Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 17:03)

Su melsva geriau mano nuomone. 4u.gif
Tikrai matosi kad veido atspalvis kitoks. O jus ne viena kadra bandykit daryt, po to isrinksit panasiausius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 16:41)
Kaip tokia, tiktu?
Dar tokia bet sita su blizgiukais truputi


Žinai, greičiausiai man su tuo pirmuoju ir nulakavo manikiūrininkė biggrin.gif Sutepėm beveik paskutinius lašiukus. Prašiau, kad nupirktų ir man kai užsakinės, bet turbūt negavo dar. Nors šiaip ir vos ryškesnio norėčiau rast.
O šitos firmos gal būna kokiose parduotuvėse pirkt? Beje, ir kaip tu taip greit atkapstei pavyzdį realaus lako? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 11:21)

user posted image



spalva tinka, tik atkreipkit demesi, kad zalia "istraukia", paryskina odos raudonuma (aplink nosi, lupas, smakra)

QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 18:03)


man sis variantas labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 06 balandžio 2013 - 17:22
QUOTE(inc @ 2013 04 06, 17:14)


Ju buna pirkt, va cia O jeigu ne internetu tai cia As tokia lakine biski tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 17:24
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 17:03)
Slepiam plaukus, nes jie galbūt klaidina, gaudo šviesą ir keičiasi, priklausomai nuo jos. Kaip geriau? Kuris iš variantų netinka, atmetimo principu? Ar gali būti, kad esu IR pavasaris, IR vasara?  doh.gif
Tik vėl įdomiai fotikas grybauja. Prie pavasario spalvų veidą fiksuoja šaltesnį, prie vasaros - šiltesnį odos atspalvį, neišeina pagauti, kad būtų vienodai, nors stoviu toje pačioje vietoje  unsure.gif


man šiuo atveju žalias nepatinka. su žaliu, tai dar plius kiek nesufokusuotas veidas


...bet kol atsakymą rašiau šimtą kartų paskui vaikus turėjau pabėgiot, tai vienu tarpu bėgdama pro kompą užmečiau akį iš toliau ir lyg tas žalias kaip tik neblogai. Gal tik atspalvio kitokio reiktų g.gif O tau pačiai kuri paletė mielesnė prie dūšios?
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 04 06, 17:21)
spalva tinka, tik atkreipkit demesi, kad zalia "istraukia", paryskina odos raudonuma (aplink nosi, lupas, smakra)
man sis variantas labiau.

Labai teisingai pastebejot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 17:12)
Su melsva geriau mano nuomone. 4u.gif
Tikrai matosi kad veido atspalvis kitoks. O jus ne viena kadra bandykit daryt, po to isrinksit panasiausius. smile.gif


Radau sprendimą bigsmile.gif

user posted image

Nebent galima kabintis, kad šviesos šaltinis (saulė už lango) yra kiek labiau iš "vasarinės" pusės, ir galbūt toje pusėje yra "aktyvesnė" akis. Bet man bent jau iš šitos foto atrodo, kad vasaros paletė tinka labiau unsure.gif Nors kad pavasario netinka, irgi negaliu pasakyti.

QUOTE(rytojryta @ 2013 04 06, 17:21)
spalva tinka, tik atkreipkit demesi, kad zalia "istraukia", paryskina odos raudonuma (aplink nosi, lupas, smakra)
man sis variantas labiau.


Bet kaip tik šita spalva yra tinkanti abiems tipams - ir vasaroms, ir pavasariams. Tai išeitų, kad esu nei pavasaris, nei vasara? doh.gif

QUOTE(inc @ 2013 04 06, 17:24)
man šiuo atveju žalias nepatinka. su žaliu, tai  dar plius kiek nesufokusuotas veidas
...bet kol atsakymą rašiau šimtą kartų paskui vaikus turėjau pabėgiot, tai vienu tarpu bėgdama pro kompą užmečiau akį iš toliau ir lyg tas žalias kaip tik neblogai. Gal tik atspalvio kitokio reiktų  g.gif O tau pačiai kuri paletė mielesnė prie dūšios?


Aš mėtausi. Lyg ir vasaros. Bet visai netinka vasaroms rekomenduojamos pastelinės (pilkai rausvos - tiesiog tragedija). Gražiai draugauju su ryškiai, tamsiai pilkomis, o šviesiau pilkos mane "pradangina". Gerai tinka įvairūs mėlyni ir žali atspalviai. Praktiškai visi, įskaitant net ir kai kurias chaki. Bet mane papuošia tokia ryški violetinė (kurios šiaip nekenčiu kaip spalvos), kuri priskiriama true spring, ir yra dar įvairių spalvų, kurios turėtų netikti, jeigu būčiau vasara (kaip ir ta šilta žalia - turėtų pobaisiai atrodyti, bet neatrodo, mažų mažiausiai pusė velnio; taip pat koralinės visokios, lašišinės).

