOTE(Hiver @ 2013 04 19, 08:54)

Pagal sita straipsniuka as True Autumn bigsmile.gif Nu arba True Summer, ryskesne mint man irgi tinka. ax.gif

Zodziu esu naujai israstas true summer ir true autumn hibridas. biggrin.gif



Aš tuomet išeinu true spring ir soft autumn hibridas lotuliukas.gif Soft summer teko atmesti.
Atsakyti
O, Erszebeth, va kur tu biggrin.gif Aš jau žinau, kas aš, Light spring biggrin.gif

Aš sakyčiau, kad pavasaris gal tu mastau.gif Kaip suvokiu, skirtumas tarp jų - kad pavasariui tinka ryškesnės spalvos, o rudeniui - subalamūtintos? Na, ir kokios tinka tau? biggrin.gif
Atsakyti