Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2013 03 25, 11:40)

Ta tradicinė pelenų... nesuprantu aš tos spalvos... man tradicinė lietuviška šiaudo spalva, kuri gali būt tiek pavasarių, tiek rudenėlių, tiek vasarų.
user posted image


Oi, labai gera pavyzdi parinkot thumbup.gif
Atsakyti
Giliu žiemos miegu užmigusi tema... Kai pusnys už lango, turbūt nesinori galvoti apie spalvas. Bet aš vėl ateinu pasidalinti savo abejonėmis. Kaip galvojat, šita žalia spalva yra pavasario? Ar vasaros? Iš aplinkinių sulaukiau labai daug komplimentų, kad man labai tinka šita spalva. Pačiai sunku spręsti dėl to "labai" ar "nelabai", bet skirtingi žmonės iš skirtingų vietų taip įvertino.

Pati galvoju, kad visgi tai pavasario spalva. Šalia pridedu ir ranką - odą, nagai irgi su, mano vertinimu, pavasario spalva, metalas geltonas. Neatrodo, kad tai būtų svetima, uždėta ir "neprilipę"?

user posted image

user posted image

Clear spring būtų?

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, nežinau, vasaros, ar pavasario ši spalva, tik [pasakysiu, kad ji jums tinka.
Čia, kiek suprantu, rudeninių mergaičių nelankosi?

Man labai domina rudens paletės. Norisi ignoruot žiemą, prisimint spalvas, tai pasisiuvau raudonų plytų paltą. Ką paderint prie šios spalvos, gal yra kitokių minčių? KOl kas derinu šokoladinę, arba juodą apačią, chaki skarą su rustiškom gėlėm raudonom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivija: 06 balandžio 2013 - 10:42
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 10:21)


Sita zalia vasaros, mano nuomone. 4u.gif Be to ji tokia gana rami, prislopinta, clear turetu buti ryskesne.

P.S. As irgi tokias spalvas dabar labai megstu, drinks_cheers.gif ir tinka man labai. thumbup.gif

Del ziedo, ne man truputi siltokas prie odos bet gal cia ir monitoriaus isdaigos. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 10:57
Tai vis dėlto labiau link vasaros atrodau, taip? Jetau, turėtų būti taip elementaru atskirti, dar iki bet kokio detalizavimo, tiesiog pagal "šiltas-šaltas tipas", bet šitoje vietoje ir įstringu doh.gif

QUOTE(Kivija @ 2013 04 06, 10:41)
Man labai domina rudens paletės. Norisi ignoruot žiemą, prisimint spalvas, tai pasisiuvau raudonų plytų paltą. Ką paderint prie šios spalvos, gal yra kitokių minčių? KOl kas derinu šokoladinę, arba juodą apačią, chaki skarą su rustiškom gėlėm raudonom..


Medaus bigsmile.gif

QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 10:43)
Sita zalia vasaros, mano nuomone. 4u.gif  Be to ji tokia gana rami, prislopinta, clear turetu buti ryskesne.

P.S. As irgi tokias spalvas dabar labai megstu, drinks_cheers.gif  ir tinka man labai. thumbup.gif

Del ziedo, ne man truputi siltokas prie odos bet gal cia ir monitoriaus isdaigos. blush2.gif


Man labai sunku atskirti, kuri žalia yra vasaros, o kuri pavasario, nes paletėse jos labai panašios. Mano fotoaparatas šiek tiek pamelsvina visus vaizdus, ypač patalpoje fotografuojant, bet nemoku nustatyti, kad to nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Kivija @ 2013 04 06, 12:41)
Man labai domina rudens paletės. Norisi ignoruot žiemą, prisimint spalvas, tai pasisiuvau raudonų plytų paltą. Ką paderint prie šios spalvos, gal yra kitokių minčių? KOl kas derinu šokoladinę, arba juodą apačią, chaki skarą su rustiškom gėlėm raudonom..

Raudonų plytų spalva, čia daugiau oranžinė (plytinė), ar vis gi labiau raudona?

