Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 11:52)

Merginos tipa tai sudetinga izvelgti, bet svarkelis tai aiskiai clear. Vienareiksmiskai. biggrin.gif Gal labiau priskirciau clear spring, nors is esmes turetu tikti jiems abiems nes cia tik niuansai. Jeigu ir jusu toks pat ryskus tada irgi bus is clear spring. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 12:54)
Merginos tipa tai sudetinga izvelgti, bet svarkelis tai aiskiai clear. Vienareiksmiskai. biggrin.gif Gal labiau priskirciau clear spring, nors is esmes turetu tikti jiems abiems nes cia tik niuansai. Jeigu ir jusu toks pat  ryskus tada irgi bus is clear spring. 4u.gif


Kai dabar šalia sudedu, tai mano žalesnis, ir ta Akropolio reklamos mergina tada tikrai atrodo su žydru švarku, kaip ir rašėte. Čia gamintojo foto - turbūt geriau atspindėti tikrosios spalvos neįmanoma...

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, bandykit su siuo pazaisti, gal rasit savo spalva? 4u.gif
http://www.styleandi...uk/our_colours#
Atsakyti
Erszebeth, nežinau, kokia tiksliai megztuko spalva, bet oda man visiškai šalta vasara. o ir nagų lakas bei žiedas nepasakyčiau, kad labai jau tinka

sveikos, merginos. šimtas metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 13:01)
Kai dabar šalia sudedu, tai mano žalesnis, ir ta Akropolio reklamos mergina tada tikrai atrodo su žydru švarku, kaip ir rašėte. Čia gamintojo foto - turbūt geriau atspindėti tikrosios spalvos neįmanoma...

user posted image

Si ne tokia rekianti kaip Akropolio reklamoje bent jau man atrodo. Pirma mintis kad - zalia. Nors labai labai arti melynos, realiai turetu tikti ir saltam ir siltam tipui. Vat svarstau tarp 70 ir 69. Kuris jums atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 13:09
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 13:02)
Erszebeth, bandykit su siuo pazaisti, gal rasit savo spalva? 4u.gif
http://www.styleandi...uk/our_colours#


radau, radau clap.gif Nr. 53.

user posted image

user posted image

Pavasaris ir vasara. Ir vėl prie suskilusios geldos doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Teka @ 2013 04 06, 13:07)
Erszebeth, nežinau, kokia tiksliai megztuko spalva, bet oda man visiškai šalta vasara. o ir nagų lakas bei žiedas nepasakyčiau, kad labai jau tinka


Na gal ir vasara. Jau nebežinau, kiek laiko kankinuosi neatsirinkdama.

QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 13:09)
Si ne tokia rekianti kaip Akropolio reklamoje bent jau man atrodo. Pirma mintis kad - zalia. Nors labai labai arti melynos, realiai turetu tikti ir saltam ir siltam tipui. Vat svarstau tarp 70 ir 69. Kuris jums atrodo?


Šitos kiek per tamsios man atrodo, kai sudedu šalia. Man atrodo, tai nr. 53 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 10:21)
Giliu žiemos miegu užmigusi tema... Kai pusnys už lango, turbūt nesinori galvoti apie spalvas. Bet aš vėl ateinu pasidalinti savo abejonėmis. Kaip galvojat, šita žalia spalva yra pavasario? Ar vasaros? Iš aplinkinių sulaukiau labai daug komplimentų, kad man labai tinka šita spalva. Pačiai sunku spręsti dėl to "labai" ar "nelabai", bet skirtingi žmonės iš skirtingų vietų taip įvertino.

Pati galvoju, kad visgi tai pavasario spalva. Šalia pridedu ir ranką - odą, nagai irgi su, mano vertinimu, pavasario spalva, metalas geltonas. Neatrodo, kad tai būtų svetima, uždėta ir "neprilipę"?



