Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Erszebeth,

o gal jus busit kuris nors is tipu su rudens itaka g.gif g.gif


Man Jusu akys tokios ne rudeniskos. Rudens melynos akys butu:prisimenant tarybinius melynus treningus (dar Nikulinas "operacijoj i" su jais vaidino). Tai va tokius treningus reikia skalbti skalbti ir nuskalbti tada murzinas grindis isvalyti ir gauta spalva butu panasi i SA melynas akis doh.gif jei neskalbsi, o tik grindys zemetas isplausi tada atitiks DA
atsiprasau uz tokius palyginimus, bet bandau aprasyti, spalva , kitaip nesigauna 4u.gif

o tokias grazias skaidrias melynas akis as maciau pas pavasarius g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 04 07, 19:46)
Erszebeth,

o gal jus busit kuris nors is tipu su rudens itaka  g.gif  g.gif
Man Jusu akys tokios ne rudeniskos.  Rudens melynos akys butu:prisimenant tarybinius melynus treningus (dar Nikulinas "operacijoj i" su jais vaidino). Tai va  tokius treningus reikia skalbti skalbti ir nuskalbti tada murzinas grindis isvalyti ir gauta spalva butu panasi i SA melynas akis  doh.gif  jei neskalbsi, o tik grindys zemetas isplausi tada atitiks DA
atsiprasau uz tokius palyginimus, bet bandau aprasyti, spalva , kitaip nesigauna  4u.gif

o tokias grazias skaidrias melynas akis as maciau pas pavasarius  g.gif


O vasaroms ryškios akys nebūdingos? Kaip vertintumėt, ar galėčiau būti soft summer? Šitas tipas artimas rudeniui, bet gana dažnai painiojamas ir su true (warm) spring.

Čia įdomiai suskirsto, kiekvieną tipą į 4 potipius, ir išskiria soft summer deep. Jų akys gana tamsios ir ryškios g.gif

Aš jaučiu, kad man tinka soft summer spalvos, bet tuo pat metu aš jose neišsitenku, tinka ir kur kas daugiau spalvų iš kitų tipų palečių.
Atsakyti
va man irgi jus per daug "spalvota", per ryski , kad tilptumet i soft.
Softukai yra "kandys": summer i melsvuma/saltuma, autumn i gelsvuma/ siltuma
Atsakyti
Na vistiek Erzebeth man geriausiai atrode su siltais margais, intesyvesniu spalvu salikais, su melynais atspalviais tobulai.
paziurekit kaip Jusu akys isryskeja, kokios skaisciai melynos tampa, o su blankion, ne... nepacinka..smile.gif)))
Pameskit softa..biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 04 07, 20:24)
sita spalva lb graziai ziurisi wub.gif  paryskina graziai akiu spalva thumbup.gif

o man atvirksciai, si visiskai netinkanti atrodo, kaip ir ta blanki chaki, bei blanki gelsva.
Atsakyti
O gal tada galite parašyti, koks konkrečiai tipas, jūsų manymu, aš galėčiau būti? Tada tiesiog paimčiau paletes ir išbandyčiau spalvas, kurių nelaikiau savomis.

Kol kas aišku, kad tinka pačios įvairiausios mėlynos, burgundiškos, nemažai žalių, ir tai ne muted, ne soft tipas. Kokie galimi variantai?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 07, 22:51)
O gal tada galite parašyti, koks konkrečiai tipas, jūsų manymu, aš galėčiau būti? Tada tiesiog paimčiau paletes ir išbandyčiau spalvas, kurių nelaikiau savomis.

Kol kas aišku, kad tinka pačios įvairiausios mėlynos, burgundiškos, nemažai žalių, ir tai ne muted, ne soft tipas. Kokie galimi variantai?

mano nuomone, warm arba clear spring. ir kiekvienas tipas turi jam tinkanti spalvos atspalvi. Kaip ir man tinka, vietoj skaisciai baltos, kiausinio baltymo, pieno ir t.t.
ir kiekvienas galim tureti palete kaip orientyra, bet tai ne 100 proc.tinkancios spalvos. pvz. man kaip rudeniui netinka oranzine ir garstyciu spalvos, reta koralu/lasisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rock muse: 07 balandžio 2013 - 22:03
Man jau abejonių nebekyla kad Erszebeth warm spring arba true spring, arba kitaip sakant pavasaris su rudens įtaka. Rudens spalvos labai prideda amžiaus, softinės labai pilkina... clear per ryškios... akys labai ryškios, šiltai mėlynos, plaukai šilti... nu oda foto galėčiau galvą guldyt kad šalta. ... bet minėtas gelsvo atspalvio įdegis man grynai su pavasariu asocijuojasi... be to pavasarinių spalvų fotikas nepagauna, kaip ir odos... kiek paveiksluoju vaikus, visad nuotraukuose kitokios spalvos rūbai gaunas, oda dažnai irgi atrodo šalta, bent kol neįdega padoriai.
Su oranžine IMHO labai slidžiai bendrauja visi tipai... kažkur skaičiau kad pavasariams sunku atitaikyti savo oranžinės varianta, jiems paprasčiau su gelsvu atspalviu... Va ir mano tėtis tikrai warm spring (ale ryžas blondinas), bet kažkaip neįsivaizduoju aš jo su oranžinę spalva tobulam variante.
user posted image
Atsakyti
Kadangi už lango vėl sninga, tai dedu dar įilto pavasario spalvyčių 4u.gif
http://www.deniseinb...e-365958371.jpg[/img]
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 08 balandžio 2013 - 20:12
...ir apie tokį neaiškų kokį pavasarį (pavyzdžiai visi tamsiaodžiai, tai net nededu):
CODE
Deep Spring might be appropriate for women of color with warm, deep coloring that is brighter or more clear than deep autumns and not quite as warm as warm autumns.