Pažiūrėk čia , gal kas užklius. 4u.gif

Оранжевый цвет

Оранжевый цвет — цвет роскоши и благополучия. Не зря у многих он ассоциируется с ощущением веселья и удовольствия. Однако его нежелательно использовать для создания делового имиджа.

Деловым людям подходит сочетание оранжевого цвета в одежде с ультрамарином, зеленым, небесно-голубым, белым, лиловым, фиолетовым и коричневым.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2013 04 06, 12:11)
Raudonų plytų spalva, čia daugiau oranžinė (plytinė), ar vis gi labiau raudona?




sakyčiau rudai raudona. Oranžinė ne į tą pusę. Na, kaip tie senoviniai raudoni namai, gi jie ne skaisčiai raudoni, o rudai raudoni, bet ne bordo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 11:04)
Man labai sunku atskirti, kuri žalia yra vasaros, o kuri pavasario, nes paletėse jos labai panašios. Mano fotoaparatas šiek tiek pamelsvina visus vaizdus, ypač patalpoje fotografuojant, bet nemoku nustatyti, kad to nebūtų.

IMHO, zalia i melynuma vasaros, zalia i geltonuma pavasario. 4u.gif

QUOTE(Kivija @ 2013 04 06, 11:15)
sakyčiau rudai raudona. Oranžinė ne į tą pusę. Na, kaip tie senoviniai raudoni namai, gi jie ne skaisčiai raudoni, o rudai raudoni, bet ne bordo smile.gif

Plytos spalva realiai yra terracotta (degto molio) spalva. Stai cia yra ivairus terracotta atspalviiai, isrinkit kuris artimiausias jusu paltukui ir idekit nuoroda arba paveiksliuka ir mes butinai jums pagelbesim. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 11:44)
IMHO, zalia i melynuma vasaros, zalia i geltonuma pavasario. 4u.gif



O kaip tada ta "robin egg" spalva iš mano pacituotos clear spring paletės? g.gif

Gal nebūsiu apkaltinta reklama, tikrai nesu niekaip susijusi su Akropoliu lotuliukas.gif Bet akis užkliuvo už skelbimo šone. Tos merginos švarkelis - realiai tokia pat spalva. Reklamoje sudėliota taip, kaip šiltam tipui? Pavasariui? Pačios merginos tipas lyg ir ruduo? Ką galvojat?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2013 - 11:58
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 12:44)
ivairus terracotta atspalviiai, isrinkit kuris artimiausias jusu paltukui ir idekit nuoroda arba paveiksliuka ir mes butinai jums pagelbesim. smile.gif  4u.gif


šis artimas, bent mano monitoriuje smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 06, 11:52)
O kaip tada ta "robin egg" spalva iš mano pacituotos clear spring paletės?  g.gif

cia jau zydra manyciau, is turkio gimines. smile.gif Pavasariui tinka.
user posted image

Galbut ir jusu megstukas zydras, tik mano kompas rodo ji zalia g.gif
as matau ji kaip sea green
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kivija @ 2013 04 06, 11:58)
šis artimas, bent mano monitoriuje smile.gif


man atrodo prie tokios tiktu medaus kaip Erszebeth kad sake, arba geltono vasko, camel spalva, visokios siltos smelio spalvos.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 balandžio 2013 - 12:22
QUOTE(Hiver @ 2013 04 06, 12:22)
cia jau zydra manyciau, is turkio gimines. smile.gif Pavasariui tinka.
user posted image

Galbut ir jusu megstukas zydras, tik mano kompas rodo ji zalia g.gif
as matau ji kaip sea green
user posted image



Ne žydras, gamintojas jį vadina žaliu, jade. Radau tiksliai tą tuniką gamintojo puslapyje - Marks and Spencer

user posted image

Kaip ir sakiau, mano fotoaparatas viską šiek tiek pamėlynuoja ir papilkina doh.gif Suprantama, ir mane pačią, įskaitant odą bei plaukus. Net nebežinau, kaip įmanoma parodyti tikrąjį vaizdą. Bet turbūt čia amžina problema - apšvietimas, fotoaparato nustatymai, monitorius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2013 - 12:43