Būk gera, jei dar prisimeni primink mano išsakytą tavo tipo versiją mirksiukas.gif

Lakas, bent jau šioj fotkėj man ne pats idealiausias atrodo. Čia turbūt iš kokių koralinių kategorijos , ane? Aš aną savaitę apėjau pas mus visas kosmetikos pardes su konkrečiu įsivaizdavimu kokio noriu lako ir neradau. Toks ajusmas, kad visiems kitiems tipams yra, o man nea lotuliukas.gif
Žiedas, žinok, ir man nelabai g.gif

bandau dabar atkapstyti gerulį stkaitytą staripsnelį apie šitas aemeraldines spalvas ir nerandu. nu gal dar rasiu? ten buvo lyg palyginimas kokiam tipui, kuris atspalvis...knisu toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 13:28)
Šitos kiek per tamsios man atrodo, kai sudedu šalia. Man atrodo, tai nr. 53  g.gif

Tiksliai, 53. smile.gif Kazkaip as ja praziurejau... 69 per melyna, 70 per daug mutted.

QUOTE(inc @ 2013 04 06, 15:57)
Aš aną savaitę apėjau pas mus visas kosmetikos pardes su konkrečiu įsivaizdavimu kokio noriu lako ir neradau. Toks ajusmas, kad visiems kitiems tipams yra, o man nea  lotuliukas.gif

bandau dabar atkapstyti gerulį stkaitytą staripsnelį apie šitas aemeraldines spalvas ir nerandu. nu gal dar rasiu? ten buvo lyg palyginimas kokiam tipui, kuris atspalvis...knisu toliau  mirksiukas.gif

O kokio konkreciai reikia? ax.gif

Jo as irgi prisimenu kad buvo toks skirstymas. g.gif
Papildyta:
Turkio spalvos sukneles
user posted image
Visas straipsnis http://www.adelanta....urquoise_dress/
Apie 4 spalva raso kad tokia gali sau leisti tik ziema ir pavasaris ir tai tik su ryskiu makiazu.
Apie 2 spalva raso kad cia ta, kuri tradiciskai visu laikoma turkio spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 16:07
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 16:04)
O kokio konkreciai reikia? ax.gif


kokio tiksliai nžn, bet spalva maždaug tokia turėtų būti. šilta minimaliai ir gan neutrali rausva
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 06, 15:57)
Būk gera, jei dar prisimeni primink mano išsakytą tavo tipo versiją  mirksiukas.gif

Lakas, bent jau šioj fotkėj man ne pats idealiausias atrodo. Čia turbūt iš kokių koralinių kategorijos , ane?


Taip, iš koralinių.

Turbūt buvai iš tų, kurios dvejojo, vasara ar pavasaris. Radau porą citatų:

QUOTE(inc @ 2013 01 28, 14:10)
aga, ir aš pritarčiau, kad akys ryškios ir labiau galvojasi, kad vasara esi. na bet kodėl tas oranžinis megztukas visai neblogai atrodo? juk vasarai turėtų netikt tokia spalva, a? ar čia fotkėj spalvos nugrybavę?




QUOTE(inc @ 2013 01 28, 19:50)
jei lašininė, tai dar vienas pliusas link pavasario wink.gif
o plaukai net ir gerokai tamsūs pas pavasarius būna  biggrin.gif


Atkeliu senesnę iliustraciją. Ant Scarlett gana aiškiai matosi, kurios žalios jai tinka labiau. O man, atrodo, vienodai neblogai tinka ir vienos, ir kitos. Negalėčiau sakyti, kad kurios nors netinka...

user posted image



Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 04 06, 16:13)
kokio tiksliai nžn, bet spalva maždaug tokia turėtų būti. šilta minimaliai ir gan neutrali rausva

Kaip tokia, tiktu?
Dar tokia bet sita su blizgiukais truputi
Atsakyti
Slepiam plaukus, nes jie galbūt klaidina, gaudo šviesą ir keičiasi, priklausomai nuo jos. Kaip geriau? Kuris iš variantų netinka, atmetimo principu? Ar gali būti, kad esu IR pavasaris, IR vasara? doh.gif

user posted image user posted image

Tik vėl įdomiai fotikas grybauja. Prie pavasario spalvų veidą fiksuoja šaltesnį, prie vasaros - šiltesnį odos atspalvį, neišeina pagauti, kad būtų vienodai, nors stoviu toje pačioje vietoje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2013 - 17:04