Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(goldfish_ @ 2013 04 07, 11:03)
mano akim šalta smile.gif

reikės vėl fotosesiją pasidaryti su skurliais visokiais, dariau kažkada, bet aš sau be makiažo visur vienodai nekaip atrodau taip ir likau be nuomonės.


Siūlyčiau ne su šiaip visokiais, o su kryptingai atrinktais. Tų tipų, dėl kurių nori išsiaiškinti. Taip, per tą "be makiažo" sunku perlipti, nes su makiažu visada atrodys daugiau ar mažiau gerai, net su netinkančiomis spalvomis. Bet be jo aiškiausiai pasimato, gadina tave spalva ar negadina ("puošia" nesakysiu, nes be makiažo nė vienoje nuotraukoje neatrodysi sau "papuošta", visada bus blogiau, nei esi įpratusi save matyti).

Bet tai kaip gali būti šalta plaukų spalva, bet rudens paletė tinka labiau, nei vasaros? frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 balandžio 2013 - 11:13
taip viskas tiesa, buvo etapas kai rengiausi oranžinėm ir rudom doh.gif ir su makiažu datempinėdavau, net akinių rėmiai rudi buvo doh.gif dabar kai pažiūriu...

na man plaukai didelis klaustukas, turiu draugę, kuriai apskritai jos natūrali spalva prie veido netinka (!), ji akivaizdžiai šilto tipo, plaukus dažo ryžiau/šviesiau, natūralūs tamsiai rudi ją "skandina".
Šiaip šitoje paskutinėje foto jūsų oda man visiškai neutrali g.gif
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 04 07, 11:18)
taip viskas tiesa, buvo etapas kai rengiausi oranžinėm ir rudom doh.gif ir su makiažu datempinėdavau, net akinių rėmiai rudi buvo doh.gif dabar kai pažiūriu...

na man plaukai didelis klaustukas, turiu draugę, kuriai apskritai jos natūrali spalva prie veido netinka (!), ji akivaizdžiai šilto tipo, plaukus dažo ryžiau/šviesiau, natūralūs tamsiai rudi ją "skandina".
Šiaip šitoje paskutinėje foto jūsų oda man visiškai neutrali g.gif


Aš dabar ir galvoju, gal man visgi vertėtų plaukams suteikti šiek tiek šiltesnio atspalvio, kad jau taip? g.gif

O dėl datempinėjimo drinks_cheers.gif Aš pati labai mėgdavau "datempti" žiemą, plaukus dažydavau ne tik tamsiai rudai, bet net ir švaria, gryna juoda spalva.

Žiema smile.gif

user posted image

Deep autumn? smile.gif

user posted image

Visgi manau, kad norint bet kurį tipą galima padaryti bet kuriuo, tik vienais atvejais reikia daugiau pastangų, kitais - mažiau. Ir mes čia tą spalvinį tipą nusistatinėjam tam, kad žinotume, kaip išgauti "vau" išvaizdą su pačiomis minimaliausiomis pastangomis smile.gif
Atsakyti
Erszebeth, imk ir pabandyk pabūti vasara kol kas. Išimk iš spintos netinkamus ir kurį laiką pavaikščiojus pamatysi ar gerai tau ar ne smile.gif
Tau gan neblogai mėlyni atspalviai tinka, o rudenukai nelabai su jais draugauja, kiek pastebėjau.
Atsakyti
Erszebeth, galiu palyginimui įmest savo fotkes kelias su žaliom ir mėlynom biggrin.gif

Dariau kitam forumui kelių spalvų testus tad specialiai be jokių makiažų.

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 07, 12:07)
Erszebeth, imk ir pabandyk pabūti vasara kol kas. Išimk iš spintos netinkamus ir kurį laiką pavaikščiojus pamatysi ar gerai tau ar ne  smile.gif
Tau gan neblogai mėlyni atspalviai tinka, o rudenukai nelabai su jais draugauja, kiek pastebėjau.