If you are a deep spring, you would have influence from both winter and autumn (like the clear autumn). So if you have taken my seasonal color analysis quiz, and your highest score was for spring, check to see what your 2nd and 3rd highest scores were.

If you are a spring, but your coloring is deep, and your second highest score was autumn, you may need warm spring colors that are a little deeper than the warm spring palette would provide. If it was winter, you need a little more depth (color intensity) than light spring, a little less intensity than clear winter and more contrast than springs would normally create.

CODE
In the UK's Color Me Beautiful system, which theoretically offers up to 24 seasons, it would be like taking warm spring colors, deepening them and adding them to a set of 30 Deep colors that all "deeps" get. In byFerial's 4 X 4 system, deep spring takes the pure spring warm colors and adds black to each one (the palette looks to me like they also might have added gray, but that may have been unintentional).

...ir spalvos:
user posted image
user posted image

...ir kaip supratau pagal BFAS sistemą esančias paletes nusprendė priskirti prie deep spring:
user posted image
Atsakyti
Čia man labai mielas warm spring tipažas (nes spalviškai artimas mano tėčiui), ir matomas odos raudonumas būdingas šiam spalviniam tipui... antroje foto kaip ir jo nebesimato, bet smagu kad akiniai tinkamų spalvų rėmais:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2013 04 07, 21:58)
mano nuomone, warm arba clear spring. ir kiekvienas tipas turi jam tinkanti spalvos atspalvi. Kaip ir man tinka, vietoj skaisciai baltos, kiausinio baltymo, pieno ir t.t.
ir kiekvienas galim tureti palete kaip orientyra, bet tai ne 100 proc.tinkancios spalvos. pvz. man kaip rudeniui netinka oranzine ir garstyciu spalvos, reta koralu/lasisu.


Grįšiu iš darbo - jeigu bus dar normali dienos šviesa, matuosiu 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2013 04 07, 22:18)
Man jau abejonių nebekyla kad Erszebeth warm spring arba true spring, arba kitaip sakant pavasaris su rudens įtaka. Rudens spalvos labai prideda amžiaus, softinės labai pilkina... clear per ryškios... akys labai ryškios, šiltai mėlynos, plaukai šilti... nu oda foto galėčiau galvą guldyt kad šalta. ... bet minėtas gelsvo atspalvio įdegis man grynai su pavasariu asocijuojasi... be to pavasarinių spalvų fotikas nepagauna, kaip ir odos... kiek paveiksluoju vaikus, visad nuotraukuose kitokios spalvos rūbai gaunas, oda dažnai irgi atrodo šalta, bent kol neįdega padoriai.
Su oranžine IMHO labai slidžiai bendrauja visi tipai... kažkur skaičiau kad pavasariams sunku atitaikyti savo oranžinės varianta, jiems paprasčiau su gelsvu atspalviu... Va ir mano tėtis tikrai warm spring (ale ryžas blondinas), bet kažkaip neįsivaizduoju aš jo su oranžinę spalva tobulam variante.


Taip, mano fotikas šiaurinėje pusėje irgi viską numėlynuoja, nužalsvina, nupilkina, nušaltina. Ir tie plaukai nebūna TIEK pilki, kaip išeina nuotraukose.

Bet man didelių abejonių kelia visi tie rudi, camel atspalviai paletėje. Apie oranžinę net nekalbu...

QUOTE(bytte @ 2013 04 08, 07:57)

...ir spalvos:

user posted image



Va - mėlyna (ypač jei į pilkumą) su ruda ant manęs - idealus spalvų derinys.

Paletėje ir vėl kliūva rusvos spalvos. Ir oranžinė baisioji unsure.gif Visos kitos jamamos tikrai.
Atsakyti
paminėti prie deep spring atitikmenys pagal BFAS rasti iš osinkos:
vital
spectral
spectral
vital
ultramarine
Atsakyti