Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Su chaki ir man įdomu. Nebežinau, kas esu, galvodavau, kad vasara, dabar jau gal kad pavasaris, bet chaki spalvas mėgstu ir nešioju. Ir šaltas, ir šiltas, nors turbūt nei vienos, nei antros nėra idealiai man tinkančios spalvos.

Šiuo metu esu įsikibusi į šitą Zara šaliką - foto iš parduotuvės, tad spalvos neiškraipytos. Šiltas jis ar šaltas?

user posted image

Prie to paties. Parsisiunčiau suknelę. Kieno čia spalvos - rudens? g.gif Kodėl tada ant manęs visai neblogai?

user posted image
Atsakyti
Aš, save laikanti visų vasarų kokteiliu, turėjau labai mėgstamą khaki švarką kadaise.
Tiesa tada dar buvau nusidažiusi plaukus tamsiai, bet atrodo, kad tiko man tas švarkas g.gif

va ką radau (iš čia nuoroda )

The Crossover Colors
The crossover colors are those that appear most frequently in nature. These may be used with all of the palettes. They are often used as a background or in prints, patterns, or as accessory colors, either in combination with other hues or in the same way a neutral might be used. Denim, navy, sand, black, charcoal, teal and khaki are among this group.

user posted image

o kitur nervina, vaizduoja rusvą smėlio spalvą ir rašo "khaki" nesutinku doh.gif
Papildyta:
dar iš ten pat skirtingų vasarų paletės (jau pasimečiau tarp sistemų sakau tiesiog vasaros)

dešinėj, kas ten ne khaki bigsmile.gif
user posted image
kairėj penkta
user posted image
Papildyta:
o, kad jau dedu, tai sudėsiu dar paletes dienos šviesoj fotkintas
pavadinimai parašyti ant pačių palečių

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Erszebeth man ir šalikas ir suknelė - deep autumn spalvos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 21 vasario 2013 - 21:10
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 21, 21:08)

The Crossover Colors
The crossover colors are those that appear most frequently in nature. These may be used with all of the palettes. They are often used as a background or in prints, patterns, or as accessory colors, either in combination with other hues or in the same way a neutral might be used. Denim, navy, sand, black, charcoal, teal and khaki are among this group.


Erszebeth man ir šalikas ir suknelė - deep autumn spalvos...



Išeina, kad išvardintos spalvos tinka visiems tipams? Įskaitant juodą? Bet, tarkim, smėlio man lyg ir netinka unsure.gif

O ta chaki iš šaliko ar ne į pilkumą, kaip iš jūsų įdėtų palečių?
Atsakyti
šaliko šviesiausia spalva gal ir taip, bet visumoj tų trijų spavų derinys man grynai deep autumn, tamsios "turtingos" spalvos g.gif

tą paletę turbūt taip suabstraktintai reiktų suprasti, kada čia rašė panos, kad ir light sezonam kartais visai nepamaišo kokios juodos sagutės ar juodas apvadėlis šviesaus rūbo
Atsakyti
kairėje deep autumn su jai tinkančia spalva, dešinėje soft summer suknelės spalva, kurią bando dėvėti clear spring (warm)
user posted image
user posted image
Atsakyti
http://img2.buyincoi...yeshadow-01.jpg

kaip manot, labai prasauciau pirkdama sia palete? esu soft summer tipo

P.S. paletes spalvas esu maciusi realiai, jos siek tiek saltesnes nei nuotraukoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vika8625: 22 vasario 2013 - 11:49
Mano supratimu chaki visada šilta. Būna tokia militaristinė tamsiai žalia, kurę galim įvardyt kaip šaltą, bet jin ne chaki.
Jandeksas duoda tokę chaki, kaip šone rodo ratukas ji visiškai šilta.

goldfish_ ten tose paletėse kur lapeliai su skylutėmis - akių spalva... tai klausimas ar foto neiškraipo vaizdo...

Erszebeth kaip minėjau raudonas odos atspalvis būdingas rudenėliams, o warm arba true spring yra pavasaris su rudens įtaka... todėl jų rudeninės spalvos negadina... bet aš nedėčiau taško tavo variante blush2.gif . Gal rudeninės spalvos visgi arčiau kūno būtų...

dedu visokių pavasario žalių:
bendrai visiems pavasariams
iš tos pačios knygos pavyzdys su rūbais
vienos true spektral spring paletės žalios
...ir visa true spektral spring paletė ... tik kito žmogaus
Atsakyti
na bet geltona irgi yra šilta spalva, bet ją vasaroms deda į paletes g.gif
aišku dėl akių spalvos smile.gif nežinojau
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 22, 13:21)
Erszebeth kaip minėjau raudonas odos atspalvis būdingas rudenėliams, o warm arba true spring yra pavasaris su rudens įtaka... todėl jų rudeninės spalvos negadina... bet aš nedėčiau taško tavo variante blush2.gif . Gal rudeninės spalvos visgi arčiau kūno būtų...

...ir visa true spektral spring paletė ... tik kito žmogaus


Spalvinio tipo paieškose esu jau visuose tipuose "pabuvusi", išskyrus rudenį doh.gif Tai nejau ir ruduo galiu būti?

Ta paletė man būtų netgi labai jamama, daug ką iš jos turiu spintoje bigsmile.gif Beje, tos mėlynos ir žalios mano spintoje gyvena kaip pas vasaros atstovę. Ta ryški violetinė labai tinka, nors pati spalva man negraži. Šokoladinę matau bigsmile.gif Bet nesimato vyšninių ir burgundiškų, jos irgi ant manęs gerai apsigyvena...
Atsakyti
Kokiam metu lakui priskirtumet mergaite is sio video? smile.gif http://www.youtube.c...h?v=o2KxImk6zNI
Atsakyti
http://www.google.lt.../...EwAw&dur=74

Sveikos, jūsų manymu, kam labiausiai tiktu tokia suknelė? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2013 02 27, 19:18)
http://www.google.lt.../...EwAw&dur=74

Sveikos, jūsų manymu, kam labiausiai tiktu tokia suknelė? ačiū.

Tikriausiai deep autumn, true autumn... 4u.gif
Atsakyti