Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 03 23, 19:27)

o čia megztukas, kuris jai liuksiškai tiko


O ne per svelni spalvyte kaip clear? smile.gif Ji man tokia net dusty truputi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 19:49)
O ne per svelni spalvyte kaip clear? smile.gif  Ji man tokia net dusty truputi blush2.gif


Nu ir man ji mistika ta spalva. Galvočiau, kam tokia keista spalva gali ir tikti, bet gerai, o ir sakyčiau vos ne viena iš labai nedaugelio jos šviesių nešiojamų spalvų biggrin.gif Dauguma ganėtinai ryškios
Atsakyti
Hiver na man ta smėlinė iš smėlio foto irgi vasarom netinka, joms tinka ta tokia pilkšvai/rusva, šviesi kakavos, rusva su trupučiu rausvos savyje
turbūt kas telpa į pavadinimą "cool beige"
na, bet čia toks pavadinimų klausimas, svarbiausia šiltumas/šaltumas
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 03 23, 20:12)
Hiver na man ta smėlinė iš smėlio foto irgi vasarom netinka, joms tinka ta tokia pilkšvai/rusva, šviesi kakavos, rusva su trupučiu rausvos savyje
turbūt kas telpa į pavadinimą "cool beige"
na, bet čia toks pavadinimų klausimas, svarbiausia šiltumas/šaltumas

Ne ne, tai as ir parodziau ta "smelio" ir "camel" foto tik kaip pavyzdi kad tai nera tai, ka as matau light summer paletese 4u.gif Ir ka as isivaizduoju kaip apibudinima "smeline". 4u.gif
smile.gif
"Smeline spalva neturi ruzavumo, o si i ruzavuma. Siaip vasaroms dar tinka sviesi taupe ir beige, tik i sia palete neitraukta."

O vasaru tai taip, kaip ir rasiau yra beige (rusva be geltonumo, budingo smelio spalvai) kakavine (rusva su rausvumu), taupe ir light taupe (rusva su pilkumu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 23 kovo 2013 - 20:45
Gal galetumet parasyt savo nuomone 4u.gif jau susimaisiau ,esu saltas ar siltas tipas. Imetu senesnes foto, darytas dienos sviesoj be blykstes.
Idejau foto juodais plaukais (realybej netiko, per stipriai kontrastavo su oda,buvau ale mirtise). Ir viena foto ryzais plaukais(siltais).
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
viršutinė foto bais šilta viskas, o ir harmoninga wink.gif
kitose galima būtų įtart ir šaltą tipažą, nes plaukai lyg ir šaltoki, o ir oda sunkiai įvertinamos šilumos
kol kas vis dsar linkusi galvot, kad esi vis dar pavasaris smile.gif
Atsakyti
inc, tikriausiai apie tokia koraline kalbejot? smile.gif clear coral Si jau turbut clear spring tikrai tinka? 4u.gif

Hypnotic Poison, jus man tikrai traukiat i clear wub.gif skaisti oda, svari akiu spalva, nu nezinau, cia mano nuomone aisku. 4u.gif As manyciau su sviesiais plaukais labiau i clear spring, nes ir odoje siltumo tokio persikinio matosi ir plaukuose auksinio atspalvio yra. Tik man kelia abejone tai, kad jus issireisket jog siltos spalvos jums visiskai netinka ir akiu piestukas geriau juodas negu rudas. unsure.gif O pas clear spring vis vien dominuoja dauguma siltu ir truputis saltu spalvu, kai tuo tarpu clear winter daugiau saltu ir tik truputis siltu spalvu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 23:09)
inc, tikriausiai apie tokia koraline kalbejot? smile.gif  clear coral Si jau turbut clear spring tikrai tinka? 4u.gif

Hypnotic Poison, jus man tikrai traukiat i clear wub.gif skaisti oda, svari akiu spalva, nu nezinau, cia mano nuomone aisku. 4u.gif As manyciau su sviesiais plaukais labiau i clear spring, nes ir odoje siltumo tokio persikinio matosi ir plaukuose auksinio atspalvio yra. Tik man kelia abejone tai, kad jus issireisket jog siltos spalvos jums visiskai netinka ir akiu piestukas geriau juodas negu rudas. unsure.gif  O pas clear spring vis vien dominuoja dauguma siltu ir truputis saltu spalvu, kai tuo tarpu clear winter daugiau saltu ir tik truputis siltu spalvu.  g.gif


Pirmoje foto uzsitepus lb tamsu makiazo pagrinda 4u.gif (buvau pamirsus) sun beige kur spalva veido skiriasi nuo kaklo. Persikinio atspalvio veide nera, tik sviesiai rozinis 4u.gif cia spalvyte tarpine kai is juodukes bandziau tapti blondine. Antroj foto auksinis galiuku atspalvis, nes is juodu plauku praktiskai neimanoma padaryt platinines blondines:) ryt ikelsiu foto be makiazo, pagalvojau kad jis gali biski iskraipyt tikraji spalvini tipa. p.s. siltos spalvos graziai ziurisi kai bunu lb stipriai idegus(ne soliariume, o tuo vidurzemio juros idegiu blush2.gif ) tada ir chaki lb tinka. Nors ir daba chaki tinka(ta i zalsvuma)

Labai ačiu už nuomone:) wub.gif Stengiuos grizti i grozio kelia biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Hiver, nea biggrin.gif bet kokia ta oranžinė aitri bigsmile.gif reiks pabandyt ar tiktų jai tokia smile.gif

va suradau paletę. aš turėjau galvoje tą, kur antroj eilėje nuo apačios, ketvirta nuo kairės

user posted image


Papildyta:
Dar pridursiu, kad mano tai panai visai negražiai ruda spalva, o juoda ir balta liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 23, 21:28)
va suradau paletę. aš turėjau galvoje tą, kur antroj eilėje nuo apačios, ketvirta nuo kairės

Dar pridursiu, kad mano tai panai visai negražiai ruda spalva, o juoda ir balta liuks  mirksiukas.gif

Aha, supratau. 4u.gif Bet va matau ir ta tikra oranzine bigsmile.gif 3 eilute nuo apacios, penkta is kaires.

Tai jo, pastebejau kad pavasariams vietoj rudu visos tokios auksaspalves daugiausia. drinks_cheers.gif


Papildyta:
Hypnotic Poison, nezinau gal matet sia analize, stai clear spring http://blog.prettyyo...ear-spring.html
Atsakyti
user posted image

del clear spring man uzkliuvo plauku spalva. Pas mne jie ultra sviesus ash atspalvis. Ar gali clear spring buti su peleniniais(sudabriniais) plaukais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 03 23, 22:07)

del clear spring man uzkliuvo plauku spalva. Pas mne jie ultra sviesus ash atspalvis. Ar gali clear spring buti su peleniniais(sudabriniais) plaukais? 4u.gif

Tikriausiai gali jeigu kiti du pozymiai silti g.gif

O i clear winter nenorit? smile.gif
Atsakyti