Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image

clear winter nera sviesiu plauku:)
light summer(su pavasario itaka) manau gal tikti?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 03 23, 22:19)
clear winter nera sviesiu plauku:)
light summer(su pavasario itaka) manau gal tikti?


Kad yra sviesiaplaukiu ziemu tipazas g.gif tos kur platinines blondines, is ju lygtai Gwen Stefani, Christina Aguilera.. . Tiktai prie kurios ziemos jos priskirtos? Cool winter kazin, Deep winter tuo labiau... g.gif
Nors va cia rasoma apie sviesiaplauke true winter http://12blueprints....de-true-winter/

Light summer laisvai galit buti, jeigu jauciat kad jums kontrasto / spalvu ryskumo uztenka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 23 kovo 2013 - 23:02
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 22:54)
Kad yra sviesiaplaukiu ziemu tipazas g.gif tos kur platinines blondines,  is ju lygtai Gwen Stefani, Christina Aguilera.. . Tiktai prie kurios ziemos jos priskirtos? Cool winter kazin, Deep winter tuo labiau... g.gif



Man atrodo, kad absurdiška analizuoti tas moteris, kurios yra dažytais plaukais, o ir apskritai retai pasirodo be makiažo. Tokiu atveju iš bet kurio tipo galima padaryti bet kurį, mano galva. Jas reikėtų vertinti ne kaip esančias tam tikro tipo, o susikūrusias tam tikrą tipą. Tai, aišku, irgi neblogai, ypač, jeigu "kūrinys" harmoningas, bet analizuotojoms įneša labai daug painiavos.

Hypnotic Poison - ten tikrai visos trys nuotraukos prie natūralaus apšvietimo? Man pirmoji atrodo prie dirbtinio, ji gerokai šiltesnė gal ne tik dėl makiažo pagrindo. Antroje nuotraukoje akys atrodo pilkos, trečioje - skaisčiai mėlynos. Tai nuo ko atsispirti, vertinant tipą? Plaukai nė vienoje iš nuotraukų ne natūralios spalvos. Gal aš visgi galvočiau, kad jūs pavasaris (šiltas) tipas, bet nežinau, kiek įkeltos nuotraukos mane apgauna.
Atsakyti
nusifotkinau dabar be makiazo smile.gif Erszebeth-pritariu drinks_cheers.gif dabar makiazo,rubu ir plauku dazu pagalba galima susikurti tipa kuri tik nori:)

user posted image


antakiai kaip ir naturali plauku spalva pilki:)(nors atrodo kaip juodi)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 19:48)
Jeigu manot kad galetumet save priskirt vasarai ir esate sviesi (sviesiu plauku) tai tikriausiai esat light summer.



vat dabar suabejojau, nes skaičiau, kad pavasario tipas turi strazdanų, o pas mane jų irgi yra, ta prasme, kad jos išryškėja vasarą. Kita vertus, mano natūrali plaukų spalva yra ta tradicinė lietuviška pelenų spalvos, bet mąstau apie persidažymą į blondinę, noriu išsibalinti plaukus. Tai dabar kaip ir dvejot pradėjau... g.gif

beje, nevadinkit manęs jūs, nes pernelyg jauna dar esu, penkiolikos tik blush2.gif Esu anksčiau skaičius apie spalvinius tipus, bet tik dabar, kai supratau, kad noriu šiokių tokių permainų, nusprendžiau labiau pasigilint į visą šitą reikalą
Atsakyti
Hypnotic Poison, O jus neatmetat galimybes kad esat light summer? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 03 25, 00:03)
Hypnotic Poison, O jus neatmetat galimybes kad esat light summer?  g.gif


Vat galvoju light summer arba light spring busiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*.Simona.* @ 2013 03 24, 14:53)
vat dabar suabejojau, nes skaičiau, kad pavasario tipas turi strazdanų, o pas mane jų irgi yra, ta prasme, kad jos išryškėja vasarą. Kita vertus, mano natūrali plaukų spalva yra ta tradicinė lietuviška pelenų spalvos, bet mąstau apie persidažymą į blondinę, noriu išsibalinti plaukus. Tai dabar kaip ir dvejot pradėjau...  g.gif

beje, nevadinkit manęs jūs, nes pernelyg jauna dar esu, penkiolikos tik  blush2.gif Esu anksčiau skaičius apie spalvinius tipus, bet tik dabar, kai supratau, kad noriu šiokių tokių permainų, nusprendžiau labiau pasigilint į visą šitą reikalą

