Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 03 11, 18:32)
na bet kodėl jie taip apie raudoną sako? man tai toj fotkėj, kur ir rankinukas ir nagiukai, tai fainai visai  thumbup.gif šiaip sunku jiems tokią stiprią spalvą priimti  g.gif aš irgi bais raudoną mėgstu, bet atsisakyti ir negalvoju mirksiukas.gif
šiaip pačią raudoną, tai gerai eina parinkt pagal tai kokia spalva suspaudus pirščiuką matosi. dar skruostų raudonis panašus ir lūpų vidinė pusė. va tas spalvas įvertinus pačią idealiausią savo raudoną gali parinkt.  mirksiukas.gif


Aciu biggrin.gif Man ir taip atrodo drinks_cheers.gif , pvz. MB ir mano mamai labai patinka zalia, o as viena karta serganti i poliklinika nuejau su tokiu murzinai zaliu golfu, tai man gydytoja pasake "jau tu vaikeli tik zalios nenesiok, ir taip visa isblyskus" lotuliukas.gif doh.gif Ir as negalvoju atsisakyti, raudona man suteikia pasitikejimo savimi smile.gif

Einu pirstu gnaibyt 4u.gif

QUOTE(rock muse @ 2013 03 11, 18:41)
man tai jus soft summer/soft autumn. nore greiciau vasara.

Ir apie sias dar pasiskaityt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unikko: 11 kovo 2013 - 18:56
nusifotkinau aky dienos apsvietime (be blykstes). Gal galit pasakyt savo nuomone. Esu isitikinus kad tai butent salto atspalvio melyna spalva. Ar gal klystu? Tokias akis skiriamos prie light summer ar prie ziemos? is anksto dekuj uz atsakyma 4u.gif user posted image
plaukai - ash blond/silver super extra light
Atsakyti
sunkiai matosi, žinok, bet kad ryškios tai tikrai mirksiukas.gif...žiema arba pavasaris sakyčiau gali būti g.gif

įkelsiu kelis grafinius paveiksliukus kaip atrodo

žiema
user posted image

vasara
user posted image

pavasaris
user posted image

ir gal kam kitam reiks, tai ir rudens
user posted image
Atsakyti
wow kaip įdomu tie akių raštai bigsmile.gif
iškart nulėkiau akies fotkinti
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 18, 14:34)

įkelsiu kelis grafinius paveiksliukus kaip atrodo




Tikrai, kaip įdomu bigsmile.gif thumbup.gif Bet ar rimtai vien pagal raštą galima nustatyti? Kam tada išvis tas palas ant kaklo dėlioti?

Bet labai patiko, pagal raštą matau, kad vis dėlto aš vasara. Kad ir kiek bandžiau mąstyti apie save kaip pavasarį - nelabai išeina blush2.gif

Mano akytė:

user posted image

Hypnotic Poison, jūsiškė man pagal raštą atrodytų pavasario smile.gif
Atsakyti
mano rudens ax.gif
Atsakyti
kokio tipo jūsų nuomone ši akis (tas pats žmogus abiejose foto)
user posted image
user posted image
Atsakyti
man visai netinka siltos spalvos, abejoju kad esu pavasaris. O pagal akiu spalva kuriam tipui galima labiau priskirti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 03 19, 12:00)
man visai netinka siltos spalvos, abejoju kad esu pavasaris. O pagal akiu spalva kuriam tipui galima labiau priskirti? 4u.gif


Tik warm spring yra visiskai siltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2013 03 19, 15:35)
Tik warm spring yra visiskai siltas smile.gif



pvz smile.gif pas mane sviesi oda (with rose undertones), naturalus plaukai, antakiai, blakstienos tamsiai pilki su pelenu atspalviu. Su siltesniais plauku atspalviais atrodau serganti. Juodas akiu piestukas - lb gerai, rudas - tragiskai verysad.gif
dabar esu extra light ash/silver blond. Juodi plaukai - netiko. tamsiai rudi - graziai atrode biggrin.gif nors esu lb sviesi blonde bet bendras vaizdas ryskus.
Atsakyti
Hypnotic Poison, o kokias spalvas nešiojat? Jei "išvežat" ryškias, skaisčias galit būti clear spring.
Atsakyti
aš irgi apie clear spring pamislijau wink.gif
Atsakyti