Ar yra kokios nors "testinės" spalvos atskirti vasarai nuo pavasario? Na, kad ant vieno tipo atrodytų gražiai, ant kito tragiškai?

Pavyzdžiui, gal šita žydra ant vasaros turėtų būti tragedija?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 17:39)


Pavyzdžiui, gal šita žydra ant vasaros turėtų būti tragedija?

Sita ne vasaroms, bent jau mano nuomone. ir jusu odos atspalvi toks derinys daro kiek pilka. unsure.gif
Ana melsva nepalyginamai geriau.
Atsakyti
Erszebeth, gal dar čia pažiūrėk apie netinkamas spalvas. Mažu rasi sprendimą
http://color-harmony....com/23931.html

dar yra staripsnelis apie tai kaip neskubėt pereit į vasaras
http://color-harmony....com/78806.html


ir dar ...
Темные сезоны хорошо носят темные цвета друг друга
Мягкие сезоны хорошо носят мягкие цвета друг друга
Яркие сезоны хорошо носят яркие цвета друг друга
Светлые сезоны хорошо носят светлые цвета друг друга
Холодные сезоны хорошо носят холодные цвета
Теплые сезоны хорошо носят теплые цвета

tau dabar esmė išsiaiškinti charakteristikas biggrin.gif

aš tarkim kai tamsaus sezono atstovė, tai galiu nešiot ir deep autumn ir kažkiek dark winter spalvų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 06 balandžio 2013 - 18:08
QUOTE(inc @ 2013 04 06, 18:04)
Erszebeth, gal dar čia pažiūrėk apie netinkamas spalvas. Mažu rasi sprendimą
http://color-harmony....com/23931.html

dar yra staripsnelis apie tai kaip neskubėt pereit į vasaras
http://color-harmony....com/78806.html
ir dar ...
Темные сезоны хорошо носят темные цвета друг друга
Мягкие сезоны хорошо носят мягкие цвета друг друга
Яркие сезоны хорошо носят яркие цвета друг друга
Светлые сезоны хорошо носят светлые цвета друг друга
Холодные сезоны хорошо носят холодные цвета
Теплые сезоны хорошо носят теплые цвета

tau dabar esmė išsiaiškinti charakteristikas  biggrin.gif

aš tarkim kai tamsaus sezono atstovė, tai galiu nešiot ir deep autumn ir  kažkiek dark winter spalvų


Ačiū 4u.gif Reikia pasigilinti. Kol kas blogiausiomis savo spalvomis laikydavau įdegio spalvas, murzinas oranžines; nors labai tinka daugelis mėlynų, nesirinkčiau šviesios pastelinės žydros. Švari balta blogai atrodo. Pagal tai labai kvailai išeitų - arba esu minkšta vasara, arba ryškus pavasaris unsure.gif

Pabandom dar šitaip.

Šita spalva turėtų tikti vasaroms, bet netikti pavasariams?

user posted image

O šita violetinė kieno spalva?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 18, 14:34)

vasara
user posted image

pavasaris
user posted image



QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 18, 21:07)
Mano akytė:

user posted image


ėjau pasirinkt kokių nors tavo fotkių daugiau, tai tuos radau paveiksliukus. pagal grafiką noris galvot apie vasarą, bet dabar paskutiniam poste matau vėl naujas tavo fotkes ir nu vis tiek man jos ganėtinai ryškios kaip vasarai lotuliukas.gif
tik reik dar turėt omenyje, kad akis nėr sufokusuota, o tai reiškia, kad piešinys praradęs ir spalvų ir dalį brūkšniukų ir aštrumo. tad kol kas tu man po klaustuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 18:31)
Šita spalva turėtų tikti vasaroms, bet netikti pavasariams?

user posted image


Va bigsmile.gif sita liuks! Bet ji pagal mane rudens spalva, gal soft autumn? Pavasariams ne, ji muted.

QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 18:31)

O sitos jau kaip as sakyciau "oda nepaveza". Atrodot truputi susalus, isbalus, nepamiegojus. Spalva svari, ne prislopinta.
Papildyta:
O negaletumet buti toks patamsintas soft autumn? g.gif
Papildyta:
Man noretusi jus kazkaip taip aprengt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 18:49