Strazdanų gali turėti visi tipai... o tokiam amžiuje galit mėginti visas spalvas, tai vienas iš dėkingiausių amžių būti kuo tik nori... dėl harmonų audrų tokio amžiaus žmonės turi ryškiausias akis, plaukus... tai ir ne savo spalvas neblogai tempia. Be to tokiame amžiuje viskas atleistina, ir kada dar galima sužinoti kokiai norisi būti, jai ne dabar 4u.gif

Ta tradicinė pelenų... nesuprantu aš tos spalvos... man tradicinė lietuviška šiaudo spalva, kuri gali būt tiek pavasarių, tiek rudenėlių, tiek vasarų.
user posted image

Ash blond, kokie būna dažai, išskirtinai šalto tipo plaukų spalva. Tokie plaukai tinka vasaroms labiausiai... na gali tikti dar cool winter... (ale žili jei). Clear nei žiemoms, nei pavasariams netinka, bo clear niekaip neasocijuojasi su ash.

Gwen Stefani aš net nesiimčiau analizuot kokia jin ten iš savęs... bet tipažas sukurtas žiemos... žiemos spalvos jai kažkaip labiausiai "prie veido"... įtariu kad akys "ištempia" tą kontrastą. Galvojau gal pavasaris, bet su šiltom pavasarinėm spalvom labai šiaip sau vaizdas. Nors tokios spalvos ribinės visai neblogai, tai manyčiau tikrai ne cool winter... Klausimas ar tai tikros jos akys, ar lindzės... plaukai faktas kad dažyti, bet koks skirtumas, svarbu įvaizdis gavosi skanus.

Tiesa clear spring paletėje oranžinės kaip ir nėra, įvardijama red orange spalva.
user posted image

bet IMHO iš ultra serijos turėtų visos spalvos tikt:
user posted image




Atsakyti

bytte kaip manot, save galeciau priskirti labiau prie light spring ar prie light summer? is anksto dekuj uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Hypnotic Poison, jei Jusu oda idega vasara arba turi siltumo, tada pavasaris, bet jei neidegate arba tik labai sunkiai ir tik sviesiai, tada tikrai light summer smile.gif
Buk light summer, tada draugausim drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 03 25, 21:32)
Hypnotic Poison, jei Jusu oda idega vasara arba turi siltumo, tada pavasaris, bet jei neidegate arba tik labai sunkiai ir tik sviesiai, tada tikrai light summer  smile.gif
Buk light summer, tada draugausim  drinks_cheers.gif  biggrin.gif


user posted image

O jus idegat lengvai? Jei idegat kokios spalvos idegis buna?
nurodyta kad kai light summer idega, jai reikia rinktis spalvas is ziemos paletes:) Kazkur skaiciau kad light summer ir light spring bazines spalvos tokios pat. pvz as is pradziu idegu raudonai, po 3- 4 dienu pariduoju, idegis toks kaip auksniai alyvinis:)
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 25 kovo 2013 - 20:48
O, kokiu geriu cia pridejote! smile.gif
As neidegu visiskai, oda porcelianine mano, labai sviesi. O kad idegciau, turedavau kasdien prie juros vaziuoti visa vasara, bet tas idegis nebuvo siltos spalvos, jei tik galima taip sakyti apie idegi apskritai. Bet daugiau net nebesistengiu idegti, nes labai pigmentiniu demiu ant kuno daugeja, ir siaip nera sveika rolleyes.gif
Is tiesu, nelabai kuo ir skiriasi light spring ir light summer, tik spalvos gal kiek siltesnes pavasariui. Bet truouti ''siltumo'' ir vasarai nepakenks smile.gif
Atsakyti