Aš ir buvau vasara pastaruoju metu jau gana ilgai, kol neiškilo abejonių, ar aš iš viso vasara. Nes vis būdavo spalvų, kurios man tinka, nors vasarai tikti neturėtų. Iki vakar ir aš galvojau, kad rudens tipai nedraugauja su mėlyna, kol man neparodė soft autumn paletės. Ten gana nemažai mėlynų, ir nėra tų "blogųjų" oranžinių, tik rausvokos, lašišinės. Išmest iš spintos netinkamus reikštų išmesti visus chaki - ar tikrai? Blogai ant manęs chaki?

QUOTE(inc @ 2013 04 07, 12:42)
Erszebeth, galiu palyginimui įmest savo fotkes kelias su žaliom ir mėlynom  biggrin.gif

Dariau kitam forumui kelių spalvų testus tad specialiai be jokių makiažų.


Žalios tiesiog puikiai thumbup.gif Bet jūsų tipas deep autumn?

Na o aš dabar pasidariau bandymą - rudeninį, nes apie rudens tipą niekada nebuvau rimtai pamąsčiusi - su makiažu (tik odos spalva visiškai natūrali, be pudros) ir akiniais, kuriuos nuolat nešioju, su palaidais plaukais (kurių apačia dar matosi šiek tiek dažyta). Fotkinau specialiai ir pietinėje, ir šiaurinėje namų pusėje, nes skirtumas milžiniškas. Dėl to ir sakau, kad mano tipas - visiškas chameleonas, keičiasi priklausomai nuo apšvietimo.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 balandžio 2013 - 13:27
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 07, 13:24)
Aš ir buvau vasara pastaruoju metu jau gana ilgai, kol neiškilo abejonių, ar aš iš viso vasara. Nes vis būdavo spalvų, kurios man tinka, nors vasarai tikti neturėtų. Iki vakar ir aš galvojau, kad rudens tipai nedraugauja su mėlyna, kol man neparodė soft autumn paletės. Ten gana nemažai mėlynų, ir nėra tų "blogųjų" oranžinių, tik rausvokos, lašišinės. Išmest iš spintos netinkamus reikštų išmesti visus chaki - ar tikrai? Blogai ant manęs chaki?
Žalios tiesiog puikiai  thumbup.gif Bet jūsų tipas deep autumn?

Na o aš dabar pasidariau bandymą - rudeninį, nes apie rudens tipą niekada nebuvau rimtai pamąsčiusi - su makiažu (tik odos spalva visiškai natūrali, be pudros) ir akiniais, kuriuos nuolat nešioju, su palaidais plaukais (kurių apačia dar matosi šiek tiek dažyta). Fotkinau specialiai ir pietinėje, ir šiaurinėje namų pusėje, nes skirtumas milžiniškas. Dėl to ir sakau, kad mano tipas - visiškas chameleonas, keičiasi  priklausomai nuo apšvietimo.


Jei tu nori pajaust soft autum, tai gal geriau pasifotkink su kokiom smėlinėm, haki, bet pasistenk paieškot šviesesnių nei dabar kėlei. Aš tarkim , savo vienai dukrai ir vyrui (jie pas mane abu soft autum) būdavo kai perku, tai matau, kad "murzinas" iki negalėjimo ir pakankamai šviesus, tai būtinai parnešus ir pamatavus tekdavo žagtelt kaip juos puošia. Nors man į rankas paėmus atrodo, kam tokia pobaisė murlina spalva gali tikt lotuliukas.gif
Tiesa, ši tamsi gėlėta palaidinė mano softukei dukrai netiktų - per tamsi, o ir tau taip pat mirksiukas.gif ir dar kai fotkinsies paieškok tokios vietos kur būtų kuo daugiau šviesos, bet pati stovėk būtinai šešėlyje. taip neišdegins saulė spalvų ir geriau be akinių, nes dabar neina akių įžiūrėt gerai.
Turiu įtarimą, kad greitu metu eisi kokių naujų rėmukų tongue.gif

