Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Labai ačiū, mergaitės, kas nepatingėjote savaitgalį panagrinėti ir padiskutuoti apie mano spalvinį tipą, kas atgrasėte ir nuo soft, ir nuo vasaros bei rudens. Dabar jau matau, kad čia tikrai mano tipas. Specialiai įlindau į parduotuvę pasidairyti tų spalvų, kurias laikiau "ne mano", t.y. paieškoti savo oranžinės. Ir nustebau, kad ne taip ir blogai ant manęs kai kurios oranžinės. Išsirinkau vieną, kur sunku suprasti, ar tai oranžinė, ar jau raudona - kažkas per vidurį, ir vos prislopinta. Ir dar bandysiu jaukintis oranžinę, jau tą tikrą liepsnojančią, per gėles juodame fone - žinau, kad už juodą gausiu velnių, bet be jos negaliu gyventi biggrin.gif

user posted image

user posted image

Dabar ima siaubas, ką aš šitiek dariau su pilka doh.gif Buvau įsitikinusi, kad man, kaip vasarai, ji labai tinka. O nei tiko, nei ką, tiesiog visiškai neutraliai atrodė, gal negadino.

O kaip warm spring tinka metalai? Sidabrą lauk?

Beje, deep spring yra warm spring variantas? Nes man tos įdėtos paletės labai jamamos dabar atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 balandžio 2013 - 19:05
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 08, 18:51)
O kaip warm spring tinka metalai? Sidabrą lauk?

Beje, deep spring yra warm spring variantas? Nes man tos įdėtos paletės labai jamamos dabar atrodo.

Deep spring nei warm, nei clear... toks tarpinis variantas. Atseit pavasaris su rudens ir žiemos įtaka. Jam clear spalvos per ryškios, o warm trūksta sodrumo, bei šiltumo. Todėl gali pilnai nešiot ryškiasias deep autumn spalvas ir tamsias warm spring. Išsibraukia visokios bloznos smėliniai rusvos. Be to tai ryškus tipažas, todėl gali sau leisti dideli kontrastą, mini kad juodą "tempia" taip pat gerai kaip ir clear spring (tai reiškia gali nešioti juoda su teisinga spalva, va shana, kaip clear spring, pastebėjo kad užtenka prie juodos palaidinės jei ne prie pat veido užsidėti auksinę grandinėlę).
Deep spring turėtų galėti nešioti tiek baltą, tiek geltoną metalą... bet pastebėjau kad pavasariams išvis nelabai gražiai tie metalai, jei be kažkokių pagražinimų. Labai puošia visokios spalvotos akutės ar emalės, taip pat dviejų metalų derinys (tarkim balto ir geltono aukso). Čia jei ne warm atstovas... warm tai net nežinau... turėtų visi šilti metalai tikt, bet man vis vien nelabai rusiškas bei sendintas auksas jiems atrodo. Labiau žalvaris bei tas amerikietiškas auksas tinka.
Sidabras manau ne pavasarių metalas, nes labai oksiduojasi, tai gerai žiūrisi tik nušveistas arba kaip kitaip apdorotas, kad liktų blizgus. Labiau tinka baltas auksas, be to jis vis vien kažkoks šiltesnis g.gif . IMHO sidabras labiausiai vasaroms tinka blush2.gif
Atsakyti
bytte, o kokiu pagrindu sakai, kad mano akys šiltai mėlynos? Jose nėra nė trupučio rudų ar dar kokių dryželių, kaip kartais būna, gana vientisa tamsiai pilkai mėlyna spalva. Nėra ir žalsvumo. Kokios yra tos šiltos mėlynos?
Atsakyti
gal šitas tiks?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 09, 19:11)
gal šitas tiks?



