Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Tynka @ 2013 04 10, 11:13)
aš čia taip dabar leptelsiu, bet man Erszebeth atrdo šalto tipo - akys ir oda, na plaukai su klaustuku. Vat įdomu, kodėl kt mato joje pavasarį - dėl tinkančių spalvų?

Tynka, pritariu Jusu nuomonei. Man irgi Erszebeth saltas tipas, sakyciau, light summer.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 07, 14:54)

Sitos spalvos harmoningai dera prie jusu. 4u.gif Pamaciau ir prisiminiau inc surasta varianta kazkokio stilisto kad reikia spalvas rinktis pagal savo kuno ir plauku atspalvius, tai cia as sakyciau spalvos labai graziai pakartoja jusu akis ir plaukus. Realiai tai taip, mums turetu tikti tos pacios spalvos kokiu yra musu nuosavi plaukai ar ne taip? Musu akiu ir lupu spalvos rubai taipogi turi tikti. Nu nes nenormalu kitaip. biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 09, 19:01)
bytte, o kokiu pagrindu sakai, kad mano akys šiltai mėlynos? Jose nėra nė trupučio rudų ar dar kokių dryželių, kaip kartais būna, gana vientisa tamsiai pilkai mėlyna spalva. Nėra ir žalsvumo. Kokios yra tos šiltos mėlynos?

Toki radau palyginima
user posted image
user posted image
Aisku jusu akyse yra pilkumo, bet siuo atveju reikia ziureti i pati atspalvi tos melynos.

На иллюстрации представлены две пары голубых глаз. У первой пары мы отмечаем, что радужная оболочка тяготеет к карибскому синему – эти глаза воспринимаются как теплые. Радужные оболочки второй пары глаз также голубые, но относятся к холодному типу.

placiau http://www.krasotka-...otip-vneshnosti

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 09, 20:55)
Gal galit parasyt savo nuomone? 4u.gif  Issirinkau du artimiausius tipus sau- light summer ir light spring.

Kaip manot kokiu spalvu garderobas jums butu priimtinesnis?

user posted image
user posted image


user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir kitu idedu del visa ko, gal kam pravers

Bright Spring
user posted image

user posted image

user posted image
(Sios abi kaip suprantu cool summer. Tarpe ju buvo irasas: Not happy with that one, it uploaded at the very low end of the saturation possibility. The bigger problem is that it looks too warm. True Summer hinges on absolute coolness. Try again to give a better sense of the darkness and saturation levels. Darn, now Soft Summer looks too light. It’s all about comparison.)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image
(Ir dark winter 2 paletes)
user posted image

visi paveiksleliai is cia http://12blueprints....lour-equations/
Papildyta:
As tai jau ka zinau tai kad niekaip netapciau light summer net jei ir nusisviesinciau plaukus, nes man ta sviesi salta rozine kaip tie marskinukai is pirmo paveikslelio nu taip netinka kad mirtis alyvose taip sakant. schmoll.gif Na nebent jau butu visai nupilkinta kad beveik pilka tada gal. O kitaip tai veidas iskart kaip virta bulve. Jau geriau tada oranzine ar salotine. biggrin.gif O kai jauna panele buvau taip norejau tokiom svelniai ruzavom ar dangiskom rengtis, nors ir sruogelem plaukus sviesinau bet jau tada maciau kaz kazkas ni to.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 10, 17:09)
Realiai tai taip, mums turetu tikti tos pacios spalvos kokiu yra musu nuosavi plaukai ar ne taip? Musu akiu ir lupu spalvos rubai taipogi turi tikti. Nu nes nenormalu kitaip. biggrin.gif



drinks_cheers.gif Logiška. Kas būtų, jeigu nuosavos akys ar lūpos tau netiktų? biggrin.gif

Bandysiu dar su rudomis ir camel paeksperimentuoti, gal jos visai ir tinka? Pamenu, jaunystėje turėjau tokį ryžą-rūdžių spalvos golfą, ir atrodė, kad jis man labai tinka. Bet tada plaukai buvo blondiniški. Mano natūrali spalva labai nutamsėjo per maždaug 10 metų, kol dažiau ir nemačiau savo spalvos.
Atsakyti
Paieškojau rudų spalvų.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nežinau, kodėl fotoaparatas kartais "pamato" viską žalsvom spalvom, o kitą kartą normaliai doh.gif

Dar noriu paklausti, ar čia mano spalva?

user posted image

Čia turbūt ir yra pagrindinė praktinė spalvinio tipo žinojimo nauda - kai perki internetu ir negali pasimatuoti, pažiūrėti, kaip drabužio spalva atrodo prie tavo veido blush2.gif
Atsakyti
Erszebeth, tas savo palvas aš va čia kažkiek aprašiau kaip ieškojau
http://inciute.blogs...lvu-palete.html
Atsakyti
ar gali cool summer būti blondinė (vidutinė/tamsi) g.gif
visur matau brunetes kaip ala hercogienė Kate
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 11, 19:10)
Paieškojau rudų spalvų.
user posted image

Dar noriu paklausti, ar čia mano spalva?
[/img]

Čia turbūt ir yra pagrindinė praktinė spalvinio tipo žinojimo nauda - kai perki internetu ir negali pasimatuoti, pažiūrėti, kaip drabužio spalva atrodo prie tavo veido  blush2.gif

visai nieko tos rudos tik lyg tau reikia, kad būtų ne itin ryži, kad kuo neutralesni, a?
vatoj fotkėj man labiausiai patinka
o kas dėl suknelės, tai nežinau, bet gal jau ir minėjau, kad mano manymu tau ne pačius intensyviausius tamsius atspalvius rinktis g.gif
dar pamislyk dėl jos mirksiukas.gif
Atsakyti
aha! neveltui mėtausi tarp tų vasarų, cool ir soft summer sutampančios ir nesutampančios spalvos
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
pirmakart matau cool summer oranžinę spalvą doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 11, 19:21)
Erszebeth, tas savo palvas aš va čia kažkiek aprašiau kaip ieškojau
http://inciute.blogs...lvu-palete.html


Na ar reikėjo šitaip vėl subalamūtint? doh.gif Per sudėtingas man tas metodas, ten po daug skirtingų puslapių vaikščioti reikia, tai pasigavau idėją ir padariau paprasčiau. Paėmiau aukštos rezoliucijos nuotrauką ir photoshop programą. Pipete baksnojau į akių, plaukų, lūpų, odos spalvas ir ant kito lapo teptuku dėjau rutulius, kiek pipetė užgriebė skirtingų spalvų. Tą patį padariau su nuotrauka pavėsyje ir saulėje, ir va kas gavosi. Tai sakot, ne softas? Tai sakot, pavasaris? Ne vasara? Ne ruduo? Bytte, help umn.gif help.gif

Viršutinė eilė - akys, antra - plaukai, trečia - lūpos, ketvirta - oda. Viskas absoliučiai "nuimta" nuo manęs, kiek spalvų pavyko rasti. Dabar turbūt dar galima šitas spalvas maišyti tarpusavyje? Ir viskas, visa paletė? Bet juk tai soft summer ar tai autumn!!!

user posted image

user posted image
Atsakyti
cha cha cha lotuliukas.gif

lyg į šitą panaši?
user posted image
Papildyta:
aj, dar įdėjus matau, kad ir chakių reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 11 balandžio 2013 - 21:30
Imetu geriu kolekcija..
http://pinterest.com/henriksen1/
Atsakyti