mhm, aš kol kas dar pas deep autumn kiurksau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 07 balandžio 2013 - 13:37
QUOTE(inc @ 2013 04 07, 13:37)
Jei tu nori pajaust soft autum, tai gal geriau pasifotkink su kokiom smėlinėm, haki, bet pasistenk paieškot šviesesnių nei dabar kėlei. Aš tarkim , savo vienai dukrai ir vyrui (jie pas mane abu soft autum) būdavo kai perku, tai matau, kad "murzinas" iki negalėjimo ir pakankamai šviesus, tai būtinai parnešus ir pamatavus tekdavo žagtelt kaip juos puošia. Nors man į rankas paėmus atrodo, kam tokia pobaisė murlina spalva gali tikt  lotuliukas.gif
Tiesa, ši tamsi gėlėta palaidinė mano softukei dukrai netiktų - per tamsi, o ir tau taip pat  mirksiukas.gif ir dar kai fotkinsies paieškok tokios vietos kur būtų kuo daugiau šviesos, bet pati stovėk būtinai šešėlyje. taip neišdegins saulė spalvų ir geriau be akinių, nes dabar neina akių įžiūrėt gerai.
Turiu įtarimą, kad greitu metu eisi kokių naujų rėmukų  tongue.gif

mhm, aš kol kas dar pas deep autumn kiurksau  biggrin.gif


Įtariu, kad nelabai ir turiu smėlinių, negražios jos man unsure.gif Iš to, ką radau staigiai - vėl šiaurinėje pusėje.

user posted image

user posted image

user posted image

Ne kažką, išskyrus paskutinę. Ar gali taip būti, kad smėlinė man tinka tik kai būna kartu su mėlyna, pilkai mėlyna?
Atsakyti
pamiršau dar pasakyti, kad geriau be makiažo fotkinkis- netrikdys mirksiukas.gif
dabar gilaiu komentuot negaliu, nes lekiam su mažiuke į lauką
Atsakyti
Jau ir taip daug eterio užėmiau blush2.gif Bet galutinai ir nebežinau, kokią išvadą daryti. Faktas, kad mėlynos puošia labiau, nei smėlinės. Bet ar tai - pagrindinis kriterijus atskirti vasarą nuo rudens? Soft autumn nepuošia mėlyni atspalviai? Juk paletėje jų nemažai.

Šiaip galėčiau sakyti, kad man jokio skirtumo, ar esu soft summer, ar soft autumn - paletės labai panašios. Abiejose yra svarbiausios man labiausiai tinkančios spalvos (niuansų neišmanau, bet grubiai vertinant) - bordinės, mėlynai žalios iki pačių sodriausių, pilkai mėlynos. Abu tipai gali nešioti ir auksą, ir sidabrą. Tai jeigu rengčiausi pagal bet kurią iš šitų palečių, apsirengčiau praktiškai vienodai.

Labiausiai galvą skauda dėl chaki. Jų vasaros paletėje nėra, bet tinka jos man ir patinka. Bent jau negadina - tai faktas, o gal ir šiek tiek papuošia. Tai jeigu visgi apsisprendžiu, kad tikrasis mano tipas yra soft summer, man jų reikėtų vengti?
Atsakyti
Na?

user posted image

user posted image

Ar čia tie melsvi intarpėliai lemia visą bendrą vaizdą? Grynos smėlinės šviesios nerandu.
Atsakyti
Pavaikščiojau po lauką ir pamislijau dar vieną variantą biggrin.gif

kai sudėjau paletes greta, tai sakyčiau gal rudenio pabandymui reiktų imt iš šviesių gal trečios eilės spalvas arba kokių pageltintų , pažalintų švieisiai pilkų smile.gif

sudėdu paletes greta vasaros ir rudenio

šviesūs
sa
user posted image
ss
user posted image

tamsūs
sa
user posted image

ss
user posted image

neutralūs
sa
user posted image

ss
user posted image

ryškūs
sa
user posted image

ss
user posted image
Atsakyti