Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

nesioju tokias spalvas:)
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 03 19, 09:59)
kokio tipo jūsų nuomone ši akis (tas pats žmogus abiejose foto)



Pagal rainelės piešinį išeitų turbūt pavasaris - "spinduliukai" ne visi iki galo nueina.
Atsakyti
o man atrodo vasara labiau, neryšku išplaukę g.gif
Atsakyti
Susimasciau, gal tikrai busiu clear spring??? Clear spring tinka ash blond ir silver atspalviai plauku sp.? (man pvz lb tinka), ar pas sio tipo atstoves venos melynos? Paziurejau i ju spalvu palete, tai lb grazios spalvos:) wub.gif
Atsakyti
man keista, nes kaip ir priskirčiau save vasaros tipui, bet šviesūs atspalviai (smėliniai), mano galva, man netinka. Iš vis, esu visa šviesi, tai su šviesiais atspalviais visai tampu balta dėme.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 03 21, 17:58)
Susimasciau, gal tikrai busiu clear spring??? Clear spring tinka ash blond  ir silver atspalviai plauku sp.? (man pvz lb tinka), ar pas sio tipo atstoves venos melynos? Paziurejau i ju spalvu palete, tai lb grazios spalvos:) wub.gif

Sprendziant is to kad jums tinka tas jusu parodytas ryskus melynas leopardinis megstinis galetumet buti kazkuris is clear tipu. Clear winter arba clear spring 4u.gif Akyte irgi panasiai rodo, baltas baltymas, svari melyna spalva.
clear winter
user posted image

clear spring
user posted image

Mano nuomone clear spring turetu graziai ziuretis ryski svari oranzine. Kaip manot ar jums tokia tiktu?
user posted image


Erszebeth, jusu akyte man vasariskai atrodo. smile.gif Manoji beje, irgi, ir rastas kaip pas vasara. smile.gif

QUOTE(*.Simona.* @ 2013 03 23, 12:13)
man keista, nes kaip ir priskirčiau save vasaros tipui, bet šviesūs atspalviai (smėliniai), mano galva, man netinka. Iš vis, esu visa šviesi, tai su šviesiais atspalviais visai tampu balta dėme.

Jeigu manot kad galetumet save priskirt vasarai ir esate sviesi (sviesiu plauku) tai tikriausiai esat light summer. O ju paleteje nemazai ir ryskesniu spalvu. Beje, smelines vasaroms netinka. 4u.gif
Light summer spalvos
user posted image

Papildyta:
Ieskojau oranzines spalvos ir va ka radau bigsmile.gif
http://images4.fanpo...0-1000-1000.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 23 kovo 2013 - 17:50
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 17:48)
Beje, smelines vasaroms netinka. 4u.gif
Light summer spalvos
user posted image



kodėl? šitoje paletėje bent dvi smėlinės yra 5,6
camel spalva tai tikrai netinka, bet ji daug šiltesnė ir jos bent aš smėline nevadinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 03 23, 17:48)
Mano nuomone clear spring turetu graziai ziuretis ryski svari oranzine. Kaip manot ar jums tokia tiktu?
http://2.bp.blogspot...52520orange.jpg


dėl tokios oranžinės kiek abejoju, žinok g.gif mano viena dukra lyg ir toks clear pavasaris būtų, bet su oranžine ant ribos- nei gerai nei blogai
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 23, 20:16)
dėl tokios oranžinės kiek abejoju, žinok  g.gif mano viena dukra lyg ir toks clear pavasaris būtų, bet su oranžine  ant ribos- nei gerai nei blogai



man pvz tokios spalvos skaistalai ar lupu dazai tinka smile.gif

cia testukas spalvinio tipo, visai neblogas.nuoroda
Atsakyti
štai rado tos savo dukrytės fotkę su oranžine palaidine
http://3.bp.blogspot.....8543+copy.jpg

o čia megztukas, kuris jai liuksiškai tiko
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 23 kovo 2013 - 19:36
QUOTE(goldfish_ @ 2013 03 23, 18:14)
kodėl? šitoje paletėje bent dvi smėlinės yra 5,6
camel spalva tai tikrai netinka, bet ji daug šiltesnė ir jos bent aš smėline nevadinu g.gif
user posted image

Nevisai. smile.gif 5-a yra nebalintos drobes spalva, ar ta taip vadinama off white, kuria rekomenduojama vasaroms rinktis vietoj baltos 4u.gif Va megstukelis pvz.
user posted image
O 6-oji yra vasaru pale pink. Ziemos butu tokia sviesi jogurtine ruzava, o vasaru turi savyje siek tiek pilkumo, rudumo. Va panasi spalva, ne tokia pat aisku bet is tos serijos 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
sitos paletej labiau isreiksta
user posted image
Smeline spalva neturi ruzavumo, o si i ruzavuma. Siaip vasaroms dar tinka sviesi taupe ir beige, tik i sia palete neitraukta. smile.gif
Palyginimui smeline ir camel
Kita vertus tokios spalvos yra laselis juroje pas vasaras, dominuoja melynos, rozines, pilkos, saltos zalios... smile.gif

QUOTE(inc @ 2013 03 23, 18:16)
dėl tokios oranžinės kiek abejoju, žinok  g.gif mano viena dukra lyg ir toks clear pavasaris būtų, bet su oranžine  ant ribos- nei gerai nei blogai

Ane? g.gif Na, bet paleteje as matau irgi tokia ryskiai oranzine...
user posted image
gal netinkama pavyzdi paemiau tada blush2.gif is siu spalvu bright orange Kam ji tinka tuomet? unsure.gif g.gif
Tiesiog kiek prisimenu svari oranzine pavasariu spalva, o rudeneliu tokia skrudinta oranzine biggrin.gif ar kaip pavadint?..
Atsakyti
ta tokia lašišinė ar koralinė oranžinė, tai pastebėjau, kad neblogai jai smile.gif
Atsakyti