Iš šito jeigu reikėtų išrinkti panašiausius į savo akis, tai būtų viršutinės eilės 1 ir 2 apskritimai. Ypač 2. Bet jie, kaip rašo, šalti g.gif
Atsakyti
Dar paieškosiu tų mėlynų, nes čia šitie vis tiek ne itin informatyvūs


Tiesa, džiaugiuos, kad vėl link pavasario trauki mirksiukas.gif

Šiandien prisiminiau, kad gi visai galėtum sau pasilengvinti dvejones jei paletę pasidarytum iš savo spalvų

Aš sau va tokią pasidarius buvau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 09, 19:25)
Dar paieškosiu tų mėlynų, nes čia šitie vis tiek ne itin informatyvūs
Tiesa, džiaugiuos, kad vėl link pavasario trauki  mirksiukas.gif

Šiandien prisiminiau, kad gi visai galėtum sau pasilengvinti dvejones jei paletę pasidarytum iš savo spalvų

Aš sau va tokią pasidarius buvau



O kaip tu ją darei? Man čia tamsus miškas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 03 24, 12:15)
user posted image
antakiai kaip ir naturali plauku spalva pilki:)(nors atrodo kaip juodi)
user posted image
user posted image



Gal galit parasyt savo nuomone? 4u.gif Issirinkau du artimiausius tipus sau- light summer ir light spring. Pastebejau kad auksas ir sidabras vienodai tinka. Norisi suzydeti ir atrodyt graziai ir nepavargusiai. biggrin.gif
naturalus plaukai pilki su pelenu atspalviu. Nors patys plaukai turi to geltono pigmentu.(geltonas pigmentas islenda blukinant plaukus) doh.gif

p.s. foto vilkiu pilka palaidine, ji siek tiek paryskina veido rozini tona? blush2.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau apie warm spring, tuo daugiau abejonių vėl kyla. O kodėl prie tinkamiausių jo spalvų pirmoje vietoje visur minima camel spalva? Man ji anaiptol ne geriausias draugas. Visai neakcentuojamos mėlynos, o jos man yra draugas nr. 1, išskyrus gal navy atspalvius (gal dėl to, kad jie man per sunkūs). Ir dar rašoma, kad reikia vengti "cool berry colors". Čia jau absoliuti netiesa, man tik užmurzintos ir nušviesintos šaltos uogų spalvos netinka, o šiaip visokios šaltos intensyvesnės rožinės ir vyšninės tinka. Ir fuksija pusė velnio, o ji minima prie vengtinų. Ne pati geriausia draugė, bet jeigu reikėtų lyginti, fuksija ar kai kurios camel, tai turbūt turėčiau rinktis fuksiją. Bet šiltos plieskiančios raudonos, pomidorinės irgi ok, net oranžinę, va, radau.

Gal, jeigu pavasaris, tai esu kaip tik tas keistasis deep spring? Gal jis ne tik juodaodžiams? Man jų paletės patinka labiau, nei siūlomos warm spring. Turi tų šaltų uogų, daug mėlynų, ko neturi warm spring, daug įvairaus šaltumo/šiltumo žalių (draugauju ir su šiltom, ir su šaltom).

Man čia jau panašiau į tiesą:

user posted image

Ypatingai sužavėjo siūlomas darinys mėlynos su rusva. Žydra su camel, turkio su ryža - va šitaip aš tas šviesias rudas galiu nešioti...
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 09, 20:55)
Gal galit parasyt savo nuomone? 4u.gif  Issirinkau du artimiausius tipus sau- light summer ir light spring. Pastebejau kad auksas ir sidabras vienodai tinka. Norisi suzydeti ir atrodyt graziai ir nepavargusiai. biggrin.gif
naturalus plaukai pilki su pelenu atspalviu. Nors patys plaukai turi to geltono pigmentu.(geltonas pigmentas islenda blukinant plaukus) doh.gif

p.s. foto vilkiu pilka palaidine, ji siek tiek paryskina veido rozini tona? blush2.gif


O kaip su oranžine draugaujate? Sakyčiau, jeigu tinka, tada spring, jeigu netinka, tada summer smile.gif
Atsakyti
vienintelis is orandzines spalvos tinkantis atspalvis - peach 4u.gif
user posted image

dar sitos spalvytes lb tinka 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 09 balandžio 2013 - 21:39
Na tai šalia padėjus va šitą, taip ir išeina... light spring. Jo oranžinės ir yra persikinės&co, jeigu tikėsim šita lentele.

user posted image
Atsakyti
aš čia taip dabar leptelsiu, bet man Erszebeth atrdo šalto tipo - akys ir oda, na plaukai su klaustuku. Vat įdomu, kodėl kt mato joje pavasarį - dėl tinkančių spalvų?
